تغییری در سیاست‌های برجامی ایجاد نشده است/ رئیسی در گفت‌وگوی اولش موضوعی بیشتر از سیاست فعلی روحانی مطرح نکرد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

هاشمی در گفت‌وگو با ایلنا: تغییری در سیاست‌های برجامی ایجاد نشده است/ رئیسی در گفت‌وگوی اولش موضوعی بیشتر از سیاست فعلی روحانی مطرح نکرد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

محمدهاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره وعده‌های انتخاباتی سید ابراهیم رئیسی که در جریان مبارزات انتخابات مطرح کرد، گفت: آقای رئیسی وعده‌های متعددی را هنگام انتخابات دادند، ایشان هم در مورد مسائل داخلی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی مطالبی را مطرح کردند و هم نسبت به ایرانیان مقیم خارج از کشور صحبت‌هایی را گفتند که می‌توان این‌گونه برداشت کرد که اظهارات‌شان حوزه وسیعی را در بر می‌گیرد.

وی با بیان اینکه آقای رئیسی در حوزه برجام نسبت به حل مشکلات خوش‌بین است که می‌توانند کاری انجام دهند، گفت: آقای رئیسی در گفت‌وگوی اول‌شان در پاسخ به سوال خبرنگار روسیه مبنی بر این که اگر برجام حل شود با آقای بایدن ملاقات می‌کنید؟ گفتند، خیر که آمریکایی‌ها هم واکنش نشان دادند و گفتند ما اصلاً بنایی نداریم که با آقای رئیسی دیداری داشته باشیم و یا در این سطوح چیزی بخواهیم.

وی تاکید کرد: ظاهراً سیاست ایران در قبال برجام همان سیاستی است که فعلا وجود دارد و آقای روحانی آن را انجام می‌دهد. جمهوری اسلامی ایران نسبت به مسائل منطقه‌ای نسبت و درباره موشک مذاکره نمی‌کند و آن‌ها را وارد مذاکره نمی‌داند اما آمریکایی‌ها دنبال این هستند که مذاکرات را در این باب انجام دهند. وی گفت: آقای رئیسی ظاهراً در گفت‌وگوی اولشان اضافه بر سیاست فعلی آقای روحانی چیز دیگری مطرح نکردند و مشخص نیست که در آینده این سیاست چگونه خواهد بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیدگاه | سیاست دولت بایدن در قبال ایران کاملا با واقعیت بیگانه استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. نتایج حماقت های دولت دمکرات بایدن، خیلی زود در ایران، خاورمیانه، اروپا و خود امریکا ظاهر خواهد شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

توافق در اروپا برای سیاست مشترک کشاورزی؛ کاهش آفت‌کش‌، بازگشت زمین به طبیعتبا پافشاری پارلمان اروپا، رهبران ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا با توقف کشاورزی در ۴ تا ۷ درصد زمین‌های زراعی و رها شدن این اراضی قابل درختکاری در طبیعت موافقت کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آیا ادعای روحانی مبنی بر افزایش ۶۹ درصدی صادرات غیرنفتی ایران در بهار ۱۴۰۰درست است؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ افزایش روند بیماری کووید۱۹ در ۵ استان جنوبی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ردپای شبه‌نظامیان وابسته به ایران در حمله پهپادی به کنسولگری آمریکا در اربیلاطلاعات جدیدی درباره پهپادهایی که روز شنبه 25 ژوئن به منطقه‌ای در نزدیکی کنسولگری آمریکا در اربیل در اقلیم کردستان عراق حمله کردند به دست آمده و به وضوح
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سمورها در تشت پر از یخ؛ لذت سرما در اوج گرماسمورهای آلاسکا معمولاً آب‌هایی زیستگاهشان است که برودت آن ممکن است تا ۱۵.۵ درجه سانتیگراد پایین تر از دمای بدن آنها باشد. میکروفون یورونیوز پای حرفهای قاضی اعدام چه میکرده؟ EsraaFil حیف نبود؟ 😄 jouanofarc انسان موجودی عجیبی که برعکس همه موجودات دیگه میتوانند در تمامی نقاط آب وهوای زندگی کنند، برعکس جانوران دیگر
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »