تظاهرات هزاران نفر در آلمان علیه راست‌گرایان افراطی | DW | 20.07.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هزاران نفر از مردم شهرهای هاله و کاسل در آلمان با برگزاری تظاهرات مخالفت خود را با راست‌گرایان افراطی نشان دادند. راست‌گرایان افراطی در این دو شهر با یکدیگر دیدار می‌کنند.

هزاران نفر در شهر هاله، واقع در ایالت زاکسن-انهالت، و نیز در کاسل، واقع در ایالت هسن، روز شنبه ۲۰ ژوئيه با برگزاری تظاهرات و فعالیت‌های دیگر مخالفت‌شان را با راست‌گرایی افراطی بیان داشتند.

وبکه دوم ژوئن در منزل مسکونی‌اش در شهر ولف‌هاگن در نزدیکی کاسل از فاصله نزدیک مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به‌شدت مجروح شد. او سپس در بیمارستان بر اثر جراحات ناشی از اصابت گلوله به جمجمه‌اش جان خود را از دست داد. پس از تظاهرات امروز، هویت‌طلبان اجازه راهپیمایی نیافتند و پلیس آن‌ها را در برابر خانه‌شان و جدا از شرکت‌کنندگان در تظاهرات اعتراضی نگاه داشت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تنش در تنگه هرمز؛ عربستان با حضور نظامیان آمریکا در خاک خود موافقت کردوزارت دفاع آمریکا نیز روز جمعه اعلام کرد که سرپرست این وزارتخانه با اعزام نظامیان آمریکایی و تجهیزات نظامی این کشور به عربستان موافقت کرده است. علائم ظهور
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

درباره شهروندان روسی حاضر در نفت‌کش توقیف‌شده با طرف ایرانی در ارتباطیمیک مقام روس: درباره شهروندان روسی حاضر در نفت‌کش توقیف‌شده با طرف ایرانی در ارتباطیم یک مقام سفارت روسیه در ایران: سه شهروند روسی در نفتکش انگلیسی توقیف‌شده از سوی ایران حضور دارند و درباره آنها با ایران در ارتباط هستیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افزایش قیمت نفت و کاهش بهای طلا در بازارهای جهانیقیمت نفت در بازارهای جهانی با افزایش و قیمت طلا با کاهش رو به‌رو بود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

واکنش گوترش به اتفاقات اخیر در تنگه هرمزواکنش دبیرکل سازمان ملل به توقیف نفتکش انگلیسی در تنگه هرمز آنتونیو گوترش با ابراز نگرانی از رویدادهای اخیر در تنگه هرمز خواستار خویشتنداری تمامی طرف‌ها شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ویدئو؛ جشن شراب در سوئیسجشن شراب در شهرک «ووه» در غرب سوئیس در حال برگزاری است. احسنت، به این میگن پیشرفت
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ماجرای برخورد شهرداری آباده با یک دستفروش چه بود؟دستور استاندار فارس در پی انتشار یک ویدئو از برخورد با یک دستفروش استاندار فارس در واکنش به یک فیلم که در اینستاگرام با مضمون برخورد شهرداری آباده با یک دستفروش منتشر شده بود، دستور ساماندهی دستفروشان و امتناع از برخوردهای مغایر با شان مردم را صادر کرد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »