تشکیل دولت در اسرائیل بار دیگر ناکام ماند | DW | 16.04.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مذاکرات رهبر اپوزیسیون و نخست‌وزیر اسرائیل برای تشکیل دولت ائتلافی 'وحدت ملی' در مهلت تمدید‌شده هم بی‌نتیجه ماند. به این ترتیب بحران سیاسی در اسرائیل که از حدود یک سال پیش آغاز شده بود، همچنان ادامه دارد.

مذاکرات رهبر اپوزیسیون و نخست‌وزیر اسرائیل برای تشکیل دولت ائتلافی"وحدت ملی" در مهلت تمدید‌شده هم بی‌نتیجه ماند. به این ترتیب بحران سیاسی در اسرائیل که از حدود یک سال پیش آغاز شده بود، همچنان ادامه دارد.

در چنین حالتی هر یک از نمایندگان پارلمان، از جمله گانتس و نتانیاهو سه هفته مهلت دارند حمایت دست‌کم ۶۱ نفر از ۱۲۰ نماینده پارلمان اسرائیل را جلب کند. مطابق گزارش‌ها یکی از علت‌های اصلی ناکام ماندن مذاکرات تشکیل دولت ائتلافی پافشاری حزب لیکود برای داشتن حق وتو برای معرفی قاضیان دادگاه بوده است. با این حال نتانیاهو و گانتس توافق کرده بودند که در صورت تشکیل دولت ائتلافی فراگیر به صورت دوره‌ای ریاست دولت را بر عهده داشته باشند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پنهانکاری اسرائیل در ارائه آمار کرونا در قدس شرقیمنابع فلسطینی از پنهان کاری اسرائیل در اعلام آمار ویروس کرونا در قدس شرقی اشغالی خبر دادند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در اسرائیل به 123 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اسرائیل مرکز آزمایش کرونا برای فلسطینی‌ها در قدس شرقی را بستپلیس اسرائیل مرکز درمانی در قدس شرقی که در آن فلسطینی‌ها آزمایش کووید-19 انجام می‌‌دادند را تعطیل کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در اسرائیل به 126 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مخالفان سیاسی دولت در حال حاضر مجال بروز دشمنی ندارند🔻عبدالرضا هاشم‌زایی، نماینده اصلاح‌طلب مجلس دهم، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:مخالفان سیاسی دولت در حال حاضر مجال بروز دشمنی ندارند/بلندگوهای در اختیار مخالفان دولت، از کار افتاده است این مطلب را اینجا_بخوانیم👇
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

نظر آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی در خصوص گرفتن یا نگرفتن روزه در رمضان امسالفتوای آیت الله مکارم شیرازی درباره توصیه پزشکان برای مصرف مکرر مایعات برای عدم ابتلا به کرونا: *انسان نمی‌تواند به این دلیل، روزه را بخورد *کسی که می‌داند روزه برای او ضرر دارد اگر روزه بگیرد صحیح نیست این تشتک چرا دو پهلو گوه خوری می‌کنه ؟! آیت_الله_تشتک جمع_کنید_کاسه_کوزه_تون چقدر ضرر ضرر است ؟ اگر من یک گرم وزن کم کنم آیا ضرر است ؟فقط مریض شدن و صدمه دیدن ضرر است ! حرامست حرام.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »