تصویر برداری از رفتار غیرانسانی نیروهای یونان با پناهجویان

05/10/1399 12:56 ب.ظ

نیروهای گارد ساحلی ترکیه پناهجویانی را که توسط نیروهای یونان در دریا رها شده بودند٬ با پهپاد تصویر برداری و از خطر غرق شدن نجات دادند. - خبرگزاری آناتولی

نیروهای گارد ساحلی ترکیه پناهجویانی را که توسط نیروهای یونان در دریا رها شده بودند٬ با پهپاد تصویر برداری و از خطر غرق شدن نجات دادند. - خبرگزاری آناتولی نیروهای گارد ساحلی ترکیه پناهجویان غیر قانونی را که قایق‌شان پس از تلاش برای رسیدن به یونان توسط نیروهای امنیتی این کشور بازگردانده شده بود٬ از خطر غرق شدن نجات دادند.

پهپاد نیروهای گارد ساحلی ترکیه برخورد غیرانسانی و بازگرداندن پناهجویانی را که میان آن‌ها کودکان نیز به چشم می‌خورند٬ لحظه به لحظه تصویر برداری کرد.

نیروهای دریایی ترکیه در پی این رفتار غیرانسانی یونان٬ پناهجویان را از غرق شدن در دریا نجات دادند. براساس این تصاویر یک «قایق LS-70» مربوط به گارد ساحلی یونان پناهجویان را با قایق بادی در شمال جزیره مدیلی در آب‌های ترکیه بازگرداندند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

همان که رجب پناهندگان را بخاطر پول با جان آنها بازی می کند و در اصل آنها را به گروگان گرفته است

آغاز اسباب‌کشی ترامپ از کاخ سفید+تصویرانبوهی از کارتن‌های خالی به ساختمان دفتر اجرایی کاخ سفید تحویل داده شد تا بسته‌بندی وسایل رئیس‌جمهور فعلی و مقامات دولت وی آغاز شود.

کت ملانیا و ۹ تصویر گویای دیگر از دوران ریاست‌جمهوری ترامپ - BBC News فارسیبا به پایان رسیدن دوران ریاست‌جمهوری دونالد ترامپ، برگزیده‌ای از لحظه‌های گویا و معنی‌دار چهار سال ریاست‌جمهوری او انتخاب کردیم.

کمک‌های خیریه‌ با تصویر معروف سندرز؛ از لباس ۲ میلیون دلاری تا عروسک قلاب‌بافی شدهطی ۵ روز گذشته ۱.۸ میلیون دلار از طریق فروش سویشرت‌هایی که تصویر او در روز تحلیف بر آن نقش بسته به دست آمده است.

از ووشو تا فوتبال زنان به روایت تصویر

نخستین تصویر ارسالی از مریخ توسط کاوشگر اماراتینخستین تصویر ارسالی از مریخ توسط کاوشگر اماراتی شیخ محمد بن زاید آل نهیان، ولیعهد ابوظبی، ضمن انتشار این تصویر در توییتر، آن‌ را لحظه‌ای تاریخی برای امارات متحده عربی توصیف کرد. اگر شاه با دیکتاتوری روشنفکران را سرکوب نمی کرد و کشور را به آخوندهای جنایتکار تقدیم نمیکرد شاید ما امروز اینجا نبودیم که هستیم سگ تو شرفتون رسانه های قلابی حرومزاده اگه امروز عرب ها در حال پیشرفتن و ایران در حال سقوط تمامش به خاطر لجن پراکنی شماهاست صدای امریکا؟ صدای ملا بیشتر بهتون میاد کیف‌اش کوفتشان شد با احکام صادر شده دادگاه لندنی که شیخ محمد (پدر نامبرده) را در تقریباً تمامی موارد مجرم شناخت. ۲مورد آدم‌ربایی در خصوص ۲دخترش ارعاب و تهدید و شکنجه همسرش و ... زندانی کردن هر سه نفر

نیروهای گارد ساحلی ترکیه پناهجویانی را که توسط نیروهای یونان در دریا رها شده بودند٬ با پهپاد تصویر برداری و از خطر غرق شدن نجات دادند.آنکارا/ خبرگزاری آناتولی

نیروهای گارد ساحلی ترکیه پناهجویان غیر قانونی را که قایق‌شان پس از تلاش برای رسیدن به یونان توسط نیروهای امنیتی این کشور بازگردانده شده بود٬ از خطر غرق شدن نجات دادند.

پهپاد نیروهای گارد ساحلی ترکیه برخورد غیرانسانی و بازگرداندن پناهجویانی را که میان آن‌ها کودکان نیز به چشم می‌خورند٬ لحظه به لحظه تصویر برداری کرد.

نیروهای دریایی ترکیه در پی این رفتار غیرانسانی یونان٬ پناهجویان را از غرق شدن در دریا نجات دادند.

براساس این تصاویر یک «قایق LS-70» مربوط به گارد ساحلی یونان پناهجویان را با قایق بادی در شمال جزیره مدیلی در آب‌های ترکیه بازگرداندند.

نیروهای دریایی ترکیه پناهجویانی را که در آب‌های سرد زمستانی دچار وحشت‌زدگی شده بودند، از خطر غرق شدن نجات دادند.