تغییر به نفع جوانان در ساختار ورزش و جوانان در راه است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر ورزش در اردکان: تغییر به نفع جوانان در ساختار ورزش و جوانان در راه است

"سیدحمید سجادی" که در شورای اداری شهرستان اردکان با حضور رئیس شرکت ملی گاز ایران و جمعی از مسولان استانی و شهرستانی برگزار گردید با اشاره به فلسفه حضور ریاست جمهوری در استان ها تاکید کرد: پیگیری، شنیدن درک و پیدا کردن راه حل، همراهی و همدری و برنامه ریزی برای رفع موانع و مشکلات از برکات سفرهای استانی با رئیس جمهور است که با دیدارهای رودرو اتفاق می‌افتد.

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ دغدغه‌مندی یکی از شهروندان اردکان در حوزه جوانان تاکید کرد: به دنبال طرحی در راستای تغییر ساختار ورزش و جوانان هستیم که با رایزنی با مجلس شورای اسلامی و درایت نمایندگان در صورت محقق شدن رئیس سازمان جوانان با جایگاه معاونت وزیر ایحاد خواهد شده که جناب رئیس جمهور هم بر ارتقاء این وزارت خانه تاکید دارند.

وی حامل یک خبر خوش برای ورزشکاران دوچرخه‌سواری یزد بود که در شورای اداری شهرستان اردکان گفت: در حوزه وزارتخانه ورزش مصوبات پروژه های ورزشی استان یزد ۹۰ میلیارد تخصیص بودجه برای پیست‌ دوچرخه سواری استان اختصاص یافت که طی دوسال آینده به اتمام برسد که بعنوان اولین سالن‌های ورزشی استاندارد کشور در رشته دوچرخه‌سواری خواهد بود.

وزیر ورزش برنامه ریزی وزارتخانه در حوزه ورزش همگانی، ورزش ‌قهرمانی و بازی‌های آسیایی و المپیک را بسیار جدی و در دست برنامه عنوان کرد که با توجه به اهمیت المپیک و کاهش زمان ۴ساله به ۳ سال باتوجه به تاخیر المپیک ۲۰۲۰ نیز برنامه ریزی های زیرساختی در دست انجام است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

محمد قاسم الرجل ذو الأحلام المباركة للإسلام وباكستان. يقدمه أتباعه على أنه الإمام المهدي. ما هي الرسالة في أحلامه؟ لقد أثرت الأحلام الحقيقية في الإسلام على مجرى التاريخ.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نقش علی خامنه‌ای در ورزش ایران؛ اسرائیل، حجاب و حذف صدای منتقد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

زمینه پذیرش دانشجوی خارجی در اکثر رشته های علوم پزشکی را در کشور داریموزیر بهداشت با بیان اینکه زمینه پذیرش دانشجوی خارجی در اکثر رشته های علوم پزشکی را در کشور داریم، گفت: ورود دانشجوی خارجی به کشور سبب ارزآوری شده و علاوه بر آن، آنها مبلغ ما هم می شوند که این موضوع بسیار با اهمیت است. بله خیلی ممتاز است.هر شهر کوچکی دانشگاه پزشکی زدی و ظرفیت را فله ای بردید بالا.در زمینه پزشکانی که فقط سرماخوردگی را از نزدیک در آموزش خود دیده اند خیلی کیفیت ممتازی داریم .
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

در حملات ائتلاف بیش از 140 شبه‌نظامی حوثی در مأرب کشته شدندائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن اعلام کرد ظرف 24 ساعت گذشته، 25 رشته عملیات هوایی علیه مواضع شبه‌نظامیان حوثی در استان‌ مأرب انجام داده است.ستاد با همین فرمون برید جلو. فایده نداره شکست تان نزدیک است حلم الحوثي بمأرب مثل حلم ابليس بالجنة لن يتحقق أبدا، وانما يغوي كثيرا من الزنابيل والقطعان الرخيصة ويرديهم إلى جهنم وبئس المصير.. من مأرب ستحرر كل الجمهورية ان شاء الله⚔️☝🏻 مأرب_تنتصر_للجمهورية
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تظاهرات فلسطینیان در حمایت از زندانیان در بند اسرائیلفلسطینیان در نوار غزه در حمایت از اسرای دربند زندان‌های اسرائیل و علیه بازداشت اداری تظاهرات کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اخلاق حکمرانی در حال اصلاح است/ جایگاه هیچ مجلسی در دنیا، مانند مجلس شورای اسلامی نیستنایب رئیس مجلس گفت: رئیس جمهور پای کار است و اخلاق حکمرانی در حال تغییر است. دولت باید به کمک شما، برنامه‌های توسعه‌محور را در کشور اجرا و مشکلات مردم را حل کند. ما در حال حرکت به سمت تمدن اسلامی هستیم. باز هم گنده گوزی از یه بی سواد 🤣🤣🤣🤣🤣
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رتبه‌بندی جدید آزادی رسانه‌ها در دنیا؛ نروژ اول است و ایران در قعر
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »