تعداد بازداشتی‌ها فساد شهرداری بناب به ۴۴ نفر رسید

15/05/1398 10:28:00 ق.ظ

آمار بازداشتی‌های مرتبط با فساد در شهرداری و شورای شهر «بناب» در استان آذربایجان شرقی به ۴۴ نفر رسید. بازداشت این افراد در ارتباط با در پرونده رشوه و تبانی در شورای شهر و شهرداری «بناب» صورت گرفته است. اخبار_ایران بیشتر بخوانید👇

تازه‌ترین گزارش‌ها حکایت از آن دارد که ۹ نفر دیگر با حکم قضایی در این شهرستان بازداشت و روانه زندان شده‌اند. بازداشت این افراد در ارتباط با در پرونده رشوه و تبانی در شورای شهر و شهرداری «بناب» صورت گرفته است.

امین رفیعی٬ فرماندار «بناب» گفته که این پرونده از سال ۱۳۹۵ در جریان است و تاکنون ۴۴ نفر در این رابطه بازداشت شده‌اند. نخستین دستگیری و بازداشت کارکنان شهرداری و عوامل دخیل در ارتباط با این پرونده در مهرماه سال ۱۳۹۵ اتفاق افتاد و با بازداشت ۹ نفر دیگر ادامه یافت.

گزارش شده ۹ نفر دستگیر شده کارمند شهرداری نیستند٬ اما در زمینه ساخت و ساز فعال بوده‌اند. در ۱۰ روز گذشته چندین عضو شورای شهر و کارکنان شهرداری در بروجرد٬ شیراز و سیستان و بلوچستان هم بازداشت شده‌اند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویر دیدنی از فوران یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان در جزیره هاوایی

ویدیوها : یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان به نام «کیلاویا» در جزیره هاوایی روز چهارشنبه ۷ ژوئن (۱۷ خرداد) فوران کرده است. ادامه مطلب >>

چندتن از مسئولان شهرداری و شورای شهر صدرای شیراز با اتهامات «فساد مالی» بازداشت شدندرئیس کل دادگستری استان فارس از بازداشت چهار نفر از مسئولان شهرداری و شورای شهر صدرای شیراز خبر داد. به گزارش ایرنا، کاظم موسوی روز دوشنبه ۱۴ مردادماه با اعلام این خبر علت بازداشت این افراد را « فس مسوولان یا دزدن یا مشکل اخلاقی دارند، چرا اسلام در روح و روان اینا تاثیر نداره !

تمایل یک نفر از هر سه آمریکایی به کاهش دستمزد در ازای مرخصی نامحدودبر طبق نتایج یک تحقیق تازه، یک نفر از هر سه نفر کارمند آمریکایی حاضر به تبادل بخشی از دستمزد در ازای زمان تعطیلات نامحدود هستند.

جان بولتون به چین و روسیه نسبت به افزایش حمایت از نیکلاس مادورو هشدار داد♦️ جان بولتون به چین و روسیه نسبت به افزایش حمایت از نیکلاس مادورو هشدار داد ⚡️آقای بولتون گفت «دولتی که به شیوه دموکراتیک در ونزوئلا بر سر کار بیاید، این دو کشور را به خاطر پشتیبانی از یک دولت جنایتکار، قدرت‌های خصمانه می‌انگارد.» پس چرازمانی که درایران۵۷ بعد برسرکارآمدن یک نظام جدید.دولت آمریکا را به دلیل پشتیبانی ازاسراییل غاصب در کشتار فلسطینیها یک دولت جنایتکاربارفتارخصمانه انگاشت رو باهاش مشکل دارید؟یاقانون.قانون جنگله؟ هرکی زورش بیشتره سمبه اش پرزوره اگرم بگی اره پس زرزیادی نزن بخاطرموشکهایی که داریم مادر جنده و خواهر کسته جان بولتون تروریست است و باید ... شود ‼️‼️ امریکا ایا کاری جز هشدار دادن بلد است؟

تخلیه هزاران نفر در پی انفجار در یک پایگاه ارتش روسیهدر پی وقوع چند انفجار مهیب در یکی از مراکز نظامی روسیه در سیبری، هزاران نفر از مناطق مسکونی مجاور به نواحی دیگر منتقل شده اند. گفته می شود که این رشته انفجار در یک انبار مهمات رخ داده که مقادیر زیادی گلوله توپ در آن نگهداری می شده است. اییینم کار آمریکایی ها سست دست های موساد هم میگن توو کار بوده 🤣

در تیراندازی در دیتون آمریکا ۱۰ نفر کشته شدند | DW | 04.08.2019به گفته پلیس، در جریان تیراندازی در شهر دیتون‌، در شرق ایالت اوهایوی آمریکا دست کم ۱۰ نفر، از جمله ضارب کشته و ۱۶ تن زخمی شده‌اند. پلیس تحقیقات خود را آغاز کرده است. دیوانه خانه شده آمریکا. حقوق بشر و دموکراسی ِآمریکاییه دیگه ، تعجب نداره که. خدا بده برکت از این همه تمدن آدم کشی!!!!!!

عالیشاه: از رقابت برای حضور در ترکیب اصلی نمی‌ترسم/ تعویق زمان شروع لیگ به سود ما نیست/ می‌توانیم بازهم به قهرمانی برسیمهافبک پرسپولیس در مورد شرایط تیمش و همچنین فصل جدید لیگ برتر صحبت کرد.