تظاهرات مردم تل‌رفعت علیه اشغال سرزمینشان توسط گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ

15/03/1401 05:41 ب.ظ

مردم تل‌رفعت سوریه با برگزاری تظاهرات در شهر اعزاز به حضور گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ در سرزمینشان اعتراض کردند. - خبرگزاری آناتولی

مردم تل‌رفعت سوریه با برگزاری تظاهرات در شهر اعزاز به حضور گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ در سرزمینشان اعتراض کردند. - خبرگزاری آناتولی مردم منطقه تل‌رفعت سوریه که توسط گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ از سرزمین خود آواره شده و به منطقه اعزاز در مرز ترکیه پناه آورده‌اند با برگزاری تظاهرات در این شهر خواستار خروج تروریست‌ها شدند. آوارگان تل رفعت با اعتراض به گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.

گ که خانه‌های آنها را اشغال کرده، از نیروهای مسلح ترکیه و ارتش ملی سوریه خواستند تا سرزمینشان را از وجود تروریست‌ها پاکسازی کنند.

تظاهرات‌کنندگان همچنین اعلام کردند که رژیم اسد و گروههای مورد حمایت ایران از این گروه تروریستی در تل رفعت حمایت می‌کنند. آنها پلاکاردهایی حاوی مضامین «دوری از تل رفعت و روستاهای اشغالی بس است»، «زمان بازگشت فرا رسیده است»، «ایران و پ.ک.ک/ی.پ.گ باید بیرون بروند»، حمل کردند.

یوسف کبسو از شهروندان تل رفعت که از 6 سال پیش در اعزاز زندگی می‌کند در گفتگو با خبرنگار آناتولی اظهار داشت: ما امروز گرد هم آمدیم تا به گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ و حامیان آن اعتراض کنیم. ما می‌خواهیم نیروهای مسلح ترکیه و ارتش ملی سوریه، سرزمین‌های ما را از تروریسم پاکسازی کنند. headtopics.com

وی با بیان اینکه این گروه تروریستی، آنها را مجبور به ترک خانه‌هایشان کرد، افزود: پ.ک.ک/ی.پ.گ ما را از زندگی عادی محروم و از خانه‌مان آواره کرده است. ما 6 سال است که به دور از خانه و کاشانه در چادر زندگی می‌کنیم.

ادامه مطلب:
aa_persian »

تظاهرات مردم تل‌‌رفعت در اعتراض به گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ

تظاهرات مردم غزه در حمایت از اسرای فلسطینی در بند اسرائیلمردم غزه در حمایت از اسرای فلسطینی در زندان‌های اسرائیل تظاهرات کردند. - خبرگزاری آناتولی

رکوردشکنی سفرهای مردم در روزهای گذشتهرکوردشکنی سفرهای مردم در روزهای گذشته سفرهای جاده‌ای مردم در روزهای تعطیل گذشته افزایش بیش از ۶۰ درصدی را نسبت به همین ایام در سال گذشته تجربه کرد.

خامنه‌ای منکر هرگونه نارضایتی و مخالفت مردم از حکومت شدعلی_خامنه‌ای،روز شنبه ۱۴ خرداد،در سخنرانی خود به اعتراضات_مردمی اخیر واکنش نشان داد و منکر هرگونه مخالفت و نارضایتی مردم از حکومت جمهوری اسلامی شد.او گفت:امیدشان به این است که با کار روانی و فعالیت اینترنتی و مزدورپروری مردم را در مقابل نظام قرار دهند. همش بگو نواره خامنه ای و رضاپالانی از بساط جاهلیت شئونیزم فارسی شرکای اشرار فرقه فارسیسم طرفداری میکنند حرف میزنند که از بیخ بن ماهیتش باعلوم بی منطق هفتگانه جاهلیت فارسیعربی تحمیلی بر ایرانیان و برروی ظلم و جور و ستم و فساد و دزدی و اخطلاس و غارت نابودی ملتهای ایرانیان بنیان شده شرم برشما

صدایی مهیب در کارون مردم را روانه خیابان‌ها کرد | DW | 03.06.2022فرماندار کارون می‌گوید، صدای مهیبی که سحرگاه ۱۳ خرداد مردم را وحشت‌زده کرد ممکن است ناشی از انفجار خمپاره باقی‌مانده از جنگ ایران و عراق باشد، اما هنوز با قاطعیت منشاء آن روشن نشده است.

تظاهرات مردم تل‌‌رفعت در اعتراض به گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ

مردم تل‌رفعت سوریه با برگزاری تظاهرات در شهر اعزاز به حضور گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ در سرزمینشان اعتراض کردند.اعزاز/ خبرگزاری آناتولی

مردم منطقه تل‌رفعت سوریه که توسط گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ از سرزمین خود آواره شده و به منطقه اعزاز در مرز ترکیه پناه آورده‌اند با برگزاری تظاهرات در این شهر خواستار خروج تروریست‌ها شدند.

آوارگان تل رفعت با اعتراض به گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ که خانه‌های آنها را اشغال کرده، از نیروهای مسلح ترکیه و ارتش ملی سوریه خواستند تا سرزمینشان را از وجود تروریست‌ها پاکسازی کنند.

تظاهرات‌کنندگان همچنین اعلام کردند که رژیم اسد و گروههای مورد حمایت ایران از این گروه تروریستی در تل رفعت حمایت می‌کنند.

آنها پلاکاردهایی حاوی مضامین «دوری از تل رفعت و روستاهای اشغالی بس است»، «زمان بازگشت فرا رسیده است»، «ایران و پ.ک.ک/ی.پ.گ باید بیرون بروند»، حمل کردند.

یوسف کبسو از شهروندان تل رفعت که از 6 سال پیش در اعزاز زندگی می‌کند در گفتگو با خبرنگار آناتولی اظهار داشت: ما امروز گرد هم آمدیم تا به گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ و حامیان آن اعتراض کنیم. ما می‌خواهیم نیروهای مسلح ترکیه و ارتش ملی سوریه، سرزمین‌های ما را از تروریسم پاکسازی کنند.

وی با بیان اینکه این گروه تروریستی، آنها را مجبور به ترک خانه‌هایشان کرد، افزود: پ.ک.ک/ی.پ.گ ما را از زندگی عادی محروم و از خانه‌مان آواره کرده است. ما 6 سال است که به دور از خانه و کاشانه در چادر زندگی می‌کنیم.

گفتنی است در توافق ترکیه و روسیه در 22 اکتبر 2019 تاکید شده که تروریست‌های پ.ک.ک/ی.پ.گ از تل رفعت باید خارج شوند.

اما اشغال گروه تروریستی ی.پ.گ/ پ.ک.ک در برخی از مناطق تل رفعت واقع در شمال غربی الباب هنوز ادامه دارد و به طور مداوم از آنجا به مناطق مسکونی در الباب، اعزاز، جرابلس و عفرین تحت کنترل ارتش ملی سوریه حمله می‌کنند.