تصادف در سراوان؛ ۲۸ نفر کشته شدند

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

برخورد دو دستگاه وانت حامل اتباع بیگانه «غیرمجاز» در مسیر سراوان - خاش ۲۸ کشته و ۲۶ مجروح برجا گذاشت. فریبرز راشدی، رئیس مرکز اورژانس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان اعلام کرد که این حادثه «ساعت ۲ و ۳۰ دقیقه بامداد پنجشنبه رخ داده است.» اخبار_ایران قاچاق_انسان

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استان‌وایر- برخورد دو دستگاه وانت حامل اتباع بیگانه «غیرمجاز» در مسیر سراوان - خاش ۲۸ کشته و ۲۶ مجروح برجا گذاشت.، رئیس مرکز اورژانس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان اعلام کرده که این حادثه «ساعت ۲ و ۳۰ دقیقه بامداد پنجشنبه رخ داده است.»به گفته وی «۲۶ مصدوم این حادثه هم با هفت دستگاه آمبولانس به بیمارستان امام خمینی خاش منتقل شدند.»

سیستان و بلوچستان به دلیل همجواری با دو کشور افغانستان و پاکستان یکی از مسیر‌های مورد استفاده قاچاقچیان انسان است. تاکنون حوادث مشابه زیادی در جاده‌های سیستان و بلوچستان اتفاق افتاده که عامل برخی از آنها، رانندگان خودروهای حامل اتباع بیگانه غیرمجاز و یا قاچاقچیان سوخت بوده‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دست‌کم ۷ نفر در پی انفجار خودروی بمب گذاری شده در کابل کشته شدنداین حادثه یک روز پس از آن روی داد که اشرف غنی، رئیس جمهوری افغانستان از موافقت دولتش با مبادلۀ سه تن از مقامات ارشد شبکۀ حقانی که زندانی هستند، با دو استاد خارجی دانشگاه‌های کابل که گروگان گرفته شده بودند، خبر داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شرکت اردوغان در میزگرد اقتصادی در واشنگتن
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

در ارتباط با روح‌الله زم کسی در مشهد دستگیر نشده استدر ارتباط با روح‌الله زم کسی در مشهد دستگیر نشده است رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در پاسخ به این سوال که آیا در ارتباط با روح‌الله زم و دادن اطلاعات به او از مشهد دستگیری و تشکیل پرونده داشته‌ایم، اظهار کرد: خیر، در این زمینه پرونده‌ای نداشتیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کشته شدن 7 نظامی یمنی در اثر اصابت موشک حوثی به مقر فرماندهی مشترک در مأربدر حملات موشکی امروز چهارشنبه 13نوامبر 2019 شبه‌نظامیان حوثی به پادگان «صحن الجن» و مقر فرماندهی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

یک مقام سابق قضایی ایران در رابطه با کشتارهای سال ۱۳۶۷ در سوئد بازداشت شدیک مقام سابق قضایی ایران در رابطه با کشتارهای سال ۱۳۶۷ در سوئد بازداشت شد کاوه موسوی، حقوقدان و شاکی خصوصی پرونده آقای نوری به رادیو فردا گفت که از دادستان در سوئد درخواست کرده است تا آقای نوری «برای تکمیل پرونده حداقل یک سال در بازداشت نگه داشته شود.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دهها کشته در جریان سانحه رانندگی در اسلواکیدست کم سیزده نفر جریان تصادف یک اتوبوس در اسلواکی جان باخته اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »