تصادف خودروهای طالبان 5 کشته بر جا گذاشت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تصادف خودروهای طالبان 5 کشته بر جا گذاشت بر اثر تصادف 2 خودرو حامل اعضای طالبان در 2 نقطه جداگانه در بزرگراه پروان-کابل 5 نفر جان باخته و 21 تن دیگر مصدوم شدند.

12.12.2021بر اثر تصادف 2 خودرو حامل اعضای طالبان در 2 نقطه جداگانه در بزرگراه پروان-کابل 5 نفر جان باخته و 21 تن دیگر مصدوم شدند.

اداره پلیس پروان طی بیانیه‌ای اعلام کرد که این حوادث رانندگی قبل از ظهر امروز در شهرستان بگرام وابسته به ولایت پروان رخ داده است.این خودرو در حال سفر از کابل به پایگاه هوایی بگرام بوده است. تصادف دوم نیز به‌علت خروج خودرو طالبان از راه صورت گرفته و بر اثر آن 17 نف از اعضای این گروه مجروح شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درگیری مسلحانه در یک اردوگاه فلسطینی‌ها در لبنان دو کشته و هفت زخمی بر جا گذاشت🔺 این نزاع به هنگام تشییع جنازه یک مهندس کشته‌شده در انفجار جمعه شب در اردوگاه برج الشمالی، واقع در شهر بندری صور در جنوب لبنان ، رخ داد و موجب زخمی‌شدن هفت نفر دیگر نیز شد. ⬇ بیشتر بخوانید: 'Justice and Equality prevailed and such a system of justice was formed that the rest of the world became surprised' - Muhammad Qasim has seen the era of Peace amongst Muslims. He is the awaited Iman Al-Mahdi.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حمله هوایی روسیه به ادلب در سوریه چندین کشته و زخمی بر جای گذاشتحمله هوایی روسیه به منطقه یعقوبیه در حومه ادلب در شمال سوریه که با سه راکت خلاء( ترموباریک) انجام گرفت، 3 کشته و 12 زخمی بر جای گذاشت.این حمله هوایی روسیه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تاکید وزیر کشور بر ضرورت بهره‌گیری از راهکارهای علمی و تحقیقاتی در موضوع کاهش آلودگی هواوزیر کشور تاکید کرد: موضوع آلودگی هوا از مهم‌ترین چالش‌های کلانشهرهای کشور است و باید با استفاده از روش‌های علمی و فناورانه به سمت مدیریت این مساله در کشور برویم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مگنوس کارلسن نروژی با پیروزی بر حریف روس خود قهرمان شطرنج جهان شد🔺مگنوس کارلسن نروژی با پیروزی بر حریف روس خود قهرمان شطرنج جهان شد ▪️ کارلسن برای پنجمین بار قهرمان مسابقات جهانی شطرنج فیده شد. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تأکید گوگل بر شناسایی دوعاملی برای ۱۵۰ میلیون کاربر | DW | 12.12.2021گوگل می‌گوید تنها وارد کردن یک رمز عبور برای ورود به اکانت کاربر کافی نیست. گوگل می‌خواهد تا پایان سال ۲۰۲۱ 'شناسایی دو عاملی' را برای کاربران خود به یک استاندارد تبدل کند. این اقدام به چه معناست و چه مشکلاتی در بر دارد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

2 کشته و خسارات به چند ساختمان و خودرو بر اثر انفجار شدید در خیابان قلعه مرغی + فیلم و تصاویر- اخبار حوادث - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim🎥 فوت ۲ نفر درپی انفجار_ساختمان در قلعه‌مرغی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران: دو نفر که زیر حجم زیادی آجر و خاک مدفون شده بودند از زیر آوار بیرون آورده شدند و مشخص شد هر دو نفر جان خود را از دست داده‌اند Many of Muhammad Qasim’s dreams about Pakistan, Imran Khan & Muslim ummah are coming true. These dreams indicate important events that will occur in the future, events that have been mentioned in Hadith. I think Muhammad Qasim is Imam Al-Mahdi.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »