تصمیمات خوبی گرفتیم، مردم کرمان دل نگران آب نباشند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر نیرو: تصمیمات خوبی گرفتیم، مردم کرمان دل نگران آب نباشند

"رضا اردکانیان" در آئین افتتاح پروژه‌های صنعت آب و برق استان کرمان ضمن گرامیداشت شهدای هفده شهریور ۵۸ با اشاره به قدردانی رهبر انقلاب از پروژه‌های افتتاحی وزارت نیرو، اظهار کرد: آنچه که از اظهار لطف مسئولان ارشد کشور و در راس همه مقام معظم رهبری شامل حال خدمتگذاران مردم در وزارت نیرو شده به هیچ وجه به چشم وظیفه‌ای که انجام دادیم نمی‌دانیم، بلکه این اظهار لطف را یک پیش پرداختی که ما را موظف به حضور پر انرژی در انجام امور و وعده‌ها می‌کند، می‌دانیم.

وی افزود: در این ۱۰۵ پروژه ساخت‌وسازها و سازوکارها که از ابتدای سال به بهره برداری رسیده، در مجموع ۲۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده است. وزیر نیرو با بیان اینکه برای پروژه‌های تامین برق که امروز افتتاح شدند در مجموع ۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری انجام شده است اظهار کرد پیگیر دغدغه نمایندگان مجلس و استاندار استان کرمان خواهم بود و امیدواریم با مکانیسم ماده ۵۶ منابع لازم برای آبرسانی روستایی به‌ویژه طی سال جاری را فراهم کنیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رویکرد فرانسه در مسئله مدیترانه شرقی با رویکرد این کشور در مسئله جزایر مانش تناقض داردحمایت فرانسه از ادعاهای آتن در مسئله مدیترانه شرقی با نظریه‌های این کشور در مسئله تحدید حدود فلات قاره در دریای مانش که طی سال‌ها در برابر انگلستان دفاع کرده و در دادگاه بین المللی مورد قبول واقع شده، در تضاد است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آغاز پیک جدیدِ خفیفِ کرونا در کشور/۶ استان در روند ثباتدر روند کشوری بیماری کووید-۱۹ در هفته منتهی به ۱۴ شهریور ماه، تعداد کل موارد مرگ و ابتلا نسبت به هفته پیش کاهش یافته بود اما به نظر می‌رسد در اواخر این هفته یک پیک جدید خفیف در حال شکل‌گیری باشد. روند مختصر صعودی یا شروع پیک خفیف و جزئی در ۱۹ استان دیده می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کاهش دما و خیزش گرد و خاک در برخی نقاط کشورکاهش دما و خیزش گرد و خاک در برخی نقاط کشور مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به کاهش ۴ تا ۶ درجه‌ای دما در نوار شمالی کشور از وزش باد شدید در برخی استان‌های کشور طی هفته جاری خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دولت تلاش می کند کشور در حوزه های راهبردی دچار مضیقه نشودرئیس جمهور پس از ارائه گزارش بانک مرکزی در مورد اقدامات انجام شده برای تامین ارز مورد نیاز مواد اولیه تولید دارو، گفت: دولت با وجود همه تنگناها و فشارهای مختلفی که در شرایط کنونی وجود دارد، تلاش می کند که کشور در حوزه های راهبردی دچار مضیقه نشود.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

۱۳۹ فوتی جدید کرونا در کشور / ۹۰۵ تن بستری شدندشناسایی ۱۹۹۲ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۱۹۹۲ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۱۳۹ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۳۸۶۶۵۸ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۳۳۳۹۰۰ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۲۲۲۹۳ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کاهش ۴ تا ۶ درجه‌ای دمای هوا در نوار شمالی کشورکاهش ۴ تا ۶ درجه‌ای دمای هوا در نوار شمالی کشور هواشناسی: از فردا تا آخر هفته دمای هوا در نوار شمالی کاهش می‌یابد و حدود ۴ تا ۶ درجه سانتیگراد خنک‌تر می‌شود طی پنج روز آینده در نوار شرقی بویژه منطقه زابل وزش باد شدید گاهی همراه با گردوخاک پیش‌بینی می‌شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »