اسپانیا, دنیای حیوانات, جشنهای سنتی‌

اسپانیا, دنیای حیوانات

تطهیر آئینی روح اسب‌ها با آتش در اسپانیا

تطهیر آئینی روح اسب‌ها با آتش در اسپانیا ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

17/01/2020 03:30:00 ب.ظ

تطهیر آئینی روح اسب‌ها با آتش در اسپانیا ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

در این مراسم بیش از ۱۳۰ سوارکار پیر و جوان با اسبهای خود از درون آتش عبور کردند.

ادامه مطلب: euronews فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

اگه تو ایران بود، گزارش می زدن حیوان_آزاری حالا تو اروپا باشه لایک می کنن و خوشحالن. کاتولیکها هم درست مانند شیعه ها،خرافاتی هستند تو ایران بود می گفتن حیوان آزاری می کنید. حالا چون تو اروپا است میگن وای چه قشنگه!

فرانسه: حل بحران ایران در گرو موافقت این کشور با توافق تازه استژان ایو لو دریان وزیر امورخارجه فرانسه، چهارشنبه 15 ژانویه با تأکید بر اینکه تنها راه‌حل بحران The new agreement only sign after the fall of the mullahs! Open your eyes! Iran is being liberated! DemsAffairWithAyatollahs FranceenIran francediplo_EN JY_LeDrian EU_Commission HeikoMaas ما بحرانی برای ایران نمی بینیم که ایرانی نتواند آن را حل کند ، به نظرم حل بحران اروپای محتاج به آمریکا در گرو توافق تازه است. برخلاف برخی از حکام کشور های عربی ایران استعمار غرب را نمی پذیرد. Down with the Islamic Republic.

آمریکا کشورهای اروپایی را در ارتباط با برجام تهدید کرد | DW | 16.01.2020به‌رغم فعال کردن 'مکانیسم_حل_اختلاف در برجام '، سه کشور اروپایی همچنان از پایبندی خود به توافق هسته‌ای سخن می‌گویند. اکنون آمریکا اروپا را در صورت عدم تغییر این رویکرد خود به افزایش تعرفه‌های گمرکی تهدید کرده است تو دنیا فقط مادر ترامپ‌مرد زائیده 🍾 ترامپ از رو بسته خنجرشو شوخی هم نداره گویا واسه همه لات بازی در میاره خبر را درست پخش کنید بوریس جانسن، نخست وزیر انگلیس رفت به طرف آمریکا و اعلام شده چطور شما هنوز خبر ندارید?

الکویت به دلیل اوضاع متشنج سیاسی ایران حاضر به بازی با استقلال در تهران نیستباشگاه الکویت در نامه‌ای رسمی از فیفا خواست به دلیل اوضاع متشنج سیاسی در تهران بازی نماینده کشورش با کدوم اوضاع متشنج سیاسی؟؟؟ بهتر ما خودمونم جرات نمیکنیم بریم ورزشگگگگگگگگگگاه

پاکستان می گوید طالبان برای پیشبرد مذاکرات با آمریکا آماده کاهش خشونت در افغانستان استپاکستان می گوید طالبان برای پیشبرد مذاکرات با آمریکا آماده کاهش خشونت در افغانستان است شاه محمود قریشی، وزیر خارجه پاکستان، در پیامی ویدئویی آشکار کرد که اسلام آباد برای بازگرداندن ثبات به پاکستان، افغانستان، و منطقه به روند صلح کمک می کند. ناتو و پنتاگون و سیاست مداران امریکایی با افغانستان ومردم شریف و دردکشیده ان چه میکنندچرا به فناتیک ها قدرت میدهیدچرا کارتلها وتراست های موادمخدر و اسلحه تحت حمایت امریکا افغانستان را به ذلت کشانده ایا این همان دمکراسی و ازادیخواهی است که برای ایران نیز در نظرگرفته اید؟

نظامیان آمریکایی عملیات مشترک با ارتش عراق را از سر گرفتند | DW | 16.01.2020دو هفته پس از کشته شدن قاسم سلیمانی در بغداد نیروهای ارتش آمریکا برنامه‌های نظامی خود را همراه با نیروهای دولتی عراق آغاز کردند. هدف اصلی این عملیات بنا به خواست پنتاگون ادامه مبارزه با داعش خواهد بود. آمریکا تروریست و جنایتکار است و باید از منطقه جهان اسلام اخراج شود جالبه:) میزبان گفته مرسی ممنون خوش گذشت دیگه تشریفتون ببرید،مهمان پررو شده و میگه بیا به خواست من بازی رو ادامه بدیم! اخلاق مرده..باید باور کرد مرگ اخلاقو... ایران چرا نباید تو این شرایط بمب اتم داشته باشه؟ دروغ شاخدار دوباره آمریکا به دنیا. اول که ۳۰۰ کشته عین الاسد را فاش نکردند و گفتند کسی آسیب ندیده و صدای ناله پدر یکی از سربازان که تک پسر بود این رو جواب داد که از فرزندش خبری نیست ، یعنی کشته شده . و دوم هم عراق اعلام کرد با فعالیت آمریکا مخالفت کرده است . آمریکا پینوکیو بزرگ.

مورگان اورتگاس: ایران به جای برخورد با مقصران سرنگونی هواپیمای مسافربری با افشاکنندگان حقیقت برخورد می‌کندمورگان اورتگاس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا می‌گوید رژیم ایران به جای برخورد با مقصران سرنگونی هواپیمای مسافربری، آشکارکنندگان حقیقت را دستگیر می‌کند. او روز پنجشنبه ۲۵ دی‌ماه در توئیتر خود نوشت: «جای PahlaviRepresentsIranians ا مورگان چاخان هم اومده واسه دروغ گفتن