تصمیم باز بودن مدارس در شرایط آلودگی، انتخاب بین بد و بدتر بود

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

یک عضو کمیسیون آموزش: *تصمیم باز بودن مدارس در شرایط آلودگی، انتخاب بین بد و بدتر بود *با توجه به اینکه اکثر دانش‌آموزان سالم و جوانند، شاید بین بد و بدتر این تصمیم گرفته شده است *شرایط سختی با توجه به کمبود بارندگی‌ها داریم

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مهرداد ویس کرمی در گفت و گو با ایسنا، درباره آلودگی هوا و وجود گرد و خاک در استان های مختلف در روزهای اخیر و تعطیل نکردن مدارس بیان کرد: جلساتی در مورد آلودگی هوا تشکیل شده و نهادهای ذیربط تصمیم گرفتند که مدارس باز باشد.

ویس کرمی افزود: با توجه به اینکه اکثر دانش آموزان بحمدالله سالم و جوان هستند، شاید بر این اساس بین بد و بدتر این تصمیم گرفته شده است. مساله مهم این است که باید به خانواده ها توصیه کرد بچه ها را توصیه به رعایت کنند و البته با توجه به ماسک هایی که به دلیل کرونا زده می شود، این مساله بیشتر رعایت می شود.

ویس کرمی خاطرنشان کرد: شرایط سختی با توجه به کمبود بارندگی ها داریم با توجه به اینکه در فصل بارندگی قرار داریم اما، بعد از تعطیلات نوروز حتی در غرب کشور و در خیلی از نقاط کشور بارندگی نداشتیم و این باعث شده که نقاط کانونی ریزگردها فعال شوند و از سوی دیگر وضعیت ترکیه، خشکسالی و عدم بارندگی باعث شده که شاید امسال در کنار کم آبی که یکی از مشکلات جدی کشور خواهد بود و به تبع آن برق، بحث ریزگردها نیز از سال قبل جدی تر شود و گویا با این موضوع نیز باید مانند کرونا و گرانی به مرور عادت کنیم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.