تعداد مصدومین زلزله در هرمزگان به ۴۷ نفر رسید

23/08/1400 10:00 ب.ظ

سخنگوی دانشگاه علوم پزشی استان هرمزگان از افزایش مصدومان زلزله در این استان به ۴۷ نفر خبرداد.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشی استان هرمزگان از افزایش مصدومان زلزله در این استان به ۴۷ نفر خبرداد. وی با بیان اینکه ۳۹ نفر پس از دریافت اقدامات درمانی سرپایی مرخص شدند، عنوان کرد: اغلب این افراد دچار پیچ خوردگی و تنگی نفس شده اند.

وی با بیان اینکه ۳۹ نفر پس از دریافت اقدامات درمانی سرپایی مرخص شدند، عنوان کرد: اغلب این افراد دچار پیچ خوردگی و تنگی نفس شده اند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

میگن چون ارز ۴۲۰۰ فساد اوره و رانت میاره و خیلیا پول به جیب زدند پس حذفش کنیم حتی اگر حذفش اثار تورمی داشته باشه چرا کسی نمیپرسه پس دولت چیکارس که نظارت وسخت گیری و کنترل روجریان ارز ۴۲۰۰ نمیکنه وباز هم بایدهزینه کم کاری وبی لیاقتی دولت تو کنترل ارز یارانه ای رومردم بدن

وقوع زل‌زله 6.4 ریشتری در استان هرمزگانوقوع زل‌زله 6.4 ریشتری در استان هرمزگان

ابراز همدردی چلیک با ایران در پی وقوع زلزله در جنوب این کشور

اخبار تکمیلی از زلزله‌ جنوب ایران| وقوع 2 زلزله بالای 6 ریشتری به فاصله 1 دقیقه/ اعزام تیم‌های ارزیاب به مناطق زلزله‌زده/ بررسی خسارات آغاز شد- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم | Tasnimزلزله ۶.۴ ریشتری در هرمزگان این زلزله در کرمان و کیش هم احساس شد خدا رحم بکنه 🎥 لحظه زلزله ۶.۴ ریشتری در هرمزگان

چندین زلزله پیاپی استان هرمزگان و مرکز آن بندرعباس را لرزاند | DW | 14.11.2021چندین زلزله استان هرمزگان را لرزاند. شدیدترین زلزله به شدت ۶ و ۶،۵ ریشتر در شمال بندر عباس رخ داد. این منطقه با لرزه خیزی بالا شناخته می‌شود. یک نفر جان خود را از دست داده اما ابعاد واقعی تلفات روشن نیست.

زلزله در استان‌های کرمان و هرمزگان / 13 مصدوم و فوتی در بندرعباس/قطع شدن 28 خط و پست‌های فوق توزیع برق در بندرعباس +فیلمبنا به گفته اسماعیل نجار، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور درباره آخرین جزئیات دو زمین‌ لرزه شدید در منطقه جنوب شرق کشور و منطقه قشم گفت: در بندرعباس دو نفر جان باخته داشتیم.

دیپلمات سابق ایران در نروژ به مشارکت در ترور ناشر«آیات شیطانی» متهم شد

دکتر فاطمه نوروزیان در گفت و گو با ایسنا، افزود: از این ۴۷ مصدوم در حال حاضر ۷ نفر بستری هستند که ۵ نفر در بخش اورژانس هستند و دو نفر در بخش بستری هستند.

وی با بیان اینکه ۳۹ نفر پس از دریافت اقدامات درمانی سرپایی مرخص شدند، عنوان کرد: اغلب این افراد دچار پیچ خوردگی و تنگی نفس شده اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان با اشاره به فوت یک نفر در این زلزله، ادامه داد: اغلب این مصدومیت ها یا به دلیل اضطراب ناشی از زلزله یا در هنگام ترک یا فرار از محل قرارگیری افراد بوده است.