تظاهرات در کرج در همبستگی با اعتراضات خوزستان | DW | 27.07.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تظاهرات همبستگی با اعتراضات خوزستان بعد از تبریز و تهران به کرج نیز گسترش یافت. 'از کرج تا خوزستان اتحاد اتحاد' و 'مرگ بر دیکتاتور از جمله شعارهایی بود که معترضان در تظاهرات کرج سر دادند.

تظاهرات همبستگی با اعتراضات خوزستان بعد از تبریز و تهران به کرج نیز گسترش یافت."از کرج تا خوزستان اتحاد اتحاد" و"مرگ بر دیکتاتور از جمله شعارهایی بود که معترضان در تظاهرات کرج سر دادند.دوشنبه‌شب ۴ مرداد مردم کرج، مرکز استان البرز نیز در همبستگی با اعتراضات خوزستان که بی‌آبی و سوء مدیریت آبی مسئولان را نشانه گرفته بود به خیابان‌ها آمده و دست به تظاهرات زدند.

در ویدئوهایی که از فردیس کرج در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده شعار"از کرج تا خوزستان اتحاد اتحاد"،"مرگ بر دیکتاتور،"رضاشاه روحت شاد" و"نیروی انتظامی حمایت حمایت" شنیده می‌شود. از دیگر شعارهای راهپیمایان تهران می‌توان به"نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران"،"توپ تانک فشفشه آخوند باید گم بشه" و"مرگ بر دیکتاتور" اشاره کرد.ویدئوهایی از پاساژ علاءالدین در خیابان جمهوری تهران و یکی از ایستگاه‌های متروی این شهر منتشر شده که در آن معترضان شعار"رضاشاه روحت شاد" سر می‌دهند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

عکس مال الان نیست

والا اگر رسانتون یکم دیگه شل بود میگفتی در قاره امریکا همه برای ایران وارد خیابان ها شدند

هاهاها ... فکر کردید لیبی است که بخواهید جو بدهید؟ این کُل جیره خواران شما در تهرانه آلمان چگونه برخورد میکند اگر نسل کُشی را انکار کنی؟

🍆

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

در دوازدهمین شب اعتراضات، تظاهرات به کرج رسید: از کرج تا خوزستان، اتحاد اتحادبا گذشت دوازده شب از آغاز اعتراضات خوزستان، شامگاه دوشنبه دامنه این اعتراضات به کرج رسید و جمعی از مردم فردیس_کرج در حمایت از این اعتراضات به خیابان آمده و ضمن تظاهرات، شعارهایی از جمله «مرگ بر دیکتاتور» و «از کرج تا خوزستان، اتحاد اتحاد» سردادند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

آذربایجان در حمایت از خوزستان؛ در تظاهرات تبریز چه گذشت؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

جو امنیتی و اختلال اینترنت در خوزستان؛ اعتراضات در ایران به کرج رسیدگروهی از مردم در استان البرز با حضور در خیابان‌ها شعارهای ضد حکومتی سر دادند و خشم خود را از وضعیت کنونی اداره ممکلت ابراز داشتند. 🍆 چرا؟!مشکل اقتصادی که دولت برای شما بوجود آورده را چرا به گردن حکومت می‌اندازید.خوب است والله
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بیانیه کانون فرهنگیان گیلان در حمایت از اعتراض‌های خوزستانکانون صنفی فرهنگیان گیلان با صدور بیانیه‌ای از اعتراض‌های شهروندان خوزستان به بی‌آبی حمایت کرد. در این بیانیه ضمن انتقاد از سرکوب خونین معترضان در خوزستان
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

افزایش بیش از صد درصدی صادرات ترکیه به کره‌جنوبی از منطقه اژهدر نیمه اول امسال، صادرات از منطقه اژه ترکیه به کره‌جنوبی 102 درصد افزایش یافته است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گیتی پورفاضل، از امضاء کنندگان بیانیه درخواست استعفای خامنه ای از زندان به مرخصی رفتصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. به امید آزادی تمام زندانیان سیاسی
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »