ایالات متحده آمریکا, نیویورک, تظاهرات, خشونت‌های پلیس, مینیاپلیس, جورج فلوید

ایالات متحده آمریکا, نیویورک

تظاهرات در آمریکا؛ خودروی پلیس به میان جمعیت رفت

🎥 تظاهرات در آمریکا؛ خودروی پلیس به میان جمعیت رفت بیشتر بخوانید:

31/05/2020 05:47:00 ب.ظ

🎥 تظاهرات در آمریکا؛ خودروی پلیس به میان جمعیت رفت بیشتر بخوانید:

در تصاویری که از تجمع اعتراضی شهروندان نیویورک ی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، مردم به سوی دو خودروی پلیس بطری و آشغال پرتاب می‌کنند و یکی از این خودروها نیز به سمت جمعیت شتاب می‌گیرد.

دو خودری پلیس در محاصره معترضان به مرگ جورج فلوید، شهروندان سیاهپوست آمریکایی در بروکلین نیویورک گرفتار شدند.مردم معترض جلوی عبور این خودروهای پلیس را سد کرده و به سوی آنها آشغال پرتاب کردند.خودروی پلیس کمی بعدتر به سمت جمعیت مردم معترض شتاب می‌گیرد و چند نفر را در جریان این برخورد زخمی می‌کند.

رفتارهای متفاوتِ کرونا / احتمال ابتلای مجدد بهبودیافتگان / شرط برگزاری لیگ فوتبال رئیس مجلس ایران: نمی‌گذاریم آژانس انرژی اتمی 'حلقه جاسوسی' را تکمیل کند ایران، حامی مادورو در ونزوئلا، به دنبال چیست؟

پس از به قتل رسیدن شهروند سیاهپوست آمریکایی به دست پلیس این کشور خشم عمومی نسبت به عملکرد پلیس برانگیخته شده است. ادامه مطلب: euronews فارسی »

یاد عاشورا ۸۸ افتادم هنوز ایران رکورد داره. تانک و دوشکا باید دید اغتشاشات آمریکا چند نفر شهید میده We Iranians stand with and support the suffering people of the United States باید از پلیس بی شرف و حروم زاده ایران یاد بگیرن ک چجوری تیر اصلحه اتوماتیک رو میگرفت سمت جمعیت ، چجوری تو دو روز هزار و خورده ای بکشن چجوری دوشکا رو بگیرن رو یه مشت بچه

با نظام آپارتایدی ایران با تمام وجود ضدیت دارم، اما در عجبم تفاوت بین این نظامیان و لمپن های سپاه در چیست؟! مردم جلوي خودرو پليس را سد كرده اند🙄 اینو بفرستین برای سالومه گزارشگر منوتو چه وحشیانه بنام تمدن و آزادی و لیبرالیسم انسان میکشند حالا اگر در ایران بود یک عده خودشان را .... میدادند پليس امريكا خيلي نايس وارد جمعيت شد و باعث مرگ رقيق و خفيف مرگي چند نفر شد🤦🏻‍♂️

نه نه مگر پلیس امریکا کسیو زیر میگیره!!!!! نویسنده فارسی زبان عزیز. به میان جمعیت نرفت،جمعیت را شوت کرد. بخدا یه لقمه نونی ک تیر میکنن جلوت ارزششو نداره م شرافتتو بفروشی حالا اگه ایران بود می نوشتین مردم را زیر گرفت ؛ لعنت ابدی بر شما به داخل جمعیت رفت چقدر لطیف!

حمله به خودروی یک شبکه تلویزیونی در کابل ۲ کشته برجای گذاشتوزارت کشور افغانستان وقوع انفجار را به عنوان حمله مورد تایید قرار داده و تاکید کرده است که مینی‌بوس حامل کارکنان تلویزیون خورشید هدف اصلی این حمله بوده است. از امیرکا چ خبر،

معترضان به قتل مرد سیاهپوست در شهرهای مختلف آمریکا با پلیس درگیر شدند تظاهرات خشونت‌آمیزی در شهرهای مختلف آمریکا در اعتراض به قتل یک مرد سیاهپوست غیرمسلح به دست پلیس برگزار شده است. در واشنگتن، صدها نفر در برابر کاخ سفید تجمع کردند و به همین خاطر، برای مدتی راه‌های ورودی به کاخ سفید، مقر ریاست‌جمهوری آمریکا مسدود شد. ای کاش اعتراضات آبان را هم همینطوری پوشش میدادی خیلی حرامزاده ای بی بی سی Misleading caption, propaganda tools of Terrorist USA Regime,,, Free USA from it's Terrorist Regime...

دستور بی‌سابقه پنتاگون برای آماده‌باش پلیس نظامی در اعزام به «مینیاپولیس»تهران-ایرنا- با گسترش ناآرامی‌ها در شهرهای مختلف آمریکا در روز جمعه، وزارت دفاع (پنتاگون) این کشور در اقدامی بی‌سابقه دستور آماده‌باش را برای چندین یگان پلیس نظامی به منظور استقرار در شهر «مینیاپولیس» - کانون اعتراض ها به کشته شدن یک سیاه‌پوست به دست پلیس آمریکا- صادر کرد.

معترضان به نژادپرستی در آمریکا، کاخ سفید را به حالت تعطیلی درآوردندمعترضان به نژادپرستی در آمریکا، کاخ سفید را برای مدتی به حالت تعطیلی درآوردند.

تغییر نظام ریاستی به پارلمانی با توجه به شرایط حاکم با منافع ملی در تضاد استعبدالرضا هاشم‌زایی، نماینده مجلس دهم، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:تغییر نظام ریاستی به پارلمانی با توجه به شرایط حاکم با منافع ملی در تضاد است/تشکیل نظام پارلمانی به جمهوریت نظام آسیب می‌زند این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 سلطنت طلبی، ملیگرائی، خلقگرائی، اصولگرائی،اصلاح طلبی وو...حزبگرائی اپوزیسیونها و حکومت و حکومتهای فرقه فارسیسم باهویت دروغین علوم بی استعدال بی منطق فارسیعربی شئونیزم فارسی فرقه فارسیسم تمام شده پایان یافته است اعتراف کنید به هویت و مدنیت بزرک ملتهای ایرانیان تسلیم شوید از کدام جمهوریت حرف میزنی؟ واقعا در سیستم اسلامی ولایی این دو چه فرقی داره وقتی قدرت جای دیگه است؟

واکنش‌ها به حمله به کارمندان شبکه تلویزیونی در افغانستانمقامات و نهادهای مختلف افغانستان حمله به خودروی حامل کارمندان شبکه تلویزیونی «خورشید» در شهر کابل را محکوم کردند. - خبرگزاری آناتولی