تصاویر دوربین مداربسته از بازداشت کارمند سفارت ایران در ترکیه

25/11/1399 12:05 ق.ظ

تصاویری از لحظه دستگیری محمد رضا ناصرزاده از کارمندان سرکنسولگری ایران در استانبول حین تلاش برای فرار به خارج از کشور در فرودگاه استانبول به دست آمد. - خبرگزاری آناتولی

تصاویری از لحظه دستگیری محمد رضا ناصرزاده از کارمندان سرکنسولگری ایران در استانبول حین تلاش برای فرار به خارج از کشور در فرودگاه استانبول به دست آمد. - خبرگزاری آناتولی 12.02.2021 استانبول/ خبرگزاری آناتولی بر اساس تصاویر دوربین‌های مداربسته محمد رضا ناصرزاده که کارمند سرکنسولگری ایران در استانبول و دارای پاسپورت خدمت است به بخش پروازهای خارجی فرودگاه استانبول می‌آید و در کنترل پاسپورت دیده می‌شود.

در این تصاویر دیده می‌شود که ناصر‌الزاده از سوی نیروهای امنیتی بازداشت و به خودروی پلیس منتقل می‌شود. لازم به ذکر است برخی رسانه‌های ترکیه دیروز اعلام کردند که «محمدرضا ناصرزاده» (43 ساله) کارمند سرکنسولگری ایران در استانبول به ظن ارتباط با قتل مسعود مولوی دستگیر شده است.

در همین راستا روز گذشته اوبی شاه بندر، خبرنگار و تحلیلگر دفاعی شبکه‌خبری تی‌آرتی ورلد «TRT World» با انتشار ویدئویی در حساب توئيتر خود نوشت: هنگامی که قصد فیلمبرداری داشتیم و از یکی از کارکنان سرکنسولگری ایران درباره دستگیری یک دیپلمات ایرانی متهم‌ به مشارکت در ترور مسعود وردنجانی (مولوی) پرسیدیم، در خارج از محوطه کنسولگری ایران در استانبول به ما حمله کرد. headtopics.com

بیشتر کارمندان و کارکنان کنسولگری رژیم در استانبول ماموران وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه هستند. نادیده گرفتن خطر اینها توسط نیروهای امنیتی ترکیه یک اشتباه محض است. دولت ترکیه باید به سیاست همکار یو مماشات امنیتی و اطلاعاتی با رژیم پایان دهد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

تصاویر پهپادی از حرکت چرخشی گله‌ای از گوزن‌های شمالی در روسیهدر این تصاویر گله‌ای از گوزن‌های شمالی در شمال غربی روسیه در حال حرکت دَوَرانی که می‌توان آن را به نوعی «رقص دسته جمعی» تشبیه کرد دیده می‌شوند.

تصاویر هوایی از تاسیسات نفتی در اختیار مخالفان دولت اسد پس از حمله موشکیتصاویر هوایی خسارت وارد شده به تاسیسات نفتی در استان حلب را نشان می‌دهد که در اختیار نیروهای مخالف دولت مرکزی سوریه است و روز گذشته مورد حمله موشکی قرار گرفت. دم روسیه گرم

واکسیناسیون مرکل و رهبران جهان علیه کرونا از نگاه دوربین | DW | 21.04.2021آنگلا مرکل نیز به سایر رهبرانی پیوست که خود را علیه بیماری کووید ۱۹ واکسینه کرده‌اند. این گالری نگاهی است گذرا به تعدادی از رهبران جهان که تا کنون با این واکسن به خود در مقابل این بیماری مصونیت بخشیده‌اند. انگلا چی زده؟استارزینکا؟

زیباترین جشن‌های بهاره در سراسر جهان از دریچه دوربین | DW | 03.04.2021در سراسر جهان آغاز بهار را جشن می‌گیرند. با این که ملت‌های گوناگون زنده شدن طبیعت را به شیوه‌های گوناگون جشن می‌گیرند، جانمایه همه آنها ستایش از بالندگی و باروری و شکوه زندگی است.

تصاویر ماهواره‌ای از یک 'پایگاه موشکی جدید' در هرمزگان | DW | 06.05.2021بنا بر گزارشی که 'مؤسسه بین‌المللی مطالعات استراتژیک' در لندن سه‌شنبه ۱۴ اردیبهشت (۴ مه) با استناد به تصاویر ماهواره‌ای منتشر کرده‌، ایران احتمالا پایگاه موشکی جدیدی در استان هرمزگان تأسیس کرده است. الله اکبر الله اکبر الله اکبر الله اکبر إيران ايران طهران Iran Iranian IRAN .