تصاویری از ادامه اعتراضات بلاروس بدنبال اعلام پیروزی دوباره لوکاشنکو

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معترضانی که دوشنبه شب ۱۰ اوت (۲۰ مرداد) به خیابان‌های مینسک سرازیر شدند شعار می‌دادند که لوکاشنکو در انتخابات مقابل رقیبش سوتلانا تیخانووسکایا تقلب کرده است

. پلیس بلاروس در این شب برای پراکندن معترضان از گلوله‌های لاستیکی، نارنجک‌های بی‌حس کننده و گاز اشک‌آور استفاده ‌کرد.

برخورد خشن پلیس بلاروس با معترضان انتقاد برخی از کشورهای اروپایی و اتحادیه اروپا را بدنبال داشته است، کشورها و اتحادیه‌ای که آقای لوکاشنکو در میانه تنش با اصلی‌ترین متحد خود روسیه، ‌در پی نزدیکی به آنهاست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دستگیری بیش از 100 نفر که فروشگاه‌های شیکاگو را غارت می‌کردند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نیویورک کاسموس: باشگاهی افسانه‌ای که بازیکنانش مثل ستاره‌های راک زندگی می‌کردند - BBC News فارسینیویورک کاسموس نامی افسانه‌ای در تاریخ فوتبال است. باشگاهی که بازیکنانش مانند ستاره‌های راک زندگی می‌کردند، با رئیس جمهور آمریکا بازی می‌کردند و رالف لورن لباسش را طراحی می‌کرد. باشگاهی که روزگاری پله و بکن‌باوئر را به فوتبال آمریکا برد، پس از سال‌ها دوباره بازگشته است
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

داوطلبانی که در کارآزمایی واکسن کرونا مشارکت می‌کنند؛ انگیزه‌ها و خطراتممکن است از الزام‌ها و خطرات ناشی از کارآزمایی واکسن احتمالی ویروس کرونا متعجب شوید. در این گزارش به برخی از نکاتی که یک داوطلب کارآزمایی واکسن باید بداند، اشاره شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

افرادی که در گذشته رد صلاحیت شده‌اند برای ۱۴۰۰ ثبت نام نکنندسخنگوی شورای نگهبان در خصوص اعلام برخی از اسامی برای ریاست جمهوری ۱۴۰۰، گفت: شورای نگهبان هنوز درگیر انتخابات نشده است و در این زمینه ورود نکرده و اقدامی نیز نکرده است. از جهات قانونی افراد می‌توانند در هر زمان ثبت نام کنند اما می‌توان توصیه کرد افرادی که در گذشته رد صلاحیت شده‌اند، دیگر ثبت نام نکنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

علاقه‌مند بودیم فیلمی بسازیم که زنان قدرتمند ایران را درست نشان دهدرقابت یک تیم ملی ایرانی این بار اما از سوی زنان. این روایت «جایی برای فرشته نیست» به کارگردانی سام کلانتری است که عنوان پرجایزه‌ترین مستند سال 98 را گرفته و به گفته کارگردانش، در اکران آنلاین با استقبال ایرانیان خارج از کشور و خانواده‌های داخلی مواجه شده است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ: آنفلوآنزا بود که به جنگ جهانی 'دوم' پایان داد!ترامپ: آنفلوآنزا بود که به جنگ جهانی 'دوم' پایان داد! رئیس‌جمهور آمریکا در جریان یک کنفرانس خبری، به اشتباه گفت، بیماری‌ همه‌گیر آنفلوآنزای اسپانیایی در سال‌های ۱۹۱۸-۱۹۲۰، نقش مهمی در پایان دادن به جنگ جهانی 'دوم' - که در سال ۱۹۳۹ آغاز شد، داشته است!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »