تصاویر جانشین خامنه‌ای در تهران توزیع شد

تصاویر جانشین خامنه‌ای در تهران توزیع شد #العربية

العربية, مجتبی خامنه

13/01/2021 09:12:00 ب.ظ

تصاویر جانشین خامنه‌ای در تهران توزیع شد العربية

در اقدامی که ناظران آن را زمینه‌چینی برای اعلام رسمی جانشین «سید علی خامنه‌ای» رهبر ایران توصیف

‌ای»روزنامه فایننشال تامیز در ژانویه 2020 در مقاله‌ای تحت عنوان: «نبرد پشت‌پرده بر سر جانشینی خامنه‌ای»، نقش محوری و سرنوشت‌ساز سپاه پاسداران در انتقال قدرت برای جانشین خامنه‌ای و نامزدهای مطرح برای پست ولایت فقیه پس از غیاب او و نیز نقش قم بعنوان دومین کانون قدرت در این فرایندحساس و پیچیده، پرداخته است.

فایننشال تایمز در ارتباط با نقش بسیار حساس سپاه در انتقال قدرت در دوران پس از خامنه‌ای به نقل از تحلیلگری از جریان اصلاح طلب ایران آورده است: «پیچیدگی‌های داخلی و خارجی در خصوص جانشینی خامنه‌ای، کاملا مشهود است، لذا سیاست اعطای مجال گسترده به سپاه در این راستا قرار دارد که سپاه بتواند نقش محوری را در انتقال قدرت ایفا کند. به نظر بسیاری از تندروهای ایران جانشین خامنه‌ای باید رهبری پراگماتیک باشد تا توان ایستادگی در برابر آمریکا را داشته باشد.

ادامه مطلب: العربیه فارسی »

دیدگاه: اقدام تازه مجلس؛ دادن اختیار تأسیس و فعالیت تشکل‌های غیردولتی به نهادهای امنیتی و قضایی گفت‌وگو با آسیه امینی

بر اساس سندی که به ایران اینترنشنال رسیده، مرکز پژوهش‌های مجلس پیش‌نویس قانونی را برای تصویب تدوین کرده که در صورت تصویب آن، صدور مجوز و امکان ادامه فعالیت تشکل‌های غیردولتی سخت‌تر شده و نهادهای امنیت ادامه مطلب >>

اینها رو خودتون نصب کردید ، خودتون عکس گرفتید و خودتون خبر ساختید hich9922 خبر فیک احمقانه ای هست فتوشاپه🤣👌 میخواهند واکنش افکار عمومی را بسنجند ، ما مردم ایران هم که عادت داریم به ذلت تن دهیم ، جمهوری اسلامی ایران مثل شما کشورهای عربی یک نظام سلطنتی دور از مردمسالاری نیست که جانشین رهبر پسرش شود. از همینجا میشود حمایت شما از سیدحسن خمینی را درک کرد تا بتوانید زشتی موروثی خودتان را به ما نسبت دهید.

رهبری در ایران جانشین ندارد چون توسط مجلس خبرگان تعیین خواهد شد. انتشار خبر دروغ موجب افزایش بی اعتباری شما نمیشود چون کینه عربعای مرتجع وهابی علیه ملت ما مشخص است