تصاویر هوایی از کلیسای نانت پس از آتش‌سوزی

30/04/1399 09:48 ب.ظ

کلیسا بیش از دو ساعت در آتش سوخت و از دو مناره آن که بدل به دودکش شده بود، دود غلیظی به آسمان رفت.

کلیسا بیش از دو ساعت در آتش سوخت و از دو مناره آن که بدل به دودکش شده بود، دود غلیظی به آسمان رفت.

آتشی که دو روز پیش در جان کلیسای نانت افتاد، بخش‌هایی از این بنا در غرب فرانسه، از جمله ارگ قدیمی آن را سوزاند. کلیسای جامع نانت بامداد شنبه در جریان یک حریق احتمالا عمدی، بیش از دو ساعت در آتش سوخت و از دو مناره آن که بدل به دودکش شده بود، دود غلیظی به آسمان رفت. بیش از صد آتش‌نشان تا ساعت ده تلاش کردند تا توانستند شعله‌های سرکش کلیسا را رام کنند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

بازدید اردوغان از ایاصوفیه یک هفته پس از تغییر کاربری از موزه به مسجداولین نماز جماعت مسلمانان در ایاصوفیه از زمان تغییر کاربری آن قرار است روز جمعه آینده برگزار شود.

هشدار به لوفت‌هانزا نسبت به از سرگیری پروازهای خود به تهران | DW | 19.07.2020خانواده قربانیان پرواز ۷۵۲ اوکراین از شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا درخواست کرده‌اند برای پرواز به ایران شروطی تعیین کند. لوفت‌هانزا در هماهنگی با شماری از شرکت‌های هواپیمایی تصمیم دارد پرواز به ایران را به تدریج عادی سازد.

گزارش بی‌بی‌سی اسناد تاریخی قبل از حمله مغول را از غور به ارگ رساندیک ساکن ولایت غور، در مرکز افغانستان، مجموعه ای از اسناد و مدارک سلسله غوریان را که در اختیار خود داشته است در مراسمی به ارگ ریاست جمهوری این کشور تحویل داده است. میرزا خواجه محمد روز گذشته (شنبه ۲۸ سرطان/تیر) این مجموعه را به محمد اشرف‌غنی، رئیس جمهور، تحویل داد. بی‌بی‌سی زمستان سال گذشته با نشر گزارشی درباره وضعیت نگهداری این اسناد و همچنین عدم توجه دولت به آن باعث شد که ارگ ریاست جمهوری به دنبال انتقال آن برآید و دیروز این خطاط افغان آنرا به محمد اشرف غنی تحویل داد.

سفر ظریف به بغداد پیش از سفر نخست وزیر عراق به عربستانمحمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران، امروز به عراق سفر کرد تا در دیداری رسمی با فواد حسین همتای عراقی خود ، مصطفی کاظمی، نخست وزیر و برهم صالح، رئیس جمهور این کشور دیدار و گفت‌وگو کند. سفر آقای ظریف به عراق در حالی انجام می‌گیرد که روز گذشته عراق اعلام کرد که مصطفی کاظمی قرار است فردا دوشنبه در راس یک هیات عالی‌رتبه به عربستان سعودی و پس از آن به تهران سفر کند.

«تذکر» به رویا نونهالی و امین حیایی به دلیل حمایت از هشتگ اعدام نکنید«تذکر» به رویا نونهالی و امین حیایی به دلیل حمایت از هشتگ اعدام نکنید خبرگزاری فارس خبر داد که به امین حیایی و رویا نونهالی، دو داور برنامه عصر جدید، به دلیل انتشار هشتگ اعدام نکنید در اینستاگرام خود، از سوی صدا و سیما «تذکر» داده شده است

پیشتازی جو بایدن از ترامپ در نظرسنجی‌ها دو رقمی شدپیشتاری جو بایدن از ترامپ در نظرسنجی‌ها دو رقمی شد بر اساس نتایج نظرسنجی جدیدی، جو بایدن، کاندیدای دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا موفق شد با ۱۵ درصد از ترامپ پیشی بگیرد و بدین ترتیب فاصله خود با رهبر کنونی کاخ سفید را دو رقمی کند.