تصویری از رمضان در غزه که توسط هوش مصنوعی طراحی شده است

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 5 sec. here
  • 6 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 59%

Haber اخبار

تصویر,رمضان,غزه

روزنامه جام‌جم تصویری از رمضان در غزه را منتشر کرد و در شرح آن نوشت: «افطاری در خرابه‌های غزه» در نگاه اول بیننده فکر می‌کند این عکس واقعی است نه جعلی اما درواقع این تصویر را هوش مصنوعی طراحی کرده است.نشان می‌دهد این تصویر توسط هوش مصنوعی دال‌ای طراحی شده و جام‌جم هیچ اشاره‌ای به آن نکرده است

روزنامه جام‌جم تصویر ی از رمضان در غزه را منتشر کرد و در شرح آن نوشت: «افطاری در خرابه‌های غزه » در نگاه اول بیننده فکر می‌کند این عکس واقعی است نه جعلی اما درواقع این تصویر را هوش مصنوعی طراحی کرده است.

نشان می‌دهد این تصویر توسط هوش مصنوعی دال‌ای طراحی شده و جام‌جم هیچ اشاره‌ای به آن نکرده است

تصویر رمضان غزه هوش مصنوعی

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تخریب بیش از هزار مسجد در غزه از زمان ‌آغاز تهاجم اسرائیلاز زمان آغاز تهاجم اسرائیل، بیش از هزار مسجد در غزه ویران شده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ارتش صهیونیستی ناچار به استفاده از تانک‌های قدیمی شده استبرخی گزارش‌ها حاکی از آن است که ارتش صهیونیستی ناچار به استفاه از تانک‌های قدیمی در غزه شده است.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

نخستین قانون در جهان برای تنظیم مقررات استفاده از هوش مصنوعی در اتحادیه اروپا به تصویب رسیدپارلمان اتحادیه اروپا روز چهارشنبه نخستین مجموعه قوانین نظارتی جهان را برای تنظیم مقررات استفاده از هوش‌ مصنوعی، که در خط‌ مقدم سرمایه‌گذاری فناوری است، تصویب کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تبعید رهبران حماس، پشت‌پرده ایجاد بندر موقت غزه!هدف اصلی از احداث بندر در غزه توسط آمریکا، بیرون راندن رهبران حماس از غزه بوده و ممکن است برخی از آنها به سوریه و لبنان منتقل شوند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نگرانی از مصرف شدید آب برای توسعه فناوری هوش مصنوعیاستفاده رو به افزایش شرکت‌های عمده فناوری جهانی از حجم زیادی از آب برای خنک کردن مراکز داده‌هایی که با تکیه به هوش مصنوعی کار می‌کنند، نگرانی‌ها را افزایش داده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

نماینده آمریکا می‌گوید اسرائیل به پلیس فلسطینی که کاروان کمک‌های غزه را اسکورت می کرد، حمله کرددیپلمات آمریکایی که مسئول کمک‌های انسان‌دوستانه در غزه است گفت که نیروهای اسرائیل اوایل ماه جاری میلادی پلیس فلسطینی را که از کاروان کمک‌های بشردوستانه در رفح حفاظت می‌کرد، کشتند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »