تظاهرات بزرگ مخالفان رژیم جمهوری اسلامی در استکهلم برای همبستگی با مردم ایران

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 58 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هزاران تن از ایرانیان مخالف رژیم روز 20 ژوئیه 2019 تظاهرات گسترده در استوکهولم پایتخت سوئد برگزار

کردند. به گفته منابع العربیه به نقل از برگذار کنندگان این تظاهرات، این تجمع گسترده اعتراضی در ادامه سلسله‌ای از تظاهرات اعتراض‌آمیز ایرانیان در بروکسل، واشنگتن و برلین، که هم‌اکنون در جریان است، برگذار می‌شود.

در تظاهرات روز شنبه در استوکلهم شماری از شخصیت‌های سیاسی و نمایندگان پارلمان اروپا نیز با سخنرانی خود از مبارزه مردم ایران برای آزادی و دمکراسی اعلام حمایت کردند.راما یاد وزیر پیشین حقوق‌بشر فرانسه در جمع تظاهر کنندگان استوکهلم ضمن تقدیر از جنبش ایرانیان خطاب به هواداران مجاهدین خلق گفت:«در اشرف 3 من غیرممکن را دیدم که ممکن شده است. شما ثابت کردید با آنچه که در اشرف3 ساختید یک روز در ایران همه چیز ساخته خواهد شد.

او گفت:«رژیم آخوندها در تهران یکی از خون‌ریزترین رژیمهای تاریخ است. یک رژیم وحشت در تهران حاکم است. این رژیمی است که تروریسم را در خانه خود اعمال می‌کند و همچنین به خاورمیانه و اروپا تروریسم صادر می‌کند مثل همان کاری که سال پیش می‌خواستند با حمله تروریستی در پاریس به گردهمایی مقاومت انجام بدهند». راستی آیا جایی برای امید بستن به کمترین پاسخ در مورد حقوق‌بشر، آزادی بیان، عدالت، برابری زن و مرد، خودمختاری و حقوق اقلیتها و ملیت‌ها، در رژیم آخوندها مانده است؟سراب استحاله و توهم اصلاحات و میانه‌روی در این رژیم و گفتگوی سازنده و انتقادی با آن، دیگر هیچ‌کس را نمی‌فریبد. مقاومت ایران با سنگین‌ترین بها میان‌تهی بودن این چیزها را برملا و ثابت کرده است.برچسب زدن به مجاهدین و مقاومت ایران هم دیگر اثر ندارد».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

HoAbedini ١ گوه خوردند ٢چه فايده

نمایشی از پول عربستان، با مردمی که نمیدونن برای چی جمع شدن، تروریستهای کثیف شما هستید که هیچ وقت جنایت های مریم و مسعود رجوی رو فراموش نمیکنیم، ما در داخل ایران از هر قشری حتی سلطنت طلبان روی یک موضوع با هم نظر هستیم که شما هیچ جایی در ایران ندارید

خخخخخ خییییلی باحال بود عربستان داره واسه منافقین خلق تبلیغ میکنه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مخالفت تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ با نصب پرچم رژیم اسد در گذرگاه مرزیگروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ از نصب پرچم رژیم بشار اسد در گذرگاه مرزی بین سوریه و عراق ممانعت کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمایت نیروی زمینی روسیه از رژیم اسد در ادلبروسیه علاوه بر حمایت هوایی خود از رژیم بشار اسد در منطقه کاهش تنش ادلب، با نیروهای زمینی خود نیز علیه مخالفان سوری وارد عمل شده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هنیه: سفر هیئتی از رهبران حماس به ایران/ امیدوارم سوریه با قدرت به صحنه بازگردد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim«هنیه: سفر هیئتی از رهبران حماس به ایران؛ امیدوارم سوریه با قدرت به صحنه بازگردد» حماس در گذشته هیچ دخالتی در مسائل داخلی سوریه ندارد مقاومت فلسطین، موشک‌هایی را در اختیار دارد که می تواند هر نقطه ای را در رژیم صهیونیستی هدف قراردهد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

YouTube
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تجلیل از قیام افسران ضد هیتلر در وزارت دفاع آلمان | DW | 20.07.2019صدراعظم و وزیر دفاع آلمان در ۷۵مین سالگرد سوءقصد ناکام به هیتلر، مقاومت علیه رژیم نازی را ستودند. آنگلا مرکل گفت ما وام‌دار جریان مقاومت هستیم و میراث آنها باید در مقابله با نژادپرستی و یهودی‌‌ستیزی ادامه یابد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

فیلسوفی که به دریا رفت و برنگشت | DW | 20.07.2019اگنس هلر، از فلسفه‌دانان صاحب‌نام قرن بیستم درگذشت. هلر که از شر رژیم هیتلری به سختی نجات یافته بود، ترس را بدترین مبنای کنش انسانی می‌دانست. هلر سال ۱۳۸۴ در ایران هم سخنرانی کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »