تصاویر ماهواره‌‌ای نشان می‌دهد که کره‌ شمالی برای رژه نظامی آماده می‌شود

11/06/1400 07:40 ب.ظ

🔺تصاویر ماهواره‌‌ای نشان می‌دهد که کره‌ شمالی برای رژه نظامی آماده می‌شود به گزارش رویترز، تاریخ برگزاری این برنامه مشخص نیست ولی کره شمالی در رژه‌های نظامی اخیر خود، از جنگ‌افزارهای سنگین از جمله موشک‌های بالستیک بزرگ رونمایی کرده است

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. رژه نظامی دیگری نیز در ماه ژانویه ترتیب یافت. مذاکرات درباره سلاح‌های هسته‌ای و زرادخانه موشک‌هاب بالستیک کره شمالی در سال‌های اخیر متوقف شده است.

دولت بایدن گفته است که برای دستیابی به خلع سلاح هسته‌ای کره‌ شمالی به دنبال دیپلماسی است، ولی در عین حال تمایلی برای کاهش تحریم‌ها علیه پیونگ یانگ نشان نداده است.

کره‌ شمالی آزمایش موشکی از روی یک زیردریایی را تایید کرد کره‌ شمالی آزمایش موشکی از روی یک زیردریایی را تایید کرد

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

انشالله یه‌ ده تا ازین موشک ها روانه ساختمان صدای آمریکا بشوند

خرابکاری در سفارت بلغارستان؛ صوفیه یک مقام مقدونیه شمالی را احضار کرددولت بلغارستان پس از آسیب رساندن به یکی از ستون های سفارت و پاره کردن پرچم این کشور در مقدونیه شمالی، یکی از مقامات کشور همسایه را احضار کرد.

رییس مرکز ایرنا در خراسان شمالی به دیار باقی شتافتحسین فلاحتی رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان خراسان شمالی پس از تحمل چند روز بیماری امروز(پنج‌شنبه) دیده از جهان فروبست و به دیار باقی شتافت. خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) درگذشت این مدیر پرتلاش را به خانواده او، همکاران و جامعه رسانه‌ای تسلیت عرض می‌کند.

شب جادويى کریستیانو رونالدو؛ رويایی که محقق شدکریستیانو رونالدو، فوق ستاره فوتبال جهان، با به ثمر رساندن دو گل در جریان مسابقه با ایرلند در مقدماتی جام‌ جهانی 2020 قطر، به برترین گلزن بازی‌های رده ملی

چاووش‌اوغلو: اقامت افغان‌هایی که توسط هر کشوری تخلیه می‌شوند در کشورمان برای مدتی معین، ممکن نیستچاووش‌اوغلو: اقامت افغان‌هایی که توسط هر کشوری تخلیه می‌شوند در کشورمان، برای مدتی معین ممکن نیست

فرانسه و آلمان از ایران خواستند که فورا به مذاکرات هسته‌ای بازگردد🔺فرانسه و آلمان از ایران خواستند که فورا به مذاکرات هسته‌ای بازگردد پیشتر بلومبرگ در گزارشی نوشت دولت جدید ایران شاید مذاکرات احیای توافق هسته‌ای ایران موسوم به برجام را تا ماه نوامبر از سرنگیرد. کم آوردن به سفارش آمریکا دارن التماس میکنن غربیهای وحشی اروپا ظاهرا خودشو زده به کوچه علی چپ!!!! ایران داخل برجام هست و آمریکا باید با برداشتن تمام و کمال تحریم ها و سپس راستی آزمایی ایران به برجام برگرده. چشم فردا صبح با اتوبوس میام.

نمکی: کسانی که در کرونا ما را تنها گذاشتند به خدا واگذار می‌کنیموزیر سابق بهداشت ضمن گریزی کوتاه به اقدامات خود در وزارت بهداشت در عین‌حال انتقاداتی نسبت به کم کاری سایر بخش‌ها در کمک به کنترل کرونا مطرح کرد و گفت: گلایه هم داریم از آنهایی که ما را تنها گذاشتند و جا خالی دادند و ما را سیبل کردند تا خود در سایه تماشاگر باشند و ما آنها را به خدا می‌سپاریم. برو عامو کشکت بساب اگه به قیامته که گنده تر از تو باید جوابگوی یه ملت باشن سلام ملت را به والده محترمتان برسانيد همیشه طلبکار،بابا گند زدی حسابی،حالا دست پیش میگیری،انگار نه انگار که خیر سرت وزیر بودی

سال گذشته نیز رژه نظامی مشابهی در این ماه برگزار شد و در رویدادی بی‌سابقه کیم جونگ اون از موشک‌های قاره پیمایی که پیشتر دیده نشده بود، رونمایی کرد.

رژه نظامی دیگری نیز در ماه ژانویه ترتیب یافت.

مذاکرات درباره سلاح‌های هسته‌ای و زرادخانه موشک‌هاب بالستیک کره شمالی در سال‌های اخیر متوقف شده است.

دولت بایدن گفته است که برای دستیابی به خلع سلاح هسته‌ای کره‌ شمالی به دنبال دیپلماسی است، ولی در عین حال تمایلی برای کاهش تحریم‌ها علیه پیونگ یانگ نشان نداده است.

کره‌ شمالی آزمایش موشکی از روی یک زیردریایی را تایید کرد

کره‌ شمالی آزمایش موشکی از روی یک زیردریایی را تایید کرد

خبرهای دیگر ...