تعلیق پروازهای اردن و بحرین به فرودگاه بغداد

14/10/1398 07:43 ق.ظ

خطوط هوایی اردن و بحرین پروازهای خود به فرودگاه بین المللی بغداد پایتخت عراق را به حالت تعلیق درآوردند. - خبرگزاری آناتولی

خطوط هوایی اردن و بحرین پروازهای خود به فرودگاه بین المللی بغداد پایتخت عراق را به حالت تعلیق درآوردند. - خبرگزاری آناتولی 04.01.

2020 منامه/ حسن محمود راغب الکابانی/ خبرگزاری آناتولی در پی حمله هوایی نیروهای آمریکایی به فرودگاه بین‌المللی بغداد و کشته شدن قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ایران و ابومهدی المهندس، جانشین فرمانده گروه حشدالشعبی، خطوط هوایی پادشاهی اردن طی اطلاعیه ای اعلام کرد که پروازها از امان به بغداد و بالعکس تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمده است.

براساس اطلاعیه مذکور، این تصمیم به دلیل بی ثباتی اوضاع امنیتی در این شهر اتخاذ شده اما روند عادی پروازها به شهرهای بصره، اربیل، نجف و سلیمانیه ادامه دارد. هواپیمایی گلف ایر بحرین نیز با انتشار اطلاعیهای از تصمیمی مشابه برای تعلیق پروازهای خود به شهرهای بغداد و نجف خبر داده واعلام کرد که تمامی پروازهای این شرکت به شهرهای بغداد و نجف عراق به دلیل بی ثباتی و مشکلات امنیتی در عراق تا اطلاع ثانوی لغو شده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

در پی حوادث عراق سفر پومپئو به اوکراین به تعویق افتاد | DW | 02.01.2020به خاطر حمله به سفارت آمریکا در بغداد مایک پومپئو سفر خود به چند کشور از جمله اوکراین را به تعویق انداخت. وزارت خارجه ایالات متحده اعلام کرده که دیدار پومپئو و رئیس جمهوری اوکراین در آینده نزدیک انجام می‌شود. چه ربطی بهم داره ؟؟

سفر وزیر امور خارجه آمریکا به اوکراین به تعویق افتاد🔺سفر وزیر امور خارجه آمریکا به اوکراین به تعویق افتاد ⚡️در پی حمله شبه نظامیان مورد حمایت ایران در عراق به سفارت آمریکا، وزارت خارجه ایالات متحده اعلام كرد كه مایك پومپئو ، وزیر خارجه آمریکا سفر برنامه ریزی شده خود به اوکراین را به تعویق انداخته است.

سپاه پاسداران در پاسخ به تهدید ترامپ: کشور را به سمت هیچ جنگی نمی‌بریمپس از آنکه دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری ایالات متحده روز سه‌شنبه اعلام كرد كه ایران «بهای گزاف» اقدام ۴۰سال جنگ درود خدمت دست اندرکاران العربیه فارسی ، لطفا یک کانال تلویزیونی خبری به زبان فارسی در ماهواره هاتبرد یا یاهست راه اندازی کنید ، ببینید الان جمهوری اسلامی چقدر کانال به زبان عربی درست کرده و تبلیغات خودشو برای کشورهای عربی انجام میده ، پس شما کشورهای عربی با آن همه ثروت اقدام کنید خایه شو ندارین

پومپئو: برای اعلام ایران به عنوان مسئول حمله به سفارت خود در بغداد تلاش می‌کنیموزارت امور خارجه آمریكا اعلام كرد، مایک پومپئو وزیر امور خارجه این کشور، تصمیم گرفت سفر قریب الوقوع تلاش؟:-)))))))))))))) Working on a fabrication FreeIran2020

انتقال غیرقانونی هنگامه شهیدی به امین‌آباد به جای درمان بیماری قلبی

مقامات پنتاگون به نیوزویک گفته‌اند که قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس «به احتمال زیاد» کشته شده‌اند🔺مقامات پنتاگون به نیوزویک گفته‌اند قاسم_سلیمانی و ابومهدی_المهندس «به احتمال زیاد» کشته شده‌اند ⚡️یک مقام ارشد پنتاگون تایید کرد فرمانده نیروی قدس و معاون فرمانده حشدالشعبی کشته شده و نتایج دی‌ان‌ای «به احتمال زیاد» مشخص میکند آنها هدف قرار گرفته‌اند وقتی شبکه خبر تایید کرد دیگه تموم تایید شده دیگه🙄 کم کم ۲ساعت از دنیا عقبید

خطوط هوایی اردن و بحرین پروازهای خود به فرودگاه بین المللی بغداد پایتخت عراق را به حالت تعلیق درآوردند.

04.01.2020

منامه/ حسن محمود راغب الکابانی/ خبرگزاری آناتولی

در پی حمله هوایی نیروهای آمریکایی به فرودگاه بین‌المللی بغداد و کشته شدن قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ایران و ابومهدی المهندس، جانشین فرمانده گروه حشدالشعبی، خطوط هوایی پادشاهی اردن طی اطلاعیه ای اعلام کرد که پروازها از امان به بغداد و بالعکس تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمده است.

براساس اطلاعیه مذکور، این تصمیم به دلیل بی ثباتی اوضاع امنیتی در این شهر اتخاذ شده اما روند عادی پروازها به شهرهای بصره، اربیل، نجف و سلیمانیه ادامه دارد.

هواپیمایی گلف ایر بحرین نیز با انتشار اطلاعیهای از تصمیمی مشابه برای تعلیق پروازهای خود به شهرهای بغداد و نجف خبر داده واعلام کرد که تمامی پروازهای این شرکت به شهرهای بغداد و نجف عراق به دلیل بی ثباتی و مشکلات امنیتی در عراق تا اطلاع ثانوی لغو شده است.

به گزارش آناتولی بامداد امروز 3 ژانویه 2020 چند بالگرد آمریکایی به همراه پهپاد در نزدیکی فرودگاه بین المللی بغداد، پایتخت عراق 2 خودروی حامل اعضای گروه حشدالشعبی را هدف قرار دادند که در پی آن علاوه بر قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس جانشین فرمانده و چند تن از اعضای این گروه کشته شدند.