تعطیلی ادامه‌دار سالن‌های سینما و تئاتر

18/07/1399 07:26 ب.ظ

تعطیلی سالن‌های سینما و تئاتر این هفته هم ادامه خواهد داشت

تمدید محدودیت‌ فعالیت‌ها و مشاغل در تهران به این معناست که سالن‌های سینما و تئاتر با وجود گله‌های مطرح شده، یک هفته دیگر هم همچنان تعطیل خواهند بود. این اعتراض‌ها حتی نسبت به تبعیض در اجرای برخی نمایش‌های محیطی که همزمان با تعطیلی اربعین انجام گرفت هم مطرح بود.

علاوه بر این‌ها هنرمندان فعال در این روزها و صاحبان سالن‌های سینما و تئاتر همواره بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاکید کرده و معتقدند که سالن‌های سینما و تئاتر شرایط ایمن‌تری نسبت به بسیاری دیگر از مکان‌های عمومی و از جمله مترو دارند.

با این حال بنا بر تصمیم جدید و تمدید محدودیت‌های تهران تا ۲۵ مهر، برخی نمایش‌ها ‌و فیلم‌هایی هم که قرار بود اجرا یا اکران خود را در این دو هفته آغاز کنند به تعویق می‌افتند و در صورت کنترل بیماری در تهران احتمالا با پایان ماه صفر شاهد اکران فیلم‌های جدید خواهیم بود.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

این مملکت و این سرانش خودشون یه سریال ناتمامن .دیگه فیلم و سینما ملت می خوان چه کنن . همینا بستن واسه سرگرمی مردم

محدودیت های کرونایی در تهران یک هفته دیگر تمدید شدمحدودیت‌ها و تعطیلی‌های اعلام شده از سوی ستاد مبارزه با کرونای تهران تا ۲۵ مهر ماه تمدید شد خداوکیلی کدوم محدویت

کرونا در ایران؛ تمدید تعطیلی تهران

تعیین اولویت‌های سرمایه‌گذاری ترکیه طی سه سال آیندهاولویت‌های سرمایه‌گذاری در بخش‌های صنعت، انرژی، حمل ‌و ‌نقل و بهداشت ترکیه با هدف نوسازی، گسترش و رونق تولید مشخص شدند. - خبرگزاری آناتولی

آمریکایی ها با ایجاد مانع و مشکل در مسیر تامین دارو و غذا نمی توانند مقاومت ملت ایران را بشکنندرئیس جمهور تلاش های آمریکا برای ایجاد موانع و مشکلات جدی در نقل و انتقال ارزی برای تامین دارو و غذا را ظالمانه، تروریستی و غیرانسانی خواند و تاکید کرد که آمریکایی ها تاکنون هرکاری علیه ملت بزرگ ایران می توانستند انجام داده اند و با این نوع اقدامات ضدانسانی و حقوق بشری نمی توانند مقاومت ملت ایران را بشکنند. این حرف روحانی تهدید واسع آمریکایی هاست یا کدی هست واسع فروپاشی نظام این حرف روحانی ثابت میکنه تا قبل پنج شنبه کانال خرید دارو وغذا باز بوده و تحریم های مربوطه دروغ بوده nemidoonam in chejoor tahrim daroo va ghazayi hast ke koli ghaza va daroo baraye darman corona va hezar joor bimari namayandegan majles, dolati ha, hokoomati ha va avan va ansareshoon dade shode. Be mardom ke mirese yek hoyi migand daroo va ghaza tahrim hast

اصرار نرخ رسمی و آزاد دلار بر حفظ اوج تاریخی؛ قیمت سکه و طلا کاهش یافتبا وجود ادامه صعود نرخ ارز در بازار ایران، کاهش نسبی قیمت جهانی طلا موجب شد تا قیمت طلا و سکه طلا در بازار تهران کاهش یابد.

کاهش محسوس دما در برخی مناطق کشور/ بارش برف در ارتفاعات البرز و زاگرس طی امروز و فردامدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه طی امروز و فردا (۱۷ و ۱۸ مهر) بارش در ارتفاعات البرز و زاگرس به‌صورت برف خواهد بود، از بارش باران گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت و کاهش محسوس دما در برخی مناطق کشور از امروز (۱۷ مهر) خبر داد.