تصمیم دادگاه فدرال کانادا درباره شراب‌ اسرائیلی

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دادگاه شهر اوتاوای کانادا برچسب‌ «ساخت اسرائیل» بر روی شرابی که در شهرک‌های یهودی‌نشین کرانه باختری تولید شده است را «فریبنده» دانست.

دادگاه شهر اوتاوای کانادا برچسب‌ «ساخت اسرائیل» بر روی شرابی که در شهرک‌های یهودی‌نشین کرانه باختری تولید شده است را «فریبنده» دانست.آن مکتاویش، قاضی دادگاه فدرال کانادا در شهر اوتاوا در پایان جلسه‌‌ ویژه دیشب درباره فروش شراب‌ دارای برچسب «ساخت اسرائیل» در کشورش گفت: این مشروب در شهرک‌های یهودی‌نشین کرانه باختری تولید شده و دارای برچسب‌ «فریبنده» استد."تصمیم‌ مصرف‌کنندگان برای خرید، راه مسالمت‌آمیزی برای اعلام موضع سیاسی است.

طبق قانون فدرال کانادا برجسب‌ محصولات غذایی و مشروبات باید «صحیح» و «قابل اعتماد» باشند. معرفی شراب‌ تولیدی شهرک‌های یهودی‌نشین به عنوان «ساخت اسرائيل» محال و «فریبنده» است. کرانه باختری بخشی از سرزمین فلسطین بوده که توسط اسرائيل اشغال شده است. مقررات قبلی دولت کانادا مبنی بر معرفی مردم این منطقه به عنوان «اسرائیلیان» نیز خطا بوده است".

دکتر دیوید کاتنبورگ، از شهروندان یهودی در کانادا و از مخالف اقدامات اسرائیلعلیه فلسطینیان در این خصوص به دادگاه فدرال کشورش شکایت کرده است. سازمان صدای یهودیان مستقل کانادایی نیز به این پرونده ورود و از وی حمایت کرده است. از سوی دیگر، دفتر سازمان «بنای بریث» کانادا مخالف رسیدگی به این شکایت است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ظریف: تصمیم گیری در مورد کنوانسیون دریای خزر وابسته به تصمیم مجلس استوزیر امور خارجه با تاکید بر این که پس از انجام مراحل لازم در خصوص کنوانسیون حقوقی دریای خزر این کنوانسیون به مجلس برای تصویب خواهد آمد گفت: تاکنون هر تصمیمی در خصوص کنوانسیون حقوقی دریای خزر با اجازه شورای عالی امنیت ملی و امضای مقام معظم رهبری انجام شده است و پس از طی شدن مراحل کامل آن برای تصمیم نهایی به مجلس خواهد آمد. سهم ایران از دریای خزر ۵۰٪ ۱۱٪ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جداااا؟!! پس سه تا جزیره هارم بدن امارات زمان جنگ هم غلط کردن گفتن ملت برن بجنگن! سیاست نزدیکی با همه همسایه ها رو پیش میگرفتن! اینهمه خانواده داغ عزیز نبینن! در ثانی پس چرا هی پادشاهان نالایق قاجار سر میدادن اونام دقیقا سیاست نزدیکی با همسایگان پیش گرفته بودن دیگه!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رئیس دادگاه انقلاب تهران: ارسال فیلم به مسیح علی‌نژاد یک تا 10 سال زندان داردموسی غضنفرآبادی رئیس دادگاه انقلاب تهران دوشنبه 29 ژوئیه اعلام کرد که ارسال فیلم و عکس برای مسیح باید یک زندان خیلی بزرگ بسازید به بزرگی ایران . خوب به جای اینکه برای مسیح علینژاد بفرستند برای یک نفر داخل ایران بفرستند که ایشون پخشش کنه مثلا محمد نوری زاد.اینجوری قانون رو دور میزنن کسی که فکر میکنه حق باهاشه چرا باید این همه از یک خبر نگار ساده با حد اقل امکانات وحشت داشته باشه اگه حق با شماست این همه وحشت چرا !!!!!؟؟؟؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

حاکم دوبی همسرش را در لندن به دادگاه می‌بردشیخ محمد بن راشد آل مکتوم، حاکم دوبی و یکی از ثروتمندترین و با نفوذترین حکام خاورمیانه، امروز سه‌شنبه ۳۰ ژوئیه همسرش را در لندن به دادگاه می‌برد. شکایت شیخ محمد از شاهدخت هیا به موضوع نگهداری و حضانت دو فرزند آنها مربوط می‌شود. هیا چند ماه پیش به همراه فرزندانش از دوبی گریخت. ABZayed چقدر روشن فکر بوده! از سه زن 21 فرزند ! علی_برکت_الله راستی BBC ، هنوز مشخص نشده خالد بن سلطان القاسمی چرا به درک واصل شده ؟ مواد زیاد مصرف کرده تو سکس پارتی ؟ آره ؟ گزارش های پلیس لندن چی می گه ؟ چرا سانسور شد؟ فکر کن پسر یکی از مقامات ترکیه هست ، سانسور نکن😂 عجب روزگاری آخه مگه طلبکارشی مردک نمیخواد باهات زندگی کنه چه گرفتاری نشدیم از دست این استبداد!!!!!!!!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

دادگاه قتل عمد را محرز دانست/ نجفی به قصاص محکوم شد/ حکم غیرقطعی استسخنگوی قوه قضاییه: دادگاه قتل عمد را محرز دانست/ نجفی به قصاص محکوم شد/ حکم غیرقطعی است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دادگاه در مورد نجفی حکم قصاص صادر کرده استتهران- ایرنا- سخنگوی قوه قضائیه با اعلام حکم محمد علی نجفی شهردار پیشین تهران، گفت: دادگاه در دو موضوع متهم را محکوم کرد و قتل عمد را محرز دانست و حکم به قصاص صادر کرده است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

مجلس نمایندگان در پی به دست آوردن مدارک محرمانه مربوط به گزارش مولر استجرالد ندلر، رئیس کمیته قضایی مجلس نمایندگان، از یک دادگاه فدرال درخواست کرده است که مدارک محرمانه مربوط به گزارش رابرت مولر را به این کمیته تحویل دهد. به گزارش آسوشیتدپرس، این مدارک مربوط به پرونده
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »