تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات اهواز، کارون، باوی و حمیدیه

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات اهواز، کارون، باوی و حمیدیه استاندار خوزستان از تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات اهواز، کارون، باوی و حمیدیه باتوجه به برگزاری مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد قاسم سلیمانی در اهواز خبرداد.

به گزارش ایسنا، غلامرضا شریعتی دقایقی قبل در گفت‌وگو با شبکه استانی خوزستان اظهار کرد: باتوجه به برگزاری مراسم تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی فردا در اهواز، کلیه مدارس در نوبت صبح و دانشگاه‌ها و ادارات شهرستان اهواز، کارون، باوی و حمیدیه تعطیل هستند.

انتهای پیام

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کوس ننه میرزا قاسمی خامنه ای واعوان وانصارش وتو خبرگزاری مستراحی ایسنا

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تعطیلی برنامه‌های نمایشی کشور در پی شهادت سردار سلیمانیدر پی شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی تمامی نمایش‌ها و برنامه‌های نمایشی سراسر کشور تا پایان روز یکشنبه تعطیل است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مدارس مشهد فردا همزمان با تشیع پیکر مطهر "شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی" ‌تعطیل شد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimگروه استان‌ها‌ ـ رئیس اداره اطلاع‌رسانی ‌آموزش وپرورش ‌خراسان رضوی گفت: تمام مدارس 'نواحی هفت‌گانه مشهد و تبادکان' همزمان با تشیع پیکر مطهر 'شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی'  در تمامی مقاطع و در دو نوبت صبح و عصر تعطیل خواهند بود.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

پیکر سردار سلیمانی در اهواز تشییع می‌شودپیکر مطهر سپهبد شهید سلیمانی در اهواز تشییع می‌شود فرماندار اهواز: *پیکر پاک سپهبد شهید سلیمانی فردا (یکشنبه، ۱۵ دی‌ماه) در میدان مولوی اهواز تشییع می‌شود *جزئیات تشییع پیکر شهید سپهبد سلیمانی در اهواز متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد به تخمم 🤣
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قطع اینترنت و خطوط تلفن در بلندی‌های جولاناینترنت و خطوط تلفن موبایل و خانگی در بلندی‌های جولان دچار قطعی شده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سردار سلیمانی نه تنها یک فرمانده جنگی بلکه یک سیاستمدار و استراتژیست بودروحانی در منزل سردار شهید سپهبد سلیمانی: *آمریکایی‌ها نفهمیدند که چه خطای بزرگی را مرتکب شدند؛ آنها آثار این اقدام جنایتکارانه را نه فقط امروز بلکه در طول سال‌های آینده هم خواهند دید *سردار سلیمانی نه تنها یک فرمانده جنگی بلکه یک سیاستمدار و استراتژیست بود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سپاه پاسداران: انتقام سخت خونهای به ناحق ریخته شده را از جنایتکاران می‌گیریمسپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با تبریک و تسلیت شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای جنایت اخیر امریکایی ها در بغداد، بر تداوم راه این شهید والامقام و انتقام سخت ازجنایتکاران تاکید و تصریح کرده است: سردار سلیمانی نه تنها یک شخص ، بلکه باور و مکتبی تمام نشدنی است و از این پس جلوه گری های معنادارتر آن را در جغرافیای سلطه و حضور نامشروع و اشغالگرانه خود در اقصی نقاط عالم تجربه خواهند کرد . گوه خورد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »