تصاویری از آغاز به کار یک وسیله نقلیه جدید در ژاپن که هم قطار است و هم اتوبوس

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تصاویری از آغاز به کار یک وسیله نقلیه جدید در ژاپن که هم قطار است و هم اتوبوس ویدئو را ببینید🔽

یک شرکت راه‌آهن در غرب ژاپن از وسیله نقلیه‌ای بهره‌برداری کرد که می‌تواند هم در مسیر ریلی و هم در مسیر جاده‌ای حرکت کند.

این وسیله نقلیه عمومی حامل ۱۸ مسافر بود که به دلیل ویروس کرونا با ظرفیت کامل حرکت نکرد و وقتی به ایستگاه رسید، به روی ریل رفت و شبیه قطار شد. سپس روی ریل به سمت شهری در شرق استان کوچی روانه شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ادیان می گویند، یک مرد نامرئی در آسمانها است که ۲۴ ساعته مشغول نظاره کردن ما است، یک لیست از کارها دارد، اگر ان کارها را انجام ندهیم ، ما را به یک جایی که پر از آتش و دود و شکنجه است، خواهد فرستاد. نکته اینجاست که با این وجود عاشق ماست.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پنجره نقل‌وانتقالات تراکتور باز هم بسته شد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimپنجره تراکتور باز هم بسته شد براساس نامه ارسالی از سوی فیفا به دلیل شکایت «عکاشه حمزاوی» بازیکن الجزایری سابق باشگاه تراکتور، پنجره نقل‌وانتقالات این باشگاه بسته شد این خبر چه ارتباطی به آقای مخبر داشت؟ حالا مخبر رییس فیفا است یا سرمربی تراکتور!؟
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

تورم در دولت سیزدهم بدتر هم شده است/ بنگاه‌های رانتی و ثروتمندان در هدف دولت نیست/ افزایش یارانه‌ها بلافاصله خنثی می‌شودیک کارشناس اقتصادی اظهار داشت: بسیاری از بنگاه‌های رانتی بر اساس تورم به حیات خود ادامه می‌دهند در حالیکه با مالیات تورمی ثروت مردم را نابود می‌کنند و عجیب است که از نظر آقایان هیچ یک از این سیاست‌ها تورم را افزایش نمی‌دهد، اما افزایش حقوق باعث تورم می‌شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

به ریاست دکتر مخبر انجام شد؛ برگزاری دومین جلسه درخصوص حل مشکل آلودگی هوای کلان شهرها و شهرهای کشور/تاکید بر ضرورت همکاری و هم افزایی تمامی دستگاه های مربوطه در راستای اجرای سیاست های قانون هوای پاکبه ریاست دکتر مخبر انجام شد: برگزاری دومین جلسه درخصوص حل مشکل آلودگی هوای کلان شهرها و شهرهای کشور/تاکید بر ضرورت همکاری و هم افزایی تمامی دستگاه های مربوطه در راستای اجرای سیاست های قانون هوای پاک رژیم ج.ا سقوط خواهد کرد مردم خشمگینند. مخبر مخبرررر مخبررررر مخبرررررر چیزی نیس ممدو دوستاش دارن صدا میزنن
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

ایران مرزهای زمینی مسافری خود با کشورهای همسایه را بست«در محدودیت‌های ورود اتباع خارجی که از امروز اجرایی شده به غیر از کشورهای هم مرز، چند کشور آفریقایی و اروپایی از جمله انگلستان هم وجود دارد.» خوب کار خوبی کرد مرز که نباید بی در و پیکر باشه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اینترفکس: بیش از ۱۰ هزار سرباز روس از مرز اوکراین به پادگان‌های خود بازمی‌گردنداستقرار ده‌ها هزار نیروی روسیه در شمال، شرق و جنوب اوکراین این نگرانی را در کی‌یف و پایتخت‌های غربی به وجود آورده که مسکو در حال برنامه‌ریزی برای حمله به اوکراین است. سلام ، پوتین تخمش و نداره پوتین مغز خر نخورده که به اوکراین حمله.. اوکراین جز خاک روسیه است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

چالش اصلی‌ لاریجانی با شورای نگهبان، بر سر «اطلاعات نادرست» است/ نباید بر اساس کاغذی که معلوم نیست چه کسی روی آن مهر «محرمانه» کوبیده، اعلام جرم کردیک فعال سیاسی اصولگرا گفت: یکی از خنده‌دارترین مواردی که برای رد صلاحیت آقای لاریجانی مطرح شد، این است که ایشان در رفتار و عملکرد دولت‌های گذشته سهیم بوده، اگر این مورد را برای ردصلاحیت در نظر بگیریم آقای سعید جلیلی هم در عملکرد دولت آقای احمدی‌نژاد شریک بوده است و یا مگر در همان قوه قضاییه‌ای که آقای رئیسی، رئیس و معاون اولش بودند، اکبر طبری رشد نکرده است؟ الان با این رویه باید بگوییم آقای رئیسی هم مسئول عملکرد آن‌ها است؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »