تعداد فوتی‌های کرونا نسبت به مبتلایان در ایران بالاتر از نرخ جهانی است- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnim

07/08/1399 02:07:00 ب.ظ

نیمی از فوتی‌های کرونا در تهران رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران: تعداد فوتی‌های کرونا نسبت به مبتلایان در ایران بالاتر از نرخ جهانی است در صورت جدی تلقی نکردن این بیماری بعید نیست که به زودی به یک فاجعه در سطح بین‌الملل تبدیل شود

رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران با تأکید بر اینکه نسبت تعداد فوتی‌ها به مبتلایان در کشور ما در مقایسه با سایر نقاط جهان بیشتر است، گفت: در حال حاضر بیش از نیمی از تعداد فوتی‌های روزانه کرونا در کشور مربوط به تهران است. ؛ نشست ادواری شورای هماهنگی دبیران ستادهای مدیریت بحران مناطق با حضور رضا کرمی محمدی رئیس سازمان، اسماعیل سلیمی معاون آمادگی مقابله و پدافند غیرعامل، فاطمه صالح معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی و دبیران ستادهای مدیریت بحران مناطق 22 گانه شهر تهران به...

؛ نشست ادواری شورای هماهنگی دبیران ستادهای مدیریت بحران مناطق با حضور رضا کرمی محمدی رئیس سازمان، اسماعیل سلیمی معاون آمادگی مقابله و پدافند غیرعامل، فاطمه صالح معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی و دبیران ستادهای مدیریت بحران مناطق 22 گانه شهر تهران به صورت مجازی برگزار شد.

کرمی محمدی در این جلسه با اشاره به هفته پدافند غیرعامل تأکید کرد: هدف فعالیت‌های سازمان بر این امر متمرکز است که جان، مال و سلامت مردم هر چه بیشتر تأمین شود‌. وی با اشاره به اینکه مقابله با ویروس کرونا امری بسیار جدی است، عنوان کرد: در صورت جدی تلقی نکردن این بیماری بعید نیست که به زودی به یک فاجعه در سطح بینالملل تبدیل شود.

رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران با تأکید بر اینکه نسبت تعداد فوتی‌ها به مبتلایان در کشور ما در مقایسه با سایر نقاط جهان بیشتر است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیش از نیمی از تعداد فوتی‌های روزانه کرونا در کشور مربوط به تهران است؛ در حالی که طی 8 ماه گذشته 33 هزار نفر از هموطنانمان را از دست داده‌ایم که طی جنگ تحمیلی سالانه 30 هزار نفر از هموطنانمان به درجه شهادت نائل می‌شدند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

بیش از ۱۰۰ کشته و زخمی در پی حملۀ هوایی به اردوگاه شورشیان در شمال‌غرب سوریهاین حمله که روز دوشنبه انجام شد، مرگبارترین حمله به سرزمین‌های تحت کنترل شورشیان طی هشت ماه اخیر یعنی از زمان برقراری آتش‌بس محسوب می‌شود.

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به بیش از 316 هزار نفر رسیدشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه با ترخیص 1618 بیمار دیگر از بیمارستان‌ها به 316 هزار و 8 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی

تصاویر قبور بانوان در آرامستان رویان به حالت اول بازگشت/ عذرخواهی هیات امنا از خانواده‌های متوفیانرئیس شورای شهر رویان گفت: تصاویر قبور تعدادی از بانوان در آرامستان این شهر که توسط یکی از اعضای هیات امنا مخدوش شده بود، به حالت اول بازگشت.

موج شادی در سانتیاگو پس از رای اکثریت به تغییر قانون اساسی شیلیوظیفه تدوین قانون اساسی جدید برعهده «مجمع موسسان» خواهد بود که به طور مساوی از شهروندان زن و مرد تشکیل می‌شود.

آمار مبتلایان به کرونا در جهان از مرز 44 میلیون نفر گذشت

نگرانی 'کمیته مقابله با اسلام هراسی در فرانسه' از آینده مسلمانان در این کشورخانم های آقایون از خواب بیدار شوین گفتم که قانون اسلام تان همه اش دروغ است.