تصاویری از بازگشایی مدارس بنگلادش پس از تعطیلی ۱۸ ماهه به دلیل شیوع کرونا

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تخمین زده می‌شود که میلیون‌ها دانش‌آموز بنگلادشی به دلیل عدم دسترسی به تلفن‌های همراه هوشمند و اینترنت موفق به ادامه تحصیل به صورت مجازی نشدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تصاویری از شهر جنگزده درعا پس از پیشروی نیروهای دولتی سوریهبخش تاریخی شهر درعا تا چند روز پیش همچنان در اختیار شورشیان مخالف بشار اسد، رئیس‌جمهوری سوریه بود. دولت میخواهد بر ویرانه ها حکومت کند؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تصاویری از هیجان هواداران منچستریونایتد برای بازگشت رونالدو به اولدترافوردستاره پرتغالی که آخرین بار ۱۲ سال و سه ماه و ۲۶ روز پیش با پیراهن منچستریونایتد به میدان رفته بود روز شنبه بازگشت خود به اولدترافورد را با به ثمر رساندن دو گل جشن گرفت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

عربستان: از تلاش‌ها برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای حمایت می‌کنیموزیر امور خارجه عربستان سعودی اعلام کرد که کشورش از تلاش‌های بین المللی برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای حمایت می‌کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آذربایجان از روسیه خواست از ورود غیرقانونی خودروهای سایر کشورها به قره‌باغ جلوگیری کندوزارت دفاع آذربایجان از نیروهای روسی مستقر در قره‌باغ خواست تا مانع ورود غیرقانونی خودروهای دیگر کشورها به این منطقه شوند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

منیژه حکمت: دلیل سانسور فیلم ‌تاز‌ه‌ام امضای بیانیه حمایت از هموطنان است | DW | 11.09.2021منیژه حکمت اعلام کرد، دلیل سانسور نیمی از فیلم تازه‌اش با نام '۱۹' امضای بیانیه در حمایت از 'هموطنان مظلوم و محروم' است. به گفته او، نیمی از این فیلم سانسور شده است. سردار_دلها 😔🥺😭✨🌹✨🌹✨ یه اجازۀ اقامت هم به manijeh_hekmat بدید تموم شه بره پی کارش ... دردش فقط همینه. وگرنه سوئد پُر 19 ست که شما سانسور میکنید ... هر کسس از محرومیت مردم ایران بگوید سرنوشتش همیم میشود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

محکومیت سایت «آپارات» به دلیل انتشار محتوای «صداوسیما»
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »