تعیین محافظ برای رهبر جدایی‌طلب کاتالونیا؛ امدادگران هندی به کارگران گرفتار در تونل دارو رساندند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 54 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 59%

اسپانیا برای رهبر تبعیدی و جدایی‌طلب کاتالان‌ها محافظ تعیین می‌کند بیشتر بخوانید:

ایران اخبار, ایران سرفصلها

آخرین تحولات ایران و جهان در روز چهارشنبه ۲۴ آبان سال ۱۴۰۲ خورشیدی برابر با ۱۵ نوامبر سال ۲۰۲۳ میلادی را در قالب خبرهای کوتاه در این صفحه دنبال کنید.سقوط یک اتوبوس مسافربری در منطقه کشمیر تحت کنترل هند ۳۰ کشته و ده‌ها زخمی برجای گذاشت.این حادثه روز چهارشنبه در یک جاده کوهستانی دورافتاده در منطقه دودا، در حدود ۲۰۰ کیلومتری جنوب شرقی شهر سرینگر رخ داد.

مقامات دولتی همزمان با تحولات در ایالت راخین و حضور تانک‌ در خیابان‌های شهر سیتوه، منبع رفت و آمد وضع کردند.زاو مین تون، سخنگوی حکومت نظامی میانمار، روز سه شنبه گروه‌های شورشی را به «ویران کردن کل کشور» متهم کرد و گفت که گزارش‌ها مبنی بر تصرف پست‌های نظامی «تبلیغات» است و «دشمنان با از دست دادن سربازان خود عقب نشینی کردند.»

بررسی‌ها نشان می‌دهد در سال ۲۰۲۲ ایالات متحده، مقصد اصلی بیشتر مهاجران کوبایی بوده است. به همین منظور واشنگتن مذاکرات خود را با هاوانا تجدید کرد و همچنین از آن زمان مسیرهای قانونی مهاجرت از جمله دسترسی به ویزا، پیوستن اعضای اصلی خانواده‌ها به یکدیگر و برنامه‌های آزادی مشروط بشردوستانه با هدف جلوگیری از مهاجرت غیرقانونی را برای کوبایی‌ها افزایش داد.

این عملیات بخشی از تمرینات در حال انجام ژاپن برای آماده سازی نیروهای هوایی، دریایی و زمینی این کشور برای درگیری احتمالی در شرق آسیا است. هفته پیش حزب سوسیالیست به رهبری نخست وزیر فعلی این کشور برای جلب حمایت جدایی‌طلبان با پوجدمون توافقی در خصوص تصویب قانون عفو کلیه رهبران جدایی طلب کاتالونیا به امضا رساند که حواشی زیادی به دنبال داشت.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پیش‌شرط‌های گروه «حماس» برای آزادی گروگان‌های اسرائیلیجنبش «حماس»، دوشنبه 22 آبان، آزادی 35 زن اسیر فلسطینی که در اسارت اسرائیل به سر می‌بردند را به عنوان پیش‌شرط برای آزادی 35 سرباز زن اسرائیلی، تعیین کرد.وبس
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

شامپانزه‌ها از «تاکتیک‌های جنگی انسان‌ها» برای جاسوسی از گروه‌های رقیب استفاده می‌کننددانشمندان دریافته‌اند که شامپانزه‌ها در گروه‌هایی کوچک اقدام به گشت‌زنی کرده و با جمع‌آوری اطلاعات، استراتژی بعدی برای مقابله با گروه رقیب را تعیین می‌کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کارگران ساختمانی متقاضی بیمه اجتماعی بخوانندمدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه به تشریح روند ثبت‌نام کارگران ساختمانی برای برخورداری از بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی پرداخت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گودرزی: وزیر کار به موضوع تامین امنیت شغلی کارگران توجه کندنماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، خواستار اهتمام وزارت کار به امنیت شغلی کارگران و ارائه‌ گزارشی در این زمینه از سوی وزیر کار به مجلس شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اسرائیل مانع ورود کمک‌های بشردوستانه ایران به غزه شددر شرایطی که فلسطینیان نیاز مبرم به دارو و تجهیزات پزشکی دارند، شبکه «المیادین» خبر داد رژیم صهیونیستی اجازه ورود کمک‌های بشردوستانه ایران از طریق مصر به غزه را نداده است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

مهلت ۴۸ ساعته استاندار خراسان رضوی به فرمانداراناستاندار خراسان رضوی، برای قرعه‌کشی زمین‌های طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان‌هایی که تأیید نهایی شده‌اند ضرب‌الاجل ۴۸ ساعته تعیین کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »