تعویق انتخابات در نیوزیلند به خاطر شیوع مجدد ویروس کرونا - BBC News فارسی

27/05/1399 06:48 ق.ظ

نعویق انتخابات در نیوزیلند به خاطر شیوع مجدد ویروس کرونا

جاسیندا آردرن، نخست وزیر نیوزیلند انتخابات پارلمانی این کشور را به خاطر بروز موارد جدیدی از ابتلا به ویروس کرونا یک ماه عقب انداخته است. انتخابات قرار بود نوزدهم سپتامبر برگزار شود ولی حالا به هفدهم اکتبر، بیست و ششم مهر موکول شده است. به گفته خانم آردرن، تعویق انتخابات به احزاب امکان می دهد با توجه به شرایط به تبلیغات بپردازند. جسیندا آردرن می خواهد احزاب از فرصت تبلیغاتی کافی برخوردار باشند جسیندا آردرن، نخست وزیر نیوزیلند انتخابات پارلمانی این کشور را به خاطر بروز موارد جدیدی از ابتلا به ویروس کرونا یک ماه عقب انداخته است.

انتخابات قرار بود نوزدهم سپتامبر برگزار شود ولی حالا به هفدهم اکتبر، بیست و ششم مهر موکول شده است.

به گفته خانم آردرن، تعویق انتخابات به احزاب امکان می دهد با توجه به شرایط به تبلیغات بپردازند. در روزهای گذشته آوکلند، بزرگ ترین شهر نیوزیلند به علت شیوع مجدد ویروس کرونا محدودیت های قرنطینه اعمال شده است.

ادامه مطلب:
bbcpersian »

رهبر مسیحیان لبنان: کشور با «بزرگترین خطر» مواجه است و نیاز به انتخابات دارد🔺رهبر مسیحیان لبنان: کشور با «بزرگترین خطر» مواجه است و نیاز به انتخابات دارد ⚡️روحانی ارشد مسیحیان لبنان روز یکشنبه خواستار انتخابات زودهنگام کابینه کشور و تشکیل دولتی شد که لبنان را از آشفتگی بعد از انفجار بزرگ در بندر بیروت نجات دهد.

نامه قالیباف و رییسی به رهبری در انتقاد به نحوه فروش نفت در بورسنامه قالیباف و رئیسی به رهبر انقلاب درباره فروش اوراق نفتی یک نماینده: گشایش اقتصادی مدنظر دولت همان فروش اوراق سلف نفتی دربورس است دولت، مجلس و قوه قضاییه را دور زده است دولت این طرح را به گونه‌ای دیگر اجرا کرد این یعنی موضوع بر گردن دولت بعدی می‌افتد

وعده پوتین به لوکاشنکو: اعتراض‌های خیابانی را به زودی تمام می‌کنمولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه، در تماس تلفنی با همتای بلاروس خود به او وعده داد که به زودی به ناآرامی‌های خیابانی در این کشور پایان خواهد داد.

شمار مبتلایان به کووید-19 در افغانستان به 37 هزار 599 نفر رسیدشمار مبتلایان به ویروس جدید کرونا در افغانستان با شناسایی 48 مورد دیگر طی شبانه‌روز گذشته به 37 هزار و 599 نفر و شمار قربانیان نیز به 1375 تن رسید. - خبرگزاری آناتولی

مراسم شیرخوارگان حسینی به شرط به خطر نیفتادن جان فرزند و مادر قابل برگزاری استمدیر حوزه‌های علمیه خواهران گفت: برگزاری مراسم شیرخوارگان حسینی در شرایط فعلی مشروط به این است که همه پروتکل‌های لازم برای برگزاری مراسم رعایت شود، به گونه‌ای که جان فرزند یا مادر یا جان دیگران به خطر نیفتد.

موارد روزانه ابتلا به کرونا در فرانسه به بالای 3 هزار نفر رسیدشمار موارد ابتلای روزانه در فرانسه پس از مدتی دوباره از مرز 3 هزار نفر عبور کرد. - خبرگزاری آناتولی