تشکیل جلسه ویژه برای بررسی علت سقوط هواپیما/ ظریف درباره اقدام سفیر انگلیس توضیح می‌دهد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس: کمیسیون ویژه‌ای برای بررسی ابعاد سانحه انهدام هواپیمای_اوکراینی تشکیل می‌شود

به گزارش ایسنا، سید حسین نقوی حسینی در توضیح جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه اعضای کمیسیون حرکت غیر دیپلماتیک سفیر انگلیس را تقبیح کرده و محکوم نموده و اقدام او را مداخله در امور داخلی کشور و رفتار غیر مسئولانه تعبیر کردند. قرار شد وزیر خارجه در کمیسیون حضور پیدا کند و در این مورد توضیح دهد.

وی همچنین گفت: در روز یکشنبه هفته آینده جلسه ویژه‌ای برای بررسی حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی تشکیل می‌شود که در آن مسئولان تمامی دستگاه‌های مربوطه حضور پیدا خواهند کرد. سخنگوی کمیسیون امنیت ملی همچنین به حضور مدیر عامل شرکت هواپیمایی کشور در جلسه کمیسیون اشاره و اظهار کرد: آقای عابدزاده حادثه سقوط هواپیمایی اوکراینی را دردناک و تاسف بار خواند و با اشاره به حجم کاری سنگین در این چند روز تاکید داشت که باید همه امور مدیریت می شد. آقای عابد زاده همچنین توضیح داد به دنبال استفاده از فرصت تحریم و اجرای برنامه‌های خودکفایی در تولید قطعات مورد نیاز هستیم.

نقوی حسینی در پایان با اشاره به بررسی سه طرح در این کمیسیون اظهار کرد: طرح معافیت یکی از فرزندان ذکور خانواده‌هایی که اهدای عضو بر اثر مرگ مغزی داشتند، طرح الزام نیروهای نظامی به افشای اطلاعات نظامی و امنیتی آمریکا در منطقه غرب آسیا در چارچوب منافع ملی و همچنین طرح تنبیه و مجازات کشورهای همکار آمریکا در اعمال تحریم علیه ایران نیز در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت و رای گیری به جلسه بعدی موکل شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جلسه غیرعلنی مجلس با فرمانده سپاه درباره سقوط هواپیمایک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه غیرعلنی مجلس با فرمانده سپاه در روز یکشنبه خبر داد. چرا غیر علنی؟ بازم مگه دروغی در کار است؟ غیر علنی رو خوب اومدی ! در ضمن مجلسی‌ها که همه سپاهی هستند !!! نیستند ؟! اعتراف_سخت اگه ایشون داره میره اونجا برای قضای حاجت، ما هم میتونیم بریم؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کانادا گروه تحقیق بین‌المللی درباره سقوط هواپیمای اوکراینی تشکیل می‌دهد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دلیلی برای مقصر شمردن ایران در سقوط هواپیمای اوکراینی وجود نداردمعاون وزیر خارجه روسیه امروز -جمعه- تاکید کرد که دلیلی برای مقصر شمردن ایران در ماجرای سقوط هواپیمای اوکراینی وجود ندارد. پدر من حالش بد بودو اورژانس شیراز یک بهانه آورد وبه مراکز درمانی انتقالش نداد وجانش را از دست داد حالا شما دنبال........هستید😁
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دستور رئیس قوه قضاییه برای تسریع در اقدامات قضایی حادثه سقوط هواپیمارئیس قوه قضاییه طی دستوری به رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح، ضمن اعلام تسلیت مجدد به بازماندگان حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی، جمع آوری مستندات و اقدامات قضایی مربوط به این حادثه دلخراش را مورد تاکید قرار داد. زااارت بگو بزرگترش بیاد جواب بده ،دوران بزن در رو تمام شده است !! دیگه دیر شد برا دستور پیگیری خراب کردید.یعنی یک عاقل بینتون نبود بگه تابلو میشه بیایم به مردم راستشو بگیم؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دستور دادستان کل ایران برای شناسایی عوامل سقوط هواپیمای اوکراینیدادستان کل کشور ایران از دادستان نظامی تهران خواست تا سریعا تحقیقات لازم را درباره شناسایی عوامل هدف قرار دادن هواپیمای اوکراینی را انجام دهند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هیچ‌گونه پیش‌شرطی را برای آغاز مذاکره با ایران نمی‌پذیریمنماینده ویژه آمریکا در امور ایران گفت که واشنگتن، هیچ پیش‌شرطی را برای آغاز مذاکره با ایران نمی‌پذیرد. بوی قمبل میاد کی حرف مذاکره زد🤣🤣🤣🤣🤣 مذاکره یعنی اجازه اغاز دخالت ها...کی گفته حالا ایران مشتاق مذاکرست که سر پیش شرط داشتن یا نداشتنش هشدار میدند...؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »