تشکیل نیروی نظامی بومی توسط روسیه در حسکه سوریه

03/10/1398 02:03 ب.ظ

روسیه در مناطق تحت اشغال گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ در حسکه سوریه نیروی نظامی بومی تشکیل می‌دهد. 24.12.2019 حسکه- آنکارا/خبرگزاری آناتولی بر اساس گزارش منابع محلی در حسکه سوریه٬ روسیه در مناطق تحت اشغال گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.

24.12.2019 حسکه- آنکارا/خبرگزاری آناتولی بر اساس گزارش منابع محلی در حسکه سوریه٬ روسیه در مناطق تحت اشغال گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ برای حفظ پایگاه های نظامی خود نیروی نظامی بومی تشکیل می دهد.

روسیه در شهرستان عامودا و منطقه تل تمر سوریه روند جذب نیروی بومی برای حفاظت از پایگاه های خود را آغاز کرد. تاکنون حدود صد نفر برای پیوستن به این نیرو مراجعه کرده اند.

قرار است تروریست های پ.ک.ک/ی.پ.گ به این نیروی 400 نفره آموزش نظامی بدهد. وظیفه نیروی بومی حفظ پایگاه های نظامی روسیه در مناطق مذکور و همراهی با سربازان این کشور خواهد شد. روسیه به دو منطقه مذکور خودروهای زرهی و بالگرد اورژانس اعزام کرد.

گفتنی است نظامیان روسیه در شهرستان عامودا شهر حسکه تحت اشغال گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک٬ مستقر شده و نظامیان روسی به عین العرب (کوبانی) نیز اعزام شده اند. پس از استقرار نظامیان روسیه در این مناطق سربازان رژیم اسد نیز در آنجا مستقر شدند. headtopics.com

در حالی که ایالات متحده حضور نظامی خود در شمال سوریه را به مناطق نفت خیز در شرق این کشور منتقل کرده نیروهای روسی نیز در سه پایگاهی که آمریکا عقب نشینی کرد (صرین، عین عیسی،سعیدیه در منبج) مستقر شده بودند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

برنامه‌ریزی برای اعزام ۵ هزار نیروی کار ایرانی به خارج از کشورتهران- ایرنا- مدیرکل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به بازار کار کشور و افراد جویای کار به خصوص فارغ التحصیلان دانشگاهی، در سال آینده برنامه‌ریزی برای اعزام پنج هزار نفر نیروی کار ایرانی جهت اشتغال در خارج از کشور در دستور کار قرار دارد.

نیروی دریایی آمریکا استفاده از اپلیکیشن چینی تیک‌تاک را ممنوع کردنیروی دریایی ایالات متحده آمریکا استفاده از اپلیکیشن تیک‌تاک TikTok را در گوشی‌های دولتی ممنوع کرد. این نهاد دلیل ممنوعیت این برنامه تولید و اشتراک‌گذاری ویدئوهای کوتاه را تهدیدهای سایبری عنوان کرده است.

یک مسئول نیروی انتظامی خوزستان مطرح کرد: رد پای «آرامکو» در حوادث ماهشهراهواز - ایرنا - رییس مرکز تحقیقات کاربردی نیروی انتظامی خوزستان با اشاره به اعتراضات اخیر خوزستان گفت: نقشه این بود که حوادث ماهشهر را با عسلویه مرتبط و مساله «آرامکو» را تلافی کنند. برادر زن صدام هم بوده.دژمن خیلی بده. و برادر زن صدام با تیر زد تو سر معترصاني که تنها سلاحشان دستان مشت کرده بود. حوادث خوزستان ربطی به آرامکو ندارد | استاندار خوزستان: اگر شبکه‌های معاند که همواره در بزرگنمایی کردن حوادث ایران ید طولایی دارند برای ادعای خود مدرکی دارند چر اسامی کشته شده‌ها را اعلام نمی‌کنند.

نمایندگان پارلمان بوسنی پس از ۱۴ ماه بر سر تشکیل دولت به توافق رسیدندنمایندگان مجلس بوسنی روز دوشنبه ۲۳ دسامبر پس از بن‌بستی ۱۴ ماهه بر سر تشکیل دولت به توافق رسیدند. انتظار می‌رود توافق تازه راه را برای اعمال اصلاحات لازم برای عضویت در اتحادیه اروپا و همچنین معاهده جدید با صندوق بین‌المللی پول باز کند.

پیشروی نیروهای ارتش سوریه در استان ادلب با حمایت حملات هوایی روسیهارتش سوریه اعلام کرده است که کنترل بیش از ۲۰ روستا و تپه‌های اطراف را بدست گرفته است و به نزدیکی یکی از ۱۲ پست دیده‌بانی ترکیه در شمال غربی ادلب رسیده است. من نمیدونم کی این جنگ روسیه تموم میشه چند ساله مردم دارن ب خون کشیده میشن خدایا بسه دیگه خسته شدیم

مرگ دست‌کم یک آمریکایی در پی حمله طالبان در ولایت قندوز افغانستانحملۀ یکشنبه شب در حالی انجام شده است که نمایندگان آمریکا دور جدیدی از مذاکرات را با طالبان به میزبانی قطر از سر گرفته‌اند. محور اصلی این مذاکرات، خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان در قبال دریافت تضمین‌های امنیتی از سوی طالبان است. بیش باد 😆💪 الحمدلله مرګ بر سر امریکا