تصاویر تمرین نظامیان اوکراین با سلاح‌های ضدتانک و ضدسنگر

27/11/1400 11:49:00 ب.ظ

یگان‌هایی از ارتش اوکراین روز سه‌شنبه ۱۵ فوریه در رزمایشی با استفاده از موشک‌های ضد تانک و ضد سنگر، توان رزمی خود را به نمایش گذاشتند.

یگان‌هایی از ارتش اوکراین روز سه‌شنبه ۱۵ فوریه در رزمایشی با استفاده از موشک‌های ضد تانک و ضد سنگر، توان رزمی خود را به نمایش گذاشتند. یگان‌هایی از ارتش اوکراین روز سه‌شنبه ۱۵ فوریه در رزمایشی با استفاده از سلاح‌های ضد تانک و ضد سنگر، توان رزمی خود را به نمایش گذاشتند. تمرینات نیروهای نظامی اوکراین در منطقه مرزی دونتسک و در بحبوحه تهدیدات روسیه انجام شده است.

مسکو روز سه‌شنبه اعلام کرد بخشی از نیروهای نظامی خود را که هفته‌هاست در مرز اوکراین مستقر کرده است، به پادگان‌هایشان برمی‌گرداند، ادعایی که آمریکا و غرب به دیده تردید به آن می‌نگرند و کی‌یف می‌گوید نظامیان روس عقب‌نشینی نکرده‌اند.

در هر حال اعلام تصمیم مسکو در بازگردان یگان‌های ارتش این کشور به پادگان‌هایشان پس از پایان رزمایشی در شبه جزیره کریمه، این امید را ایجاد کرده است که روسیه به اوکراین حمله نخواهد کرد.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

از اینا تو کالاف هم داریم بدرد نمیخوره ، استرلا بهتره

تماس تلفنی گوترش با وزرای خارجه روسیه و اوکراین؛ «اکنون زمان تنش‌زدایی است»آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد روز دوشنبه ۲۵ بهمن گفت که عمیقا از افزایش تنش‌ها بر سر اوکراین و میزان گمانه‌زنی‌ها درباره حمله نظامی روسیه نگران است. No okye all army irane putin no is اوه اوه . آقای چپول عمیقا دچار نگرانی شده سخت ترین شغل دنیا دبیر کلی ملل متحد هست، در بحرانی ترین شرایط عمیقا نگران و در فجیع ترین جنایت ها عمیقا متاسف میشن...

همزمان با سفر شولتس به مسکو، آلمان خواستار عقب‌نشینی روسیه از مرز اوکراین شداین در حالیست که ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین با توجه به شائبه‌هایی که در خصوص حمله روسیه در روز چهارشنبه ۱۶ فوریه مطرح شده است، این روز را روز «همبستگی» اوکراینی‌ها اعلام کرده است.

حمله سایبری به وزارت دفاع و بانک‌های اوکراین در میانه تنش با روسیهاوکراین بدون نام بردن از روسیه گفته است: استفاده کشور متجاوز از تاکتیک‌های کثیف منتفی نیست، زیرا برنامه‌های تجاوزکارانه آن در مقیاس بزرگ موفق نبوده است.

کشورهای غربی در بیانیه‌ای خواستار کاهش تنش‌ روسیه با اوکراین شدندکشورهای ایالات متحده آمریکا، آلمان، بریتانیا، فرانسه و ایتالیا در بیانیه‌ای مشترک از روسیه خواستند تنش‌های نظامی را در مرز با اوکراین کاهش دهد.این کشورها

اجساد مومیایی ۶ کودک با قدمت بیش از هزار سال در پرو کشف شدبه گفته باستان‌شناسان این اجساد در نزدیکی مقبره یک شخصیت اشراف‌زاده که ماه نوامبر کشف شده بود شناسایی شد. جسد آن اشراف‌زاده هم مومیایی شده بود.

دیدار اردوغان با بازرگانان و سرمایه گذاران اماراتی در ابوظبیرئیس جمهور ترکیه با بازرگانان و سرمایه گذاران اماراتی در ابوظبی دیدار و بر گسترش روابط تجاری دو کشور تاکید کرد. - خبرگزاری آناتولی