تظاهرات فلسطینیان علیه حملات اسرائیل به مدارس غزه

25/08/1398 05:56 ب.ظ

مردم نوارغزه علیه حملات هوایی اسرائیل به مدارس این نوار تظاهرات برگزار کردند. - خبرگزاری آناتولی

مردم نوارغزه علیه حملات هوایی اسرائیل به مدارس این نوار تظاهرات برگزار کردند.به گزارش خبرنگار آناتولی مردم نوار غزه به دعوت وزارت آموزش فلسطین علیه حملات هوایی اسرائیل به مدارس این نوار تظاهرات برگزار کردند.این تظاهرات در صحن مدرسه «عبدالله بن رواحه» که در حمله هوایی اسرائیل 3 دانش آموز آن جان باخته اند، برگزار شد.مردم نوارغزه علیه حملات هوایی اسرائیل به مدارس این نوار تظاهرات برگزار کردند.

این تظاهرات در صحن مدرسه «عبدالله بن رواحه» که در حمله هوایی اسرائیل 3 دانش آموز آن جان باخته اند، برگزار شد.مردم نوارغزه علیه حملات هوایی اسرائیل به مدارس این نوار تظاهرات برگزار کردند. وزارت آموزش فلسطین در 14 ماه نوامبر جاری گزارش داد که در حملات هوایی اخیر اسرائیل به نوار غزه 6 دانش آموز کشته شده و به 15 مدرسه آسیب وارد شده است.

گفتنی است حملات جنگنده‌های اسرائیل به نوار غزه بامداد سه شنبه در پی ترور بها ابوالعطا، یکی از فرماندهان گردان‌های قدس آغاز شده و در ابعاد گسترده‌تری ادامه یافت. گردان‌های قدس؛ شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین، پس از ترور ابوالعطا بسیاری از مناطق اسرائیل به ویژه تل‌آویو را با راکت خمپاره هدف قرار دادند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

تطاهرات مردم بروکسل علیه حملات اسرائیل به غزه

تظاهرات در چندین شهر ایران علیه افزایش قیمت بنزین | DW | 15.11.2019در چندین شهر ایران در اعتراض به افزایش قیمت بنزین تظاهرات برگزار شد. این تظاهرات از جمله در شهرهای اهواز، امیدیه، ماهشهر، بهبهان، بیرجند، مشهد و سیرجان برگزار شدند. گفته می‌شود یک نفر در سیرجان جان خودرا از دست داده است.

مایک پمپئو: جنگ علیه داعش یک آزمون بلندمدت تمدن در برابر توحش استمایک پمپئو: جنگ علیه داعش یک آزمون بلندمدت تمدن در برابر توحش است مایک پمپئو گفت: «ما با جدیت و دقت کامل، مناطقی که داعش در اختیار داشته را زیر نظر داریم تا مطمئن شویم دیگر داعش فرصتی پیدا نمی‌کند و به منابع نفت هم دسترسی نخواهد داشت.»

پیشنهاد برخورد انضباطی با برایان هوک به دلیل تبعیض علیه کارمند ایرانی‌تباربازرس وزارت خارجه آمریکا در گزارشی خواستار برخورد انضباطی با برایان_هوک، رییس گروه اقدام ایران در این وزارتخانه به علت جهت‌گیری سیاسی و اعمال تبعیض نژادی علیه سحر نوروززاده، کارمند ایرانی‌تبار وزارت خارجه، شد.

تصویب قطعنامه علیه نقض حقوق بشر در ایران در مجمع عمومی سازمان ملل | DW | 15.11.2019کمیته سوم مجمع عمومی سازمان ملل با صدور قطعنامه‌ای گسترش اعدام و شکنجه در ایران را محکوم کرد. ایران در واکنش به این قطعنامه گفت که از حقوق بشر 'استفاده ابزاری' شده است. 'عفو بین‌الملل' تصویب قطعنامه را 'قدمی مهم' دانست.

توزیع شبنامه علیه روحانی در صحن یک سناریوی از پیش تعیین شده بود/ رئیس‌جمهور دست روی نقطه حساسی گذاشته استمیرزایی نیکو در گفت‌وگو با ایلنا: توزیع شبنامه علیه روحانی در صحن یک سناریوی از پیش تعیین شده بود/ رئیس‌جمهور دست روی نقطه حساسی گذاشته است

مردم نوارغزه علیه حملات هوایی اسرائیل به مدارس این نوار تظاهرات برگزار کردند.به گزارش خبرنگار آناتولی مردم نوار غزه به دعوت وزارت آموزش فلسطین علیه حملات هوایی اسرائیل به مدارس این نوار تظاهرات برگزار کردند.

این تظاهرات در صحن مدرسه «عبدالله بن رواحه» که در حمله هوایی اسرائیل 3 دانش آموز آن جان باخته اند، برگزار شد.مردم نوارغزه علیه حملات هوایی اسرائیل به مدارس این نوار تظاهرات برگزار کردند.

وزارت آموزش فلسطین در 14 ماه نوامبر جاری گزارش داد که در حملات هوایی اخیر اسرائیل به نوار غزه 6 دانش آموز کشته شده و به 15 مدرسه آسیب وارد شده است.

گفتنی است حملات جنگنده‌های اسرائیل به نوار غزه بامداد سه شنبه در پی ترور بها ابوالعطا، یکی از فرماندهان گردان‌های قدس آغاز شده و در ابعاد گسترده‌تری ادامه یافت.

گردان‌های قدس؛ شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین، پس از ترور ابوالعطا بسیاری از مناطق اسرائیل به ویژه تل‌آویو را با راکت خمپاره هدف قرار دادند.

براساس آمار وزارت بهداشت فلسطین شمار شهدای حملات اسرائیل به نواز غزه از دو روز قبل تاکنون به 34 نفر از جمله 8 کودک و 3 زن رسیده و همچنین 111 نفر دیگر زخمی شده اند.