تفریحات زمستانی در همدان- عکس استانها تسنیم | Tasnim

01/11/1400 10:45:00 ب.ظ

تفریحات زمستانی در همدان گزارش تصویری:

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید عبدالرحمن رافتی با بارشهای روزهای اخیر و سفید پوش شدن همدان ، مردم همدان روز تعطیل خود را با تفریحات زمستانی سپری کردتد.

عبدالرحمن رافتی با بارشهای روزهای اخیر و سفید پوش شدن همدان ، مردم همدان روز تعطیل خود را با تفریحات زمستانی سپری کردتد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »
Loading news...
Failed to load news.

گرفتار شدن هزاران نفر در جاده‌ها در پی بارش برف و کولاک شدید در غرب ایراندر پی بارش سنگین برف و کولاک شدید در مناطق غربی ایران، گزارش‌ها حاکی از گرفتار شدن چند هزار نفر در محورهای مواصلاتی و مسدود شدن راه‌های ارتباطی در بسیاری از این مناطق است. President Biden! We all knows that Pakistan is a terrorists state. All terrorist groups including Taliban, ISIS, Haqani network, TTP, Jaeshi, etc are produced, trained, nurished and armed by Pakistan and their safe havens are there. Why you are not SanctionPakistan ? خداوند پناه دهد

آمار رسمی کرونا در ایران؛ اُمیکرون در حال تبدیل به سویه غالب در کشوردر پی افزایش تدریجی آمار روزانه مبتلایان به کرونا و بالا رفتن شمار ابتلا به سویه امیکرون در ایران، وزیر بهداشت درباره غالب شدن این سویه جدید در کشور هشدار داد.

فعالیت مرزبانان هنگ‌مرزی ارومیه در نقاط صفر مرزی ایران و ترکیه- عکس خبری تسنیم | Tasnimفعالیت مرزبانان در نقطه صفر مرزی ایران و ترکیه گزارش تصویری: سرو پاسگاه میدان بودم هیچ امکاناتی نداشت نه برق،نه آب،نه سرویس بهداشتی مناسبی حمام نداشتیم بعداز ۵۲ روز امدم رفتم حمام نان خشک شده جز جیره بود اگر برف و کولاک بود حبس بودیم درون پاسگاه بیگاری از سرباز... سربازی_اجباری اگر به دستشان میرسد به ایشان میگویم: 'خسته نباشید' اما بعد: تجهیز نصب شده روی خودروی داخل تصویر چه کاری انجام میدهد؟

مشاهده لکه نفتی در آب های هرمزگان/در حال برآورد خسارت هستیممدیر کل حفاظت محیط زیست هرمزگان به بیان جزئیات انتشار بوی نامطبوع در شهرستانهای بندرعباس، بندرخمیر و قشم پرداخت. احتمالا شیره تریاک است

وضعیت در خط مقدم جبهه زولوته در دونباس اوکراینتیم خبرگزاری آناتولی از وضعیت در خط مقدم جبهه «زولوته» واقع در منطقه دونباس اوکراین گزارش تصویری تهیه کرد. - خبرگزاری آناتولی

سفیر امارات در آمریکا: حوثی‌ها در حمله مرگبار به ابوظبی از موشک و پهپاد استفاده کردند🔺سفیر امارات در آمریکا: حوثی‌ها در حمله مرگبار به ابوظبی از موشک و پهپاد استفاده کردند به دنبال این حمله هوایی، امارات از آمریکا خواست شبه‌نظامیان حوثی را بار دیگر به فهرست گروه‌های تروریستی برگرداند.