تعداد دستفروشان مترو در پی کاهش خرید مردم کمتر شده است/ تغییر سیستم تهویه قطارهای مترو

21/11/1399 02:42:00 ب.ظ

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛ تعداد دستفروشان مترو در پی کاهش خرید مردم کمتر شده است/ تغییر سیستم تهویه قطارهای مترو

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران با اشاره به تغییر سیستم تهویه قطارهای مترو گفت: در سیستم جدید هواساز قطارها از زیر صندلی‌ها به بیرون مکیده می‌شود و هوای تازه از بیرون وارد واگن‌ها می‌شود. با این اقدام چرخش هوا را محدودتر کردیم تا هوای بیرون وارد و هوای داخل قطارها خارج شود تا بیشترین جابجایی و تهویه را داشته باشیم. او با بیان اینکه به دلیل شرایط کرونایی و برنامه‌هایی که بمنظور شناسایی بیماران احتمالی در ایستگاه‌های مترو منظور شده افراد حتما باید کارت شناسایی داشته باشند، گفت: این ضرورت برای سلامتی همه شهروندانی است که از مترو استفاده می‌کنند و هیچ محدودیتی...

او با بیان اینکه به دلیل شرایط کرونایی و برنامه‌هایی که بمنظور شناسایی بیماران احتمالی در ایستگاه‌های مترو منظور شده افراد حتما باید کارت شناسایی داشته باشند، گفت: این ضرورت برای سلامتی همه شهروندانی است که از مترو استفاده می‌کنند و هیچ محدودیتی نیز وجود ندارد.

هیچ محدودیت و استثنائی برای ورود به مترو وجود ندارد نوبخت افزود: هر فرد خارجی شماره پاسپورت، کد اقامتی و یا یک کد شناسایی دارد که همان را باید در باجه‌ها تحویل دهد و ثبت شود. مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران با بیان اینکه این طرح اکنون در فاز اختیاری در حال اجرا است، گفت: هیچ محدودیتی وجود ندارد و هیچ قاعده استثنائی هم ایجاد نشده است و هیچ مشکلی برای ورود به ایستگاه‌های مترو نیز وجود ندارد.

نوبخت با بیان اینکه افراد می‌توانند به ایستگاه‌ها مراجعه و این موضوع را بررسی کنند و گفت: ما با همه همکاری می‌کنیم و مهمانان و افراد مقیم در کشور نیز برای ما محترم هستند و به دنبال اذیت کردن کسی نیستیم. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.