تصمیم‌گیری درباره تعطیلی شنبه مدارس؛ تا ساعاتی دیگر

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بنابر اعلام معاون عمرانی استاندار تهران، با توجه به تداوم آلودگی_هوای_تهران و شهرستان‌های این استان، امروز با تشکیل کمیته اضطرار آلودگی هوا، درباره تعطیلی مدارس در روز شنبه (فردا) تصمیم‌گیری می‌شود

به گزارش ایسنا، روز گذشته محمد تقی‌زاده - معاون عمرانی استاندار تهران در این باره به ایسنا گفت که «تصمیم‌گیری درباره تعطیلی شنبه مدارس استان، جمعه مشخص خواهد شد؛ اما محدودیت و ممنوعیت تردد کامیون‌ها در تهران از جمعه شب اعمال می‌شود.»طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، امروز جمعه ۲۹ آذر ماه در بیشتر مناطق پایتخت، کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد و پیش بینی می‌شود که آلودگی هوا در هفته پیش رو در شهرهای صنعتی و پرجمعیت تداوم داشته باشد.

* گروه‌های حساس از جمله بیماران به ویژه بیماران قلبی و ریوی، کودکان، سالمندان و زنان باردار از فعالیت‌های طولانی و سنگین در خارج از منزل خودداری کنند.* افرادی که مجبورند طی روزهای آلوده در بیرون از منزل فعالیت کنند از ماسک‌های مخصوص P۲ یا N۹۵ استفاده کنند. * اقداماتی مانند روشن کردن آتش در معابر، سوزندان لاستیک، عملیات قیرکاری و عمرانی سبب افزایش آلودگی هوا می‌شود؛ بنابراین توصیه می‌شود تا بهبود کیفیت هوا از این اقدامات خودداری شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اظهار نظر بحث برانگیز پوتین درباره محدود کردن ریاست جمهوری به دو دورهولادیمیر پوتین برای نخستین بار در سال ۲۰۰۰ به مقام ریاست جمهوری رسید. دوره این مقام در روسیه ۶ سال است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

توضیحات پارسایی درباره رد صلاحیت‌اش در هیأت اجرایینماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت که دلیل رد صلاحیت‌اش از سوی هیأت اجرایی شهرستان شیراز برای انتخابات مجلس آینده عدم التزام عملی به نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اروپا خواهان 'تحقیقات جامع و فوری' درباره رویدادهای ایران شدپارلمان اروپا با تصویب قطعنامه‌ای با خانواده‌های قربانیان سرکوب اعتراضات اخیر در ایران همدردی و 'خشونت نامتناسب' ماموران را محکوم کرده و همزمان خواهان آن شده است که سازمان ملل متحد 'بدون فوت وقت تحقیقاتی جامع' را درباره این رویدادها آغاز کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

وزارت خارجه آمریکا از سخنرانی مایک پمپئو درباره حقوق بشر در ایران خبر داد🔺وزارت خارجه آمریکا از سخنرانی مایک پمپئو درباره حقوق بشر در ایران خبر داد ⚡️وزیر خارجه ایالات متحده روز پنجشنبه ۲۸ آذرماه ساعت ۷ شب به وقت تهران قرار است با مردم ایران در رابطه با «حقوق بشر در ایران» پیام‌های خود را به اشتراک بگذارد. hCe2KHDENYF3Wia مرگ بر آمریکا جناب وزیر خارجه امریکا ! شما طی (۱۸)سال شده که افغانستان را اشغال و یک رژیم Puppet را بر شانه ملت سوار و ان رژیم را حمایت میکنید ،آیا وعده های جورج بوش پسر (حقوق بشر تامین عدالت خاتمه جنگ دموکراسی صلح وغیره نبود ؟) چه کردید ؟ بجای تامین حقوق بشر ملیون ها مردم را قربانی کردید ؟ این آقا جوری صحبت می کند انگار سخنگو یا وزیر خارجه ایران است! شما چکاره مردم ایران هستید؟! شما بهتر است بیشتر بفکر آبروئی باشید که دولت رئیستان ترامپ از دموکراسی امریکائی برده است! شما بفکر افتضاح استیضاح رئیستان و سوء استفاده وی از قدرت باشید! مردم ایران نیازی به سخنگو ندارند!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نامه وزیر خارجه پاکستان به دبیرکل سازمان ملل درباره جامو و کشمیر
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کلانتری: در آینده نزدیک مشکلات بیشتری درباره آب خواهیم داشترئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: سیاست‌های تخریب منابع آبی ما چندین برابر ۴۰ سال پیش است و در آینده‌ای نزدیک مشکلات بیشتری درباره مسائل آب خواهیم داشت. شما ها توچی مشکل ندارین هر مدیر یا مسئولی فقط برای جیب خودش کار کرده آقای کلانتری خودت سالها وزیر کشاورزی بودی برای منابع آب و بهبود بهره وری آب چه کردی؟ چرا اکنون طلبکار شده ای؟!!! خود استاد کلانتری یکی از همین افرادیه که توی اجرای این سیاستهای مخرب نقش داشته
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »