تغییر قوانین مهاجرت در آلمان

24/06/1398 09:50 ب.ظ

آلمان تلاش می کند به بازار کار جذابی برای مهاجران تبدیل شود.

آلمان تلاش می کند به بازار کار جذابی برای مهاجران تبدیل شود. مریم انصاری گزارش می دهد.

مریم انصاری گزارش می دهد.

ادامه مطلب:
bbcpersian »

اگه در راستای پیشرفت کشور خودمان باشد خوب است

اضافه شدن «عالی» در ارزشیابی توصیفی ابتدایی‌ها/ بررسی تغییر نحوه ارزشیابی پایه‌های پنجم و ششممعاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از ارسال و بررسی طرح بازنگری ارزشیابی کیفی توصیفی در شورای عالی آموزش و پرورش خبر داد و گفت: یکی از پیشنهادات ما این است که با توجه به دغدغه خانواده‌ها و ناراحتی دانش آموزان از سنجش با چهار مقیاس که ممکن است بخوبی تفاوت‌ها را منعکس نکند، مقیاس پنجمی تحت عنوان «عالی» به کارنامه ارزشیابی اضافه کنیم.

سفری به پایتخت ساعت‌سازی آلمان | DW | 14.09.2019گزارش تصویری: در حالی که بازار بسیاری از ساعت‌سازان در جهان رو به کسادی گذاشته، صادرات ساعت‌های لوکس ساخت آلمان طی پنج سال دوبرابر شده و به ۲ میلیارد یورو رسیده است. سفری به پایتخت ساعت سازی آلمان:

آلمان نسبت به خروج نیروهای نظامی ناتو از افغانستان هشدار دادوزیر دفاع آلمان تصریح کرد: «این نگرانی وجود دارد که اگر از مسئولیتمان در افغانستان شانه خالی کنیم با شرایطی هولناکی در این کشور مواجه خواهیم شد که سنگسار و اعدام زنان و نیز ممنوعیت تحصیل و ازدواج برای دختران از نشانه های بارز آن است.»

نمایش آثار ۲۰ هنرمند زن ایرانی در پایتخت آلمان | DW | 14.09.2019نمایشگاه جمعی ۲۰ هنرمند زن ایرانی در برلین افتتاح شد. هنردوستان می‌توانند تا آخر ماه سپتامبر از این اتفاق هنری نادر دیدن کنند. گزارش فرهاد پایار به همراه گالری عکس:

درخواست پلیس برای تغییر ساعات کاری ادارات در دهه اول مهردرخواست پلیس برای تغییر ساعات کاری ادارات در دهه اول مهر: *پیش ‌بینی ما این است که در آغاز مهر ماه ترافیک بین ۲۵ تا ۳۰ درصد افزایش پیدا کند *درهمین راستا از استانداران درخواست می‌کنیم که در ۱۰ روز اول مهر، ساعات آغاز کار ادارات را به مدت دو ساعت شناور کنند ياحضرت چين :)))

اعتراض دوچرخه سواران آلمان باعث بسته شدن بزرگراه‌ها شداین دوچرخه سواران به هزاران معترضی پیوستند که مقابل نماشگاه بین‌المللی خودرو در شهر فرانکفورت دست به تجمع زده بودند. آنها خواستار اقدام جدی دولتها برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی شدند.