تظاهرات علیه توافق امارات و اسرائیل در کرانه باختری آغاز شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تظاهرات گسترده علیه توافق امارات و اسرائیل برای عادی‌سازی روابط در کرانه_باختری اشغالی و نوار غزه آغاز شد

تظاهرات گسترده علیه توافق امارات و اسرائیل برای عادی‌سازی روابط در کرانه باختری اشغالی و نوار غزه آغاز شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتخابات بلاروس؛ 'شکنجه گسترده' علیه معترضان بازداشتی - BBC News فارسیفعالان و ناظران حقوق بشر از وجود شواهدی از خشونت پلیس بلاروس علیه معترضان بازداشتی در این کشور خبر می‌دهند. اعتراض به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری که به پیروزی مجدد الکساندر لوکاشنکو منجر شده، همچنان ادامه دارد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

زنان بلاروسی با دسته‌های گل علیه خشونت پلیس تجمع کردندهمزمان با پنجمین روز برگزاری اعتراض‌های خیابانی به نتایج انتخابات ریاست جمهوری بلاروس، زنان ساکن مینسک، پایتخت با تجمع در کنار خیابان و در دست گرفتن شاخه‌های گل‌، خواستار پایان دادن به خشونت‌های پلیس علیه معترضان شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مادری که دخترش توسط پ.ک.ک ربوده شده علیه دولت آلمان اقامه دعوی می‌کندمادری که دخترش نیلوفر توسط گروه تروریستی پ.ک.ک ربوده شده به دلیل عدم انجام مسئولیت، علیه دولت آلمان اقامه دعوی می‌کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هم‌صدایی فرانسه با ایالات متحده علیه اقدامات منطقه‌ای رژیم جمهوری اسلامی؛ مکرون به ایران نسبت به مداخله در لبنان هشدار دادهم‌صدایی فرانسه با ایالات متحده علیه اقدامات منطقه‌ای رژیم جمهوری اسلامی؛ مکرون به ایران نسبت به مداخله در لبنان هشدار داد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

امارات روابطش را با اسرائیل علنی کردامارات روابطش را با اسرائیل علنی کرد امارات با اعلام آغاز روابط رسمی با رژیم صهیونیستی اعلام کرد که ولیعهد این کشور با ترامپ و نتانیاهو درباره توقف اجرای طرح الحاق کرانه باختری به توافق رسیدند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

واکنش گسترده جهانی به توافق امارات و اسرائیل برای عادی‌سازی روابطتوافق اسرائیل و امارات متحده عربی برای عادی‌سازی روابط با واکنش‌های گسترده بین‌المللی روبرو شد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »