تعیین وثیقه ۳ میلیارد تومانی برای آزادی ژوزف شهبازیان

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دادگاه برای «ژوزف شهبازیان»، عضو سابق کلیسای جماعت ربانی تهران و رهبر کلیسای خانگی، سه میلیارد تومان وثیقه تعیین کرد. شهبازیان سه هفته پیش، درجریان یورش ماموران امنیتی به یک جلسه عبادتی مسیحیان در «یافت‌آباد» تهران بازداشت شد. اقلیتهای_مذهبی اخبار_ایران

استان‌وایر- دادگاه برای آزادی موقت «ژوزف شهبازیان»، عضو سابق کلیسای جماعت ربانی تهران و رهبر کلیسای خانگی، سه میلیارد تومان وثیقه تعیین کرده‌ است.سه هفته پیش، در دهم تیر ۱۳۹۹، در جریان یورش ماموران امنیتی به یک جلسه عبادتی مسیحیان در منطقه «یافت‌آباد» تهران بازداشت شد.دست‌کم ۳۵ شهروند مسیحی در سه هفته اخیر در تهران، کرج و ملایر بازداشت، بازجویی یا زندانی شده‌اند.

وثیقه این افراد توسط دادگاه ۸۰۰ میلیون تعیین شده بود که در هنگام تودیع وثیقه با احتساب «برخی مخارج اضافی»، به یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان افزایش یافت. وثیقه تعیین شده برای شهبازیان بیشترین مبلغی است که برای آزادی موقت یک شهروند مسیحی که به دلیل باور و فعالیت عقیدتی به زندان افتاده، تعیین شده‌ است. سازمان‌ها و نهادهای بین‌المللی، از جمله سازمان ملل متحد بارها اقدامات جمهوری اسلامی در نقض حقوق بشر و حقوق اقلیت‌های دینی را محکوم کرده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آیا بازپرس پرونده می‌تواند از قبول قرار وثیقه و کفالت امتناع کند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

در شرایط امروز ۴۸ سال طول می‌کشد تا یک کارمند خانه‌دار شود/ به دنبال طرح ساخت خانه‌های ارزان‌قیمت برای اقشار کارگری هستیم/ پروژه‌های نیمه‌تمام تعیین تکلیف شوندعضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با ایلنا: در شرایط امروز ۴۸ سال طول می‌کشد تا یک کارمند خانه‌دار شود/ به دنبال طرح ساخت خانه‌های ارزان‌قیمت برای اقشار کارگری هستیم/ پروژه‌های نیمه‌تمام تعیین تکلیف شوند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

طرح نجات اقتصادی اتحادیه اروپا؛ سرنوشت مبهم لهستان و مجارستانیکی از موضوعاتی که رهبران اتحادیه اروپا در مورد آن اختلاف نظر داشتند تعیین شرط رعایت «حکومت قانون» برای اعطای کمک اقتصادی بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خواهر علی یونسی: وکیل تسخیری برادرم همواركننده سناريوی نيروهای امنيتی استآیدا یونسی، خواهر علی_یونسی، دانشجوی بازداشتی دانشگاه صنعتی شریف، اعلام کرد که رضا دردی‌زاده، وکیل تسخیری تعیین شده برای برادرش و امیرحسین_مرادی، «بیشتر در نقش همواركننده سناريو نيروهای امنيتی» عمل می‌کند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

توفان توئیتری کاربران ایرانی برای آزادی نرگس محمدی با هشتگ «صدای_نرگس_باش»توفان توئیتری کاربران ایرانی برای آزادی نرگس_محمدی با هشتگ «صدای_نرگس_باش» یکی دیگر از کاربران توئیتر، نیز با اشاره به هشتگ «اعدام نکنید» نوشته است: «این زن سال‌ها برای جان عزیز انسان جنگید، حق خودش و فرزندانش، این زندان و هجران نیست.» صدای_نرگس_باش
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

خوردن شکلات به سلامت قلب شما کمک می‌کندخوردن شکلات به سلامت قلب شما کمک می‌کند خوردن شکلات حداقل یک‌بار در هفته رگ‌های خونی قلب را سالم نگه می‌دارد و دانشمندان معتقدند که محصولات شیرین نه‌تنها برای روح بلکه برای قلب نیز مفید هستند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »