آلمان, اعتراض, کرونایی, آلمان, اعتراض, تظاهرات, شیوع ویروس کرونا, ویروس کرونا, کلن

آلمان, اعتراض

تظاهرات مردم آلمان در اعتراض به محدودیت‌های کرونایی

تظاهرات مردم #آلمان در #اعتراض به محدودیت‌های #کرونایی

26/09/2020 10:31:00 ب.ظ

تظاهرات مردم آلمان در اعتراض به محدودیت‌های کرونایی

هزاران نفر در آلمان به محدودیت‌های جدید دولت این کشور جهت مقابله با ویروس کرونا اعتراض کردند. - خبرگزاری آناتولی

26.09.2020کلن/ مسعود زیرک/ خبرگزاری آناتولیهزاران نفر در شهر کلن آلمان در اعتراض به محدودیت‌های جدید این کشور جهت مبارزه با شیوع ویروس کرونا تظاهرات برگزار کردند.حدود شش هزار معترض که در منطقه کشتی‌سازی در شهر دویتس تجمع کرده‌ بودند، علیه محدودیت‌های کرونایی از قبیل استفاده از ماسک شعار سر دادند.

نامه وزیر بهداشت به خامنه‌ای: نظام سلامت در حال فروپاشی است | DW | 01.08.2021 دبیر کل سازمان بهداشت جهانی: همه‌گیری کرونا زمانی پایان می‌یابد که جهان تصمیم بگیرد به آن پایان دهد آمریکا، بریتانیا و اسرائيل، ایران را مسئول حمله مرگبار به نفتکش مرسر استریت معرفی کردند

همچنین برخی از معترضان علیه این محدودیت‌های دولت آلمان سخنرانی و از اقدامات دولت انتقاد کردند. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

کشاورزان هندی در اعتراض به قانون جدید اصلاحات کشاورزی جاده‌ها را بستندتضمین‌های دولت نتوانسته است تا میلیون‌ها کشاورز در ایالت هایی مانند پنجاب و هاریانا را مجاب کند. بنابراین پیش‌بینی می‌شود کشاورزان بیشتری از ایالت‌های پنجاب، هاریانا، اوتار پرادش و مادیا پرادش به این اعتراض ‌های خیابانی بپیوندند.

کرملین: اقدام اروپا در به رسمیت نشناختن لوکاشنکو دخالت در امور بلاروس استروسیه روز جمعه ۲۵ سپتامبر (۴ مهر) اعلام کرد که تصمیم اتحادیه اروپا در به رسمیت نشناختن الکساندر لوکاشنکو به عنوان رئیس جمهور قانونی بلاروس با قوانین بین‌المللی مغایرت دارد.

شمار مبتلایان به کرونا در آفریقا به بیش از یک میلیون و 444 هزار نفر رسید

تحقیقات علیه بانک فرانسوی به اتهام مشارکت در جنایت علیه بشریت در سودان آغاز شداین تحقیقات پس از شکایت سال گذشته یک سازمان غیر دولتی و ۹ نفر از کنشگران سودانی که اعلام کردند قربانی نقض حقوق بشر از سوی دولت عمر البشیر، رئیس جمهوری پیشین سودان هستند، پیگیری می‌شود. این ۹ کنشگر از سودان فرار کرده‌اند.

شمار مبتلایان به کرونا در روسیه به مرز 1 میلیون و 136 هزار نفر نزدیک شد

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 9605 نفر رسیدشمار مبتلایان به ویروس کرونا در تاجیکستان با شناسایی 43 مورد جدید به 9605 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی