تصاویری از خسارت سیل ویرانگر در آلمان که جان دست کم ۱۶۰ نفر را گرفت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تصاویری از خسارت سیل ویرانگر در آلمان که جان دست کم ۱۶۰ نفر را گرفت ویدئو را ببینید🔽

سیل ویرانگر در اروپای مرکزی خسارت‌های بسیاری به بار آورده و جان دست‌کم ۱۶۰ نفر را تنها در آلمان گرفته است. جستجوها همچنین برای صدها نفر از کسانی که در این سیل مفقود شده‌اند همچنان ادامه دارد. آلمان بیشترین میزان آسیب‌ها را از این بلای طبیعی متحمل شده است.

مسئولان محلی می‌گویند زیرساخت‌ها به شدت آسیب دیده‌اند و بسیاری از پل‌ها و جاده‌ها تخریب شده‌اند. همچنین در برخی از مناطق هنوز آب و برق مردم محلی وصل نشده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

حالا ببین دولتشون چطوری از مردم حمایت می‌کنه. کف می‌کنی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فاجعه سیل در آلمان؛ بحث برسر تغییرات اقلیمی و حفاظت از شهروندان | DW | 19.07.2021آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان در بازدید از مناطق سیل زده، ابعاد ویرانی‌ها را غیر قابل باور خواند و خواستار سرعت در مبارزه با تغییرات اقلیمی شد. حال بحث بر سر مکانیزم‌های حفاظت از شهروندان نیز بالا گرفته است. ببخشید که ایرانی نیستی تا برات مرثیه‌ی بدبختی و فلاکت بخونن!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تصاویری از هند؛ شمع‌های فروزان به یاد عکاس-خبرنگاری که در افغانستان کشته شددانش صدیقی طی روزهای گذشته برای پوشش تصویری رویدادهای مرتبط با درگیری‌های اخیر با طالبان در میان نیروهای ویژه ارتش افغانستان حضور یافته و به مناطق پرخطر عزیمت کرده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دوازده‌ هزار خانواده افغان در استان تخار از ترس طالبان از خانه‌هایشان فرار کردندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. ميكم به اين يارو بايدن خوابالو هم بايد مثل اوباما يه جايزه صلحى يا يه چيزى بدن👺👺👺👺👺👺
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

چهارمین شب ناآرامی‌ها در خوزستان و گزارش‌ها از زخمی شدن یک نفر در سوسنگرددر تصاویری که از اعتراضات در سوسنگرد در شبکه‌های اجتماعی همرسان شده، گروهی از موتورسواران و نیز شماری از مأموران اسلحه به دست در حال عقب راندن معترضان دیده می‌شوند. اینا دارن با شلیک گاز مناطق رو ضد عفونی میکنن .ملت خوزستان هم با تیر هوایی جشن گرفتن بیشتر از ۴۲ زخمی داشته دیشب، یک زخمی چیه؟ خبر منتشر کردن شما هم آخوندیه. دقت کنید! گوشه سمت چپ پایین تصویر! اوباش اسلحه به دست کاملا واضح است. اینها معترض نیستند منافقین هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دیدار آنگلا مرکل با بازماندگان سیل مرگبار اروپا؛ خشم مردم از خندۀ آرمین لاشتخانم مرکل در جریان این دیدار، خواستار تسریع در مبارزه با تغییرات اقلیمی شد و تاکید کرد اکنون اقدام جدی برای مهار چالش گرمایش زمین «مهمتر از هر زمانی است».
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار قربانیان سیل در بلژیک به 31 نفر افزایش یافتتعداد جانباختکان بارش باران و سیل در بلژیک بار دیگر افزایش یافته و به 31 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »