تصویب قطعنامه ضد ایرانی در شورای حکام آژانس

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

شورای حکام آژانس قطعنامه مربوط به برنامه هسته‌ای ایران را تصویب کرد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، دیپلمات‌های حاضر در جلسه حضوری امروز شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفتند که شورا روز جمعه قطعنامه‌ای تصویب کرد که از ایران می‌خواهد عدم ایجاد دسترسی به دو محل را برای آژانس متوقف کرده و به طور کامل با این نهاد همکاری کند.

متن این قطعنامه که از جانب فرانسه، آلمان و انگلیس ارائه شده و به رویت رویترز نیز رسیده است، مطرح می‌کند که شورا «از ایران می‌خواهد به طور کامل با آژانس همکاری کرده و درخواست‌های آژانس را بدون تاخیر بیشتر اجابت کند، از جمله این که فورا به محل‌های مشخص شده از جانب آژانس دسترسی ایجاد کند».

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شورای حکام آژانس انرژی اتمی علیه ایران قطعنامه تصویب کرد | DW | 19.06.2020شورای حکام از ایران خواست که بی‌درنگ با آژانس همکاری کامل نشان دهد و دسترسی آژانس را به تمام سایت‌های هسته‌ای فراهم کند. روز گذشته چین با تلاش آژانس مبنی بر تصویب قطعنامه‌ای در محکوم کردن ایران مخالفت کرده بود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

قطعنامه‌ انتقادی شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی علیه ایران تصویب شدشورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در جلسه امروز جمعه ۱۹ ژوئن (۳۰ خرداد) قطعنامه‌ای را علیه ایران تصویب کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نشست حضوری شورای حکام برای تصویب قطعنامه علیه ایران | DW | 19.06.2020مخالفت چین با تصویب قطعنامه‌ای علیه ایران در شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، اعضای آن را ودار کرد که روز جمعه ۳۰ خرداد نشستی حضوری برگزار کنند. قطعنامه توسط فرانسه، انگلیس و آلمان ارائه شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ پیش‌نویس طرح اعمال تحریم علیه مقامات چین را تصویب کردترامپ پیش‌نویس طرح اعمال تحریم علیه مقامات چین را تصویب کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

قطعنامه تروئیکای اروپا علیه ایران به تائید شورای حکام رسیدلندن – ایرنا – قطعنامه تروئیکای اروپا علیه ایران، به رغم مخالفت جدی چین و روسیه در نشست فصلی شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز جمعه ۳۰ خرداد به تصویب رسید. سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین: جمهوری اسلامی ایران قطعنامه شورای حکام را کاملاً رد می کند و اقدام مقتضی و مناسب را در واکنش به آن اتخاذ خواهد کرد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

غریب‌آبادی: ایران به قطعنامه شورای حکام واکنش مقتضی و مناسب نشان خواهد داد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimواکنش ایران به قطعنامه شورای حکام «غریب‌آبادی» نماینده ایران در آژانس: این قطعنامه نه موجب ترغیب ایران به ارائه دسترسی به آژانس بر اساس ادعاهای واهی و بی اساس می شود و نه موجب اعمال فشار به آن غریب آبادی:ایران، این قطعنامه را کاملا رد می نماید و اقدام مقتضی و مناسب را در واکنش به آن اتخاذ خواهد نمود که مسئولیت و عواقب آن، بر عهده بانیان چنین قطعنامه ای خواهد بود چند نصیحت جدی هم برای دبیرخانه آژانس بین المللی انرژی اتمی: به حدود اختیارات خود پایبند باشید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »