تظاهرات مردم آلمان در اعتراض به محدودیت‌های کرونایی

26/09/2020 10:31:00 ب.ظ

تظاهرات مردم #آلمان در #اعتراض به محدودیت‌های #کرونایی

آلمان, اعتراض

تظاهرات مردم آلمان در اعتراض به محدودیت‌های کرونایی

هزاران نفر در آلمان به محدودیت‌های جدید دولت این کشور جهت مقابله با ویروس کرونا اعتراض کردند. - خبرگزاری آناتولی

26.09.2020کلن/ مسعود زیرک/ خبرگزاری آناتولیهزاران نفر در شهر کلن آلمان در اعتراض به محدودیت‌های جدید این کشور جهت مبارزه با شیوع ویروس کرونا تظاهرات برگزار کردند.حدود شش هزار معترض که در منطقه کشتی‌سازی در شهر دویتس تجمع کرده‌ بودند، علیه محدودیت‌های کرونایی از قبیل استفاده از ماسک شعار سر دادند.

همچنین برخی از معترضان علیه این محدودیت‌های دولت آلمان سخنرانی و از اقدامات دولت انتقاد کردند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اعتراض‌های گسترده و سرکوب شدید در ایران؛ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان دعوت به اعتصاب کرد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید در اعتراضات یک هفته گذشته تاکنون و بر اساس آمار غیررسمی دست‌کم ۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. ادامه مطلب >>

کشاورزان هندی در اعتراض به قانون جدید اصلاحات کشاورزی جاده‌ها را بستندتضمین‌های دولت نتوانسته است تا میلیون‌ها کشاورز در ایالت هایی مانند پنجاب و هاریانا را مجاب کند. بنابراین پیش‌بینی می‌شود کشاورزان بیشتری از ایالت‌های پنجاب، هاریانا، اوتار پرادش و مادیا پرادش به این اعتراض ‌های خیابانی بپیوندند.

کرملین: اقدام اروپا در به رسمیت نشناختن لوکاشنکو دخالت در امور بلاروس استروسیه روز جمعه ۲۵ سپتامبر (۴ مهر) اعلام کرد که تصمیم اتحادیه اروپا در به رسمیت نشناختن الکساندر لوکاشنکو به عنوان رئیس جمهور قانونی بلاروس با قوانین بین‌المللی مغایرت دارد.

شمار مبتلایان به کرونا در آفریقا به بیش از یک میلیون و 444 هزار نفر رسید

تحقیقات علیه بانک فرانسوی به اتهام مشارکت در جنایت علیه بشریت در سودان آغاز شداین تحقیقات پس از شکایت سال گذشته یک سازمان غیر دولتی و ۹ نفر از کنشگران سودانی که اعلام کردند قربانی نقض حقوق بشر از سوی دولت عمر البشیر، رئیس جمهوری پیشین سودان هستند، پیگیری می‌شود. این ۹ کنشگر از سودان فرار کرده‌اند.

شمار مبتلایان به کرونا در روسیه به مرز 1 میلیون و 136 هزار نفر نزدیک شد

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 9605 نفر رسیدشمار مبتلایان به ویروس کرونا در تاجیکستان با شناسایی 43 مورد جدید به 9605 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

هزاران نفر در آلمان به محدودیت‌های جدید دولت این کشور جهت مقابله با ویروس کرونا اعتراض کردند.کشاورزان هندی می گویند که تصویب این قانون آنها را به شرکت‌های خصوصی بدهکار کرده و در نهایت باعث از دست رفتن زمین‌های آنان می شود.کرملین تاکید کرد که این موضع به معنای دخالت غیر مستقیم در بلاروس است.تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در کشورهای آفریقایی به 1 میلیون و 444 هزار و 619 نفر افزایش یافت.

26.09. پیش از این نیز اعتراض‌های کشاورزان هندی که برخی از آنان با به دندان گرفتن موش به خیابان‌ها آمده بودند، بازتاب‌های گسترده‌ای در رسانه‌های خبری داشت.2020 کلن/ مسعود زیرک/ خبرگزاری آناتولی هزاران نفر در شهر کلن آلمان در اعتراض به محدودیت‌های جدید این کشور جهت مبارزه با شیوع ویروس کرونا تظاهرات برگزار کردند. بلاروس به لیتوانی: به رسمیت شناختن رهبر اپوزیسیون نقض قوانین بین‌الملل است لوکاشنکو که از سال ۱۹۹۴ قدرت را در اختیار دارد، پس از هفته‌ها اعتراض گسترده روز چهارشنبه گذشته در یک مراسم «غیرمنتظره» ادای سوگند کرد. حدود شش هزار معترض که در منطقه کشتی‌سازی در شهر دویتس تجمع کرده‌ بودند، علیه محدودیت‌های کرونایی از قبیل استفاده از ماسک شعار سر دادند. همچنین برخی از معترضان علیه این محدودیت‌های دولت آلمان سخنرانی و از اقدامات دولت انتقاد کردند. آفریقای جنوبی با 16 هزار و 283 مورد فوتی بیشترین تعداد قربانیان را در میان کشورهای آفریقایی داشته و مصر با 5 هزار و 835 و الجزایر با 1956 مورد فوتی در جایگاه دوم و سوم قرار دارند.

آنها با بیان اینکه 90 درصد مردم آلمان مخالف محدودیت‌های فوق هستند، از سیاستمداران و مقامات مربوطه خواستند تا در سیاست‌های خود مجددا بازنگری کنند. الکساندر لوکاشنکو ۱۰ روز پیش در سفری به مسکو قول دریافت ۱. .