تظاهرات علیه نژادپرستی در آمریکا؛ درگیری بین معترضان و پلیس در پورتلند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پلیس محلی و ماموران فدرال در پورتلند برای متفرق کردن تظاهرکنندگان مجبور به شلیک گاز اشک‌آور شدند.

ماموران امنیتی در شهر پورتلند در ایالت اورگون آمریکا در ساعات اولیه روز جمعه با معترضان به نژادپرستی در این شهر درگیر شدند.

پلیس محلی و ماموران فدرال برای متفرق کردن تظاهرکنندگان مجبور به شلیک گاز اشک آور شدند. ناآرامی ها در شهرهای مختلف ایالات متحده حدود دو ماه پیش به دنبال کشته شدن جورج فلوید، مرد سیاهپوست به دست یک مامور پلیس سفیدپوست آغاز شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دستگیری ۵۵ نفر در تظاهرات ضد نتانیاهو در اسرائيلنیروهای امنیتی اسرائيل با استقرار کامیون‌های آب پاش سعی کردند مردم معترض به عملکرد بنیامین نتانیاهو را متفرق کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شهردار پورتلند در کنار معترضان ماند و گاز اشک‌آور خوردشهردار پورتلند که از همان ابتدای حضور نیروهای امنیتی فدرال آمریکا در این شهر به صراحت با تصمیم دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری ایالات متحده مخالفت کرده بود در جریان تظاهرات چهارشنبه شب در این شهر به میان معترضان آمد و گاز اشک‌آور خورد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

۱۵ روز حبس و ۴۹۰ دلار جریمه در انتظار خبرنگار روسی که پلیس بازویش را شکستدر حالی که دیوید فرانکل از پلیس به دلیل سواستفاده از مسئولیت شکایت کرده بود حالا باید در دادگاه پاسخگوی اتهامات خود در خصوص اخلال در کار کمیسیون انتخابات و همچنین نافرمانی از مامور پلیس باشد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

برخورد پلیس با بانیان آموزش گنج‌یابی در اصفهان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تعطیلی یک پاسگاه پلیس در ایتالیا به دلیل قاچاق مواد مخدر، شکنجه و اخاذیهمه این نیروها در یک پاسگاه پلیس در نزدیکی شهر پیاچنزا واقع در شمال ایتالیا مشغول فعالیت بودند. با افشا شدن تخلف‌های گستردۀ این افراد، این پاسگاه بطور کامل بسته شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

منتجب نیا: حضور در انتخابات در شرایط شیوع کرونا انگیزه خیلی قوی می‌خواهدمنتجب‌نیا، دبیرکل حزب جمهوریت ایران اسلامی با اشاره به تاثیر کرونا بر کاهش مشارکت در انتخابات۱۴۰۰ ، گفت: انگیزه خیلی قوی می‌خواهد که مردم خطر کرونا را به جان خریده و در صف رای گیری حاضر شوند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »