تصادف ۳۵ خودرو در مازندران

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تصادف زنجیره‌ای ۳۵ خودرو در استان مازندران منجر به مصدومیت ۱۰۷ نفر شد. این تصادف شامگاه یک‌شنبه رخ داد که طی آن ۳۵ دستگاه خودرو از جمله وانت، نیسان، اتوبوس و کامیون در کمربندی بهشهر با یکدیگر تصادف کردند. اخبار_ایران مازندران

شامگاه یک‌شنبه رخ داد که طی آن ۳۵ دستگاه خودرو از جمله وانت، نیسان، اتوبوس و کامیون در کمربندی بهشهر با یکدیگر تصادف کردند.

براساس جداول آماری سازمان بهداشت جهانی، سومین عامل مرگ و میر در ایران مربوط به تصادف‌ جاده‌ای است.سالانه هفت درصد تولید ناخالص ملی در تصادف‌ها از بین می‌رود که حدود ۷۰ درصد تصادف جاده‌ای به دلیل خطاهای انسانی است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هواداران بدانند که به من گفتند از پرسپولیس برو/ از کجا 400هزار دلار می‌آوردم و به عجمان می‌دادم؟/ دوست داشتم در پرسپولیس از فوتبال خداحافظی کنممحمدرضا خلعتبری در گفتگو با ایلنا: هواداران بدانند که به من گفتند از پرسپولیس برو/ از کجا 400هزار دلار می‌آوردم و به عجمان می‌دادم؟/ دوست داشتم در پرسپولیس از فوتبال خداحافظی کنم
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

در صورت ادامه افزایش ابتلا به کرونا، تصمیمات جدیدی اتخاذ خواهد شداستاندار تهران: در صورت ادامه افزایش ابتلا به ویروس کرونا در استان تهران، تصمیم‌گیری جدید در اجرای طرح ترافیک اتخاذ خواهد شد بعید می‌دانم محدودیت‌ها و تعطیلی مشاغل بازگردد اما الزام استفاده از ماسک باید در میان شهروندان ترویج شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعتصاب هفت‌تپه در چهاردهمین روز؛ کارگران: کار می‌کنیم،‌ گدایی هم باید بکنیمدور جدید اعتصاب در مجتمع نیشکر هفت‌تپه در خوزستان که با حضور دست‌کم ۸۰۰ کارگر از دو هفته قبل آغاز شده بود؛ در اعتراض به ادامه تاخیر در پرداخت حقوق، ادامه فعالیت بخش خصوصی به مطالبات کارگران وارد چهاردهمین روز شد
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

روحانی: در دوره شیوع کرونا اضافه شدن اجاره‌بها در تهران بیش از ۲۵ درصد ممنوع استحسن روحانی، رییس جمهوری اسلامی ایران، اعلام کرد: «از فردا اضافه شدن اجاره‌بها در تهران بیش از ۲۵ درصد، در کلانشهرها بیش از ۲۰ درصد و در سایر شهرها بیش از ۱۵ درصد ممنوع است.»
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

هر متر خانه ۴۲ درصد گران شدهر متر خانه ۴۲ درصد گران شد بانک مرکزی اعلام کرده که در خردادماه امسال هر متر خانه در تهران نسبت به همین ماه در سال گذشته تا بیش از ۴۲ درصد گران شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمار جهانی همه‌گیری کووید-۱۹/ شمار مبتلایان از ۱۰ میلیون نفر گذشتشمار مبتلایان کرونا از ۱۰ میلیون نفر گذشت تازه‌ترین آمارها حاکی از آن است که شمار قربانیان کروناویروس جدید به ۵۰۱ هزار و ۳۰۹ نفر رسیده و تاکنون ابتلای ۱۰ میلیون و ۸۲ هزار و ۶۱۸ نفر نیز به این بیماری تأیید شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »