تظاهرات مردم دیرالزور علیه گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ

15/09/1400 08:01:00 ب.ظ

مردم استان دیرالزور سوریه در اعتراض علیه گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ تظاهرات کردند. - خبرگزاری آناتولی

دیرالزور, سوریه

تظاهرات مردم دیرالزور علیه گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ شهرهای غرانیج و ام حمام در شرق استان دیرالزور سوریه در اعتراض به سیطره این استان توسط گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ تظاهرات کردند.

مردم استان دیرالزور سوریه در اعتراض علیه گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ تظاهرات کردند. - خبرگزاری آناتولی

06.12.2021آنکارا/ خبرگزاری آناتولیشهرهای غرانیج و ام حمام در شرق استان دیرالزور سوریه در اعتراض به سیطره این استان توسط گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ تظاهرات کردند.این معترضان با حمل پلاکاردهای مختلف به ضعف امنیت در دیرالزور و جنایات پ.ک.ک/ی.پ.گ علیه مردم این استان واکنش نشان دادند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

در قضایای اخیر بسیجی‌ها مظلوم واقع شدند/بچه های تیم ملی چشم ملت ما را روشن کردند

به مناسبت هفته بسیج، صبح امروز؛ شنبه ۵ آذرماه جمع کثیری از بسیجیان با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند. ادامه مطلب >>

توافق ارتش عراق و نیروهای پیشمرگه درباره مبارزه با داعشارتش عراق و نیروهای پیشمرگه این کشور درباره روند مبارزه با گروه تروریستی داعش به توافق دست یافتند. - خبرگزاری آناتولی گوه میخورن سمت کرکوک بروند

۴۰ هزار نفر در وین علیه تدابیر کرونایی دولت تظاهرات کردند | DW | 05.12.2021دولت اتریش برای مهار موج جدید کرونا محدویت‌های شدیدی اعمال کرده است. در مرکز شهر وین بیش از ۴۰ هزار نفر در اعتراض به این محدودیت ها تظاهرات کردند. چی شد ؟ اینا که فوتبال جام ملت های اروپا رو با تماشاگر انجام میدادن ((:

امروز مسئله اصلی کشور، وضعیت معیشت مردم است/ جامعه از جریان‌های سیاسی بریده‌ است/ اصلاح‌طلبان با تغییرات اساسی موجب بازگشت امید به مردم شوندیک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: تمام اعتبار اصلاحات مردم بودند که از بین رفته است؛ تا زمانی که مردم به سوی اصلاح‌طلبان برنگردند از آنها کاری برنمی‌آید چون زمانی که اصلاح‌طلبان لب تر می‌کردند مردم پای صندوق‌ها می‌آمدند و به گزینه‌های آنها رأی می‌دادند. ایا این نظام با این صبد وتحملش سر سفرش نون وماسته .یا نون وپیاز ..بچه نطام درگیر بیماری هست پول نسخه وویزیت نداشته باشه ..صبر نظام بالاست ؟ مشنگید والله

تلاش اسرائیل برای ترغیب آمریکا به «اقدام نظامی» علیه ایرانرسانه‌های اسرائیلی گزارش دادند که مقامات اسرائیل در سفر به واشینگتن تلاش دارند ایالات متحده را به اقدام نظامی علیه اهدافی در ایران تشویق کنند. در حالی که تاسیسات اتمی جمهوری اسلامی باید با خاک یکسان شوند

جست‌وجو برای یافتن هفت فرد ناپدیدشده در فوران آتشفشان در اندونزی ادامه دارد🔺 جست‌وجو برای یافتن هفت فرد ناپدیدشده در فوران آتشفشان در جاوه اندونزی ادامه دارد ▪ انبوه خاکستر و آوار سوخته و گل و لای غلیظ تلاش امداد‌گران و گروه نجات را دشوار کرده است. ⬇ بیشتر بخوانید:

اسرائیل به دنبال استفاده از «ابزارهای متفاوت» علیه ایران؛ رئیس موساد به واشنگتن رفتنخست‌ وزیر اسرائیل در حالی از استفاده از «ابزارهای متفاوت» علیه برنامه هسته‌ای ایران سخن می‌گوید که دیپلمات‌های اروپایی و آمریکایی پس از پایان دور هفتم مذاکرات وین از مواضع تهران در این گفتگوها ابراز ناامیدی کردند. منظور او کدام «مردم» است؟ آیا ندیده که در انتخابات ریاست جمهوری مردم به نظام پشت کردند؟ آیا در آبان۹۸ مردم را ندیده که در خیابان خواستار پایان‌دادن به این حکومت شده‌اند؟ اسرائیل والله غلط میکنه!اگرحکومت بی لیاقت ایران بجای هزینه منابع عظیم ایران صرف یه مشت عرب!توسوریه ولبنان ویمن و....تمام این منابع روصرف نقطه به نقطه ایران ومردمش ازخوزستان تاسرخس وازسیستان تاماکومیکرد!الان نه بی آبی،نه تهدیدات اسرائیل ونه تحریم آمریکاکشوررو دچارمشکل نمیکرد!! 🎥پوشش_زنده|واکنش خطیب زاده به تهدیدات رژیم صهیونیستی علیه ایران؛ ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست/ عِرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری

مردم استان دیرالزور سوریه در اعتراض علیه گروه تروریستی پ.ارتش عراق و نیروهای پیشمرگه این کشور درباره روند مبارزه با گروه تروریستی داعش به توافق دست یافتند.در پایتخت اتریش روز یکشنبه ۱۴ آذر (۵ دسامبر) هزاران نفر برای سومین آخر هفته متوالی به خیابان‌ها آمدند تا علیه سیاست کرونایی دولت از جمله قرنطینه و واکسیناسیون اجباری تظاهرات کنند.علی صوفی فعال سیاسی اصلاح‌طلب در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در باب تشکیلات جدید احزاب اصلاح‌طلب گفت: احزاب اصلاح‌طلب تغییری در پیش ندارند و در همان قالب جبهه اصلاحات که در سال ۹۹ شکل گرفته بود، فعالیت خواهند کرد.

ک.ک/ی.12.پ. بیش از ۱۲۰۰ مامور پلیس برای کنترل اوضاع در محل تظاهرات حضور داشتند.گ تظاهرات کردند. این توافق طی دیدار هیئتی از وزارت پیشمرگه اقلیم کرد شمال عراق به ریاست جبار یاور دبیرکل این وزارتخانه و فرماندهی عملیات مشترک وابسته به وزارت دفاع این کشور در بغداد به دست آمده است. 06. البته من این دیدگاه را تایید نمی‌کنم، انتخابات جبهه اصلاحات کاملا بروکراتیک برگزار شد و آقای نبوی هم به عنوان رییس انتخاب و بقیه افراد نیز بر اساس سازوکار تشکیلاتی انتخاب شدند؛ به هر حال اگر همین شکل و برنامه ادامه پیدا کند، شاهد تغییرات خاصی در ترکیب جبهه نخواهیم بود.

12. همچنین تبادل اطلاعاتی میان ارتش عراق و نیروهای پیشمرگه نیز تسریع خواهد شد. پنج تن از تظاهرکنندگان دستگیر و چند نفر، از جمله دو افسر پلیس در درگیری‌ها زخمی شدند.2021 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی شهرهای غرانیج و ام حمام در شرق استان دیرالزور سوریه در اعتراض به سیطره این استان توسط گروه تروریستی پ.ک. تاکنون اختلاف میان ارتش عراق و نیروهای پیشمرگه باعث ایجاد ضعف در برخی از مناطق این کشور در مبارزه با داعش شده بود.ک/ی. مدارس اتریش همچنان باز است و قرار است از اول فوریه ۲۰۲۲ واکسیناسیون در این کشور اجباری شود.پ. حیدر العبادی، نخست‌وزیر سابق عراق در 9 دسامبر 2017 اعلام کرد که در برابر این گروه تروریستی به پیروزی رسیده‌اند. دو اعتراض سال‌های ۹۶ و ۹۸  و در ادامه با مشارکت حداقلی در انتخابات مجلس یازدهم در سال ۹۸ و انتخابات ۱۴۰۰ همه نشان از آن دارد که مردم از جریانات سیاسی بریده‌اند.

گ تظاهرات کردند. این معترضان با حمل پلاکاردهای مختلف به ضعف امنیت در دیرالزور و جنایات پ..  در همین زمینه:.ک.ک/ی.پ. مقام معظم رهبری از همان ابتدا خطاب به دولت گفتند، اعتماد مردم را باید برگردانید اما این اعتماد از دست رفته به سادگی برنمی‌گردد و تا الان هم وضع بدتر شده است.

گ علیه مردم این استان واکنش نشان دادند. معترضان سوری همچنین خواستار تامین امنیت مردم، پایان فساد و بازداشت خودسرانه غیرنظامیان و آزادی زندانیان شدند. .