تغییرات اقلیمی باعث «کوچک شدن» پرندگان شده است

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نتایج یک تحقیق که به تازگی منتشر شد، نشان می‌دهد در اثر تغییرات آب و هوایی و گرمایش زمین، اندازه پرندگان در آمریکا کوچک‌تر شده است.

نتایج یک تحقیق که به تازگی منتشر شده، نشان می‌دهد در اثر تغییرات آب و هوایی و گرمایش زمین، اندازه پرندگان در آمریکا کوچک‌تر شده است.

نتایج تحقیق آقای ویلارد و همکارانش که در نشریه «اکولوژی لترز» منتشر شده، نشان می‌دهد پاهای پرندگان کوتاه‌تر و بال‌هایشان بلندتر شده‌ است در حالی که همزمان از وزن آن‌ها کاسته شده است. محققان همچنین می‌گویند بلندتر شدن بال پرندگان به این دلیل است که آن‌ها با تغییرات جدید ناچارند مسافت بیشتری را برای یافتن زیستگاه جدید پرواز کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جاری شدن سیل در شرق اسپانیا همزمان با اجلاس تغییرات آب و هواییاسپانیا در حالی با جاری شدن سیل در منطقه مورسیا مواجه شده که این کشور از روز دوشنبه دوم دسامبر (۱۱ آذر) میزبان اجلاس جهانی تغییرات آب و هوایی موسوم به «کوپ ۲۵» است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مدیران شهری بهتر شدن هوا در پی نزولات آسمانی را به خودشان نسبت می‌دهند و هنگام آلودگی دستگاه‌های دیگر را مسئول می‌دانند/مردم رفتارهای دوگانه را به خوبی درک می‌کنندعضو شورای شهر تهران در گفت‌و‌گو با ایلنا؛ مدیران شهری بهتر شدن هوا در پی نزولات آسمانی را به خودشان نسبت می‌دهند و هنگام آلودگی دستگاه‌های دیگر را مسئول می‌دانند/مردم رفتارهای دوگانه را به خوبی درک می‌کنند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

واکنش تند کره شمالی به تهدید آمریکا؛ ترامپ دچار خرفتی مزمن شده استدونالد ترامپ روز سه شنبه در حاشیه نشست سران سازمان پیمان آتلانتیک شمالی،‌ ناتو در لندن کیم جونگ اون،‌ رهبر کره شمالی را «مرد موشکی» توصیف و تهدید کرد که ایالات متحده حق استفاده از نیروی نظامی برای متقاعد کردن پیونگ یانگ به دست کشیدن از زرادخانه هسته ای‌اش را برای خود محفوظ می دارد. کره شمالی طوری صحبت می کند انگار خودش اصل عقل 😂😂😂😂🤣🤣🤣 کره شمالی بدترین کشوردیکتاتور دنیاست که حتی هیچ کس رانمی گذارد ازکشورش خبر بشنود مردمشان دارند از گرسنگی علف می خورند چقدر جنایات و اعدام شکنجه ها در کره شمالی ایجاد میشه که مردم خفقان بگیرند بحث رهبر کره شمالی نباشه ترامپ خفت‌ترینه. امریکا توان مذاکره را نه ایران ونه کره شمالی را ندارد.راست میگه ترامپ خرفت واحمقه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افشاگری روزنامه لوموند درباره استقرار یک شبکه جاسوسی روسیه در خاک فرانسهروزنامه لوموند ادعا می کند مرکز ضدجاسوسی فرانسه موفق شده است یک شبکه مهم از جاسوسان روس را در منطقه اوت ساوا، در جنوب شرقی این کشور را متلاشی کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

11 کشته و ده‌ها زخمی در اثر انفجار گاز در یک تالار جشن عروسی در سقزمنابع خبرى ایران شامگاه پنج‌شنبه از کشته شدن دست‌کم 11 نفر و مصدوم شدن 36 تن بر اثر انفجار گاز در
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

جزییات تازه از آتش‌سوزی تالار عروسی در سقز
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »