تعداد مبتلایان به کرونا در کشور به ۱۱ هزار و ۳۶۴ نفر رسید

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اطلاع‌رسانی کرونا | رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون ۱۱ هزار و ۳۶۴ نفر در کشور به ویروس کرونا مبتلا شده و ۵۱۴ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و سه هزار و ۵۲۹ نفر نیز بهبود یافته‌اند

کیانوش جهانپور روز جمعه درباره آخرین آمار ابتلای قطعی و فوت ناشی از ابتلا به ویروس کرونا در کشور بیان کرد: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۱۲۸۹ مورد بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد و کل مبتلایان به این بیماری در کشور به ۱۱ هزار و ۳۶۴ نفر افزایش یافت.

جهانپور گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۸۵ نفر از مبتلایان جدید کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به ۵۱۴ مورد رسید. جهانپور ادامه داد: آنچه روزانه از طرف وزارت بهداشت گزارش می‌شود، مبتنی بر آزمایش‌ها و موارد قطعی ابتلا به ویروس کرونا در کشور است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تعداد مبتلایان به کرونا در افغانستان به 7 نفر رسیدوزارت بهداشت افغانستان ابتلای 7 شهروند این کشور به ویروس کرونا را تایید کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تعداد مبتلایان کرونا در کشور به ۱۰ هزار و ۷۵ نفر رسیداطلاع‌رسانی کرونا | رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۱۰ هزار و ۷۵ نفر در کشور به ویروس کرونا مبتلا شده و ۴۲۹ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و سه هزار و ۲۷۶ نفر نیز بهبود یافته‌اند انشالله به همت جامعه جهاد گر بهداشت و با آگاهی و خود مراقبتی مردم و البته عنایات خداوند متعال شر این ویروس از سر ملت ما و کل مردم دنیا کم شود!
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ۱۱۰ کشور؛ شمار مبتلایان در اروپا از ۲۲ هزار نفر فراتر رفتشمار افراد مبتلا به ویروس کرونا در جهان در حالی از ۱۱۹ هزار نفر فراتر رفت که به‌نظر می‌رسد چین توانسته است شیوع این ویروس را کنترل کند اما همزمان شمار افراد مبتلا به کووید-۱۹ در ایالات متحده از هزار نفر فراتر رفتند و نخستین مورد ابتلا به این ویروس در ترکیه نیز گزارش شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

عصر ایران: هر ساعت 15 تا 45 نفر در ایران به کرونا مبتلا می‌شوندسایت تحلیلی خبری «عصر ایران» روز چهارشنبه 11 مارس 2020 در گزارشی عنوان کرد که هر ساعت 15 تا 45 نفر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

شمار قربانیان ویروس کرونا در ایتالیا به 827 نفر رسیدبا فوت 196 نفر دیگر بر اثر ویروس کرونا در ایتالیا، تعداد قربانیان این بیماری در این کشور به 827 تن رسید.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افزایش تعداد آزمایشگاه‌های تشخیص کرونا در کشور به ۵۰ آزمایشگاه/ ۳.۵ میلیون نفر ارزیابی شدندنمکی خبر داد: افزایش تعداد آزمایشگاه‌های تشخیص کرونا در کشور به ۵۰ آزمایشگاه/ ۳.۵ میلیون نفر ارزیابی شدند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »