تصمیمات و تدابیر دولت برای مقابله و پیشگیری از انتقال ویروس کرونا

  • 📰 PadDolat
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔻در جلسه هیئت دولت به ریاست دکتر جهانگیری انجام شد؛ 🔹تصمیمات و تدابیر دولت برای مقابله و پیشگیری از انتقال ویروس کرونا/ تصویب لایحه پروتکل ارزیابی اثرات زیست محیطی فرامرزی الحاقی به کنوانسیون چارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر

در جلسه امروز همچنین به منظور مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا در کشور، مراتب زیر به تصویب هیئت وزیران رسید:

وزیر کشور با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دستورالعمل های لازم و اقدامات ضروری را به همه استانداران و فرمانداران به ویژه در استان های مرزی و علی الخصوص در مرزهای شرقی برای پیشگیری و مواجهه احتمالی با ویروس کرونا ابلاغ کنند.

به موجب این تصمیم، کلیه واحدهای اداری و ستادی دستگاه‌های اجرایی مندرج در قانون برگزاری مناقصات و نیروهای مسلح موظفند صورتحساب آب و برق و گاز مصرفی خود را در مهلت تعیین شده در قبوض، پرداخت نمایند. تصویب لایحه پروتکل ارزیابی اثرات زیست محیطی فرامرزی الحاقی به کنوانسیون چارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای‏ خزر

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 18. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جهانگیری: در این دولت بیش از تمام دولت‌های بعد از انقلاب به روستاها گازرسانی شده استجهانگیری: در این دولت بیش از تمام دولت‌های بعد از انقلاب به روستاها گازرسانی شده است دولت تدبیر و امید تمام تلاش خود را برای رونق بخشیدن به مناطق روستایی و عشایری به کار بسته است اگه بگم ما وسط تهران منطقه ملارد یه راسته تو خیابان اصلی هستیم که گاز نداریم باورتون میشه،الکی شعار ندید الزارت ولی خاک تو سرت اقای جهانگیری،لوله گاز از کنار روستامون رد شده ولی الان تو روستامون کپسول گاز نداریم،چه برسه به لوله کشی.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

از برخی گلایه داریم / هر کدام از مقامات که بخواهند، پرونده‌ داوطلبان را در اختیارشان می‌گذاریمسخنگوی شورای نگهبان: بیش از ۵۰ درصد از داوطلبان کاندیداتوری انتخابات مجلس تایید صلاحیت شدند تلاش می‌شود تعداد تاییدصلاحیت‌شدگان در مرحله دوم بیشتر شود کل سال میخورن میخوابن انوقت یه ماه به انتخابات مونده میگن هنوز نتوانستیم مدیریت روشنی داشته باشیم باید قانون عوض کنیم. واقعا که اصلاح طلب ، آدم کش ها ، دیگه تمومه ماجرا ، تنها نعمت چهل سال زجر نابودی اسلام و ازادی ایران بعد از ۱۴۰۰ سال ذلت ، یعنی زورکی تاییدشون کنین دیگه؟! وگرنه تلاش برای چی؟! یعنی با تلاش شما دزدی از بیت المال و رشوه گرفتن و فامیل بازی و غیره این افراد از حرام به حلال تبدیل میشه؟!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

'ماسک' در جلوگیری از انتقال ویروس کرونا موثر است؟پیشگیری و رعایت اصول بهداشتی مهم‌ترین توصیه متولیان سلامت کشور برای پیشگیری از ابتلا به کروناویروس جدید است؛ ویروسی که هنوز درمان اختصاصی ندارد، کانون آن شهر ووهان چین است و تا کنون ۱۱ هزار و ۷۹۱ نفر را در این کشور آلوده کرده و ۲۵۹ تن نیز بر اثر ابتلا به آن جان خود را از دست داده‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عکس روز: تعویض گارد سلطنتی در سایه ترس از کرونا | DW | 01.02.2020تعویض گارد سلطنتی در سایه ترس از کرونا در مراسم سنتی تعویض گارد سلطنتی در قصر دوک‌سونگ واقع در سئول پایتخت کره_جنوبی کوچکترین جزئیات از پیش تعیین شده و باید رعایت شود. عکس‌های روز دویچه‌وله در اینجا: مگه کره جنوبی سلطنتی که گارد سلطنتی داره؟؟؟😕
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

فرجام برکسیت؛ بریتانیا پس از ۴۷ سال از اتحادیه اروپا جدا شددو طرف طی یک دوره انتقالی یازده ماهه تا ۳۱ دسامبر سال جاری میلادی بر سر جزئیات دقیق روابط تجاری و دیگر تعاملات چانه‌زنی خواهند کرد و پس از آن دوره پسا برکسیت فرا خواهد رسید. انگلیسی ها حتی اروپاییها رو هم بازی دادند . عجب جانورهای هالو صفتی هستند .
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر بهداشت ترکیه: تاکنون موردی از ابتلا به ویروس کرونا در کشور نداشته‌ایموزیر بهداشت ترکیه اعلام کرد تاکنون 88 مورد مشکوک به ویروس کرونا در شهرهای مختلف کشور آزمایش شده و هیچ موردی از ابتلا به آن مشاهده نشده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »